Zuzana215 Zuzana215 komentáře u knih

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Počteníčko na deštivý sobotní den :)

20.04.2024 4 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Jsem na rozpacích.. jako kdyby autorka slepila víc knížek dohromady. Místy hodně osekané a neucelené. Konec knížky byl super tak trochu zvláštním způsobem..
Vůbec mě to nevtáhlo.
Myslela jsem, že to bude nějak propojené..přece jen 8 dětí, chudoba a pistáciová zmrzlina tomu trochu napovídalo.. škoda..

01.04.2024 2 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

Tohle byla opět L.J.Shen jak ji známe..
Naprostá bomba, zhltnuto na posezení :)

26.03.2024 5 z 5

Vztek Vztek Tracy Wolff

Druhý díl se četl trochu utahaněji, ale jako záplata posloužila konverzace mezi Grace a Hudsonen.
Jaxon už mě bohužel nezajímá.. a na konci jsem se rozbrečela ..
A jak bývá ke vší smůle mým zvykem, série obsahuje 6 dílů a na zbytek budu zas dlouho čekat ..

04.02.2024 4 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Knížka mě naprosto uchvátila..
Stmívání neznám, jelikož jsem nikdy neměla v plánu si přečíst ,,blbost plnou upírů a nadpřirozena" a děj filmů znám leda tak z ukázek..
Super sexy ochranitelský upír byl Edward Cullen možná v knižním zpracování, ale ve filmovém? No to sotva, absolutně asexualní herec, sorry dámy..tenhle jde absolutně mimo mě...

Ale to jsem pouze vybočila..
Za mě 5* a otevírám druhý díl..

18.01.2024 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Teď to opět mělo šťávu..
Super čtení se zajímavým koncem.
KONEČNĚ POE!! .. :)

17.01.2024 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Svižné čtení s oblíbenými postavami.
Za mě málo krve.. SORRY :)

14.01.2024 4 z 5

Mrtvý v kostele Mrtvý v kostele Nadine Matheson

Krvavé skládanky měly svižné tempo. Tohle bylo chvílemi taaak dlouhé, neříkám nudné... Ke konci zamotané. I přesto všechno se těším na další setkání.

12.01.2024 3 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Meredith a MCvysněný? Určitě i Cristina ..a určitě by se našlo i spoustu dalších.. GA byla možná v mnohém inspirací..
Příběh o zaseklém banánu a ošetřovatel Grant je v knížce velké plus..
Při mé smůle otevřený konec a další pokračování v nedohlednu..

07.01.2024 4 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

První díl byl skvělý..četla jsem podruhé, abych si po dlouhé době připomněla o čem to vlastně celé bylo...druhý díl mě hodně moc trápil..a třetí? Čtivé, ale už tak moc překombinované.. jsem ráda, že už to je zamnou :)

04.01.2024 3 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Těšila jsem se na něco jako u Knighta, Vaughna, apod., ale bohužel.. Dobře se to četlo, ale sem tam příběh pokulhával a postrádal jakéhosi ducha :)
Je to škoda..
L.J.Shen je moje nejoblíbenější autorka, takže opravdu nechápu proč po 10 skvělých emočních smrští, vyrobí tuhle slátaninu s hlavními hrdiny, kteří ze sebe necítí ani kapku chemie..

27.12.2023 2 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Na začátku to zavánělo průserem, ale vše bylo nakonec zažehnáno a vyklubal se z toho pěkný závěr ..Uf!
Čichám, čichám maličkou srovnatelnost s L.J.Shen a jejími HotHoles :)
Myslíte, že dá autorka prostor dalším?

10.11.2023 4 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

(SPOILER) Knihu jsem měla doma přes rok a popravdě řečeno se mi do ní nechtělo.
Nakonec to bylo pěkné odreagování, ale myslela jsem, že si přečtu opravdový retteling a ne o BDSM herně, gyrosu a mrakodrapech :).
Bohužel u knihy nemůžete moc přemýšlet, protože propojení některých postav neodpovídá mytologii, kterou známe. Zeus a Demeter měli dceru Persefonu a nejednou si jí má Zeus brát?..Persefoně zemřel otec..(Zeus je přeci naživu)...dále Hades a Zeus jsou bratři, ale Hadovi rodiče Zeus zabil...no jak říkám..je to pouze příběh inspirovaný různými světy.

03.11.2023 3 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Knižní zpracování jsem 1x četla a podruhé poslouchala. Velmi dlouhý díl, který popisuje mnoho informací, které do sebe postupně zapadají, stejně jako jednotlivé díly do skládačky. Filmové zpracování je dosti odfláklé, celkově zmatené a nedává smysl.
Ve světě HP je toho tolik, že je potřeba si to neustále oživovat :).

22.10.2023 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Nápad jistě dobrý.. něco mi tam chybělo, jindy zase přebývalo. Čtu, čtu a najednou hop, jak úplně jiný příběh. Vleklé, pak zase moc rychlé. Ale dočetla jsem do konce a to je důležité! Em měla být původně asi ostýchavá? A k němu jsem necítila ani ň.

30.09.2023 3 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Tentokrát lepší oproti minulému dílu..
Bavily mě kapitoly s Frostovou.
Kim už by potřebovala chlapa nebo ženskou, třeba i jen jako kámošku:)
Angelu mám ráda jako oddychovku, protože tady nenajdete žádné dech beroucí popisky jako u Cartera :)

17.09.2023 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

***
,,Dostal jsem Tě"...

A MĚ TAKY..
Tahle šílenost mě donutila číst až do noci!
Hltala jsem každý řádek, brilantní, fenomenální, nervy drásající!!!
100* :)

20.08.2023 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Musím říct, že ani u 9.dílu neztrácí autor jisku v peru :) ..
Detektiv Carlos ve slovní přestřelce s agentkou Fisherovou mě tedy moc baví.
Trošku mi zde ruší celý zážitek slovní spojení PO PRAVDĚ ŘEČENO..dříve jsem ho nevnímala, ale poté, co ho začala používat kolegyně z práce, se to nedá vydržet..
U detektivek fandím vždy půl na půl..protože bez vražd by nebyl příběh.. věřím, že takových je nás více..
Na konci knihy se mi honí hlavou (kde jsem to jméno četla?)...Ahaaaa..
Ihned sahám po další knize!!

18.08.2023 5 z 5

Krev démona Krev démona Arnošt Vašíček

Čeští autoři obvykle nejsou můj šálek kávy. Knihu jsem si přečetla, protože jsem si zamilovala první dva zfilmované díly. Setkáváme se tedy opět s dvojicí Sumara a Šímová, kterou doplňuje doktor Runa. Příběh se mi líbil, ikdyž ze začátku trvalo než jsem se začetla. Závěr překvapivý, možná lehce přitažený za vlasy.

13.08.2023 4 z 5

Ron, Harry a Harmiona...a další oblíbené postavy jsou tu zpět..
Setkáváme se s vrahem Siriusem Blackem, učitelem Lupinem a milovaným Severusem.
Odhalilo se zde nejedno tajemství. Z krysy Prašivky to byl asi největší šok.

11.08.2023 5 z 5