ZuKo Online ZuKo komentáře u knih

Infernina touha Infernina touha Simona Součková

Na knížku jsem narazila v jedné FB skupině a objednala. Krásné ilustrace a téma mě přinutilo přemýšlet. Někdy člověk šáhne po knížce, která mu má něco sdělit. To, že text v knize je špatně zarovnám nebudu tady hodnotit. Pro mě ty ilustrace a i příběhy jsou to co získalo moji pozornost a 5 hvězdiček.

24.05.2020 5 z 5

Stín se šíří Stín se šíří Robert Jordan (p)

Souhlasím s anna5940. Ženské postavy se chovají jako by spolkly všechnu moudrost světa. Za mě 2 ženské postavy jsou na pár facek.
Tohle je už 4 kniha a je to propracované, jen mi vadí to opakování kdo je kdo, co co znamená atd. Díky tomu by byla kniha kratší. Ale stojí za to si to přečíst.

05.05.2020 4 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Po x fantasy knížek byla tato knížka jako balzám pro duši. Měla jsem ji doma pár let a přišel správný čas si jí přečíst. Přiznám se, že jsem pana faráře moc neznala ale dokáži si představit zajít k němu na faru.

05.05.2020 5 z 5

Sexkomiks: První komiksové dějiny sexuality Sexkomiks: První komiksové dějiny sexuality Philippe Brenot

Bylo to vtipné a člověk to musí brát s nadhledem.

29.04.2020 4 z 5

Velké hledání Velké hledání Robert Jordan (p)

První polovina se vlekla a některé postavy bych nejraději profackovala. Druhá polovina už měla spád. Dávám 3 1/2 a čekám, že každý další díl bude lepší.

26.04.2020 3 z 5

Oko světa Oko světa Robert Jordan (p)

Jsem v rozpacích. Dvakrát jsem ru knížku odložila. První polovina mi přišla strašně ukňouraná ale druha část se rozjela a jsem zvědavá jak to bude dál. Občas nějaké blbosti v překladu ale jen občas. Dávám 3 1/2 *.

21.04.2020 3 z 5

Tíha Tíha Liz Moore

Knížka ležela ma stole v knihovně, tak jsem po ni sáhla abych zjistila co to je za “Tíhu”.Četlo se to dobře a ta kniha mi přišla smutná. Pocit, že je člověk sám není dobrý ale když si tu samotu člověk vybere sám je hodně smutné.

04.01.2020 4 z 5

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Dopisy byly vtipné ale jinak mě příběh nezaujal.

04.01.2020 2 z 5

Poslední dítě Poslední dítě John Hart

Říkala jsem si po 30 stránkách, že to asi nedám ale pak se to rozjelo. Občas ČV přihraje velice dobrou knížku.

03.01.2020 5 z 5

Nebe nad Jemenem Nebe nad Jemenem Tomáš Šebek

Čtivé sprostředkování takových míst pro lidi, kteří z určitých důvodu toto nikdy na vlastní kůži nezažijí. Vše v jedinečném stylu pana Šebka.
Tato kniha je i trochu jiná než ty předchozí. Je tam něco víc ze soukromý a bilancování.

02.01.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Tak tahle knížka bodla. Krásna oddechovka na začátku roku. Teď zpátky k realitě.

02.01.2020 5 z 5

Ženy bez mužů Ženy bez mužů Helle Helle (p)

Nemohla jsem usnout, tak jsem si dala první knihu z ČV 2020. Tato knížka je taková jednohubka. Měla jsem pocit, že čtu deník.

01.01.2020 3 z 5

Dotkni se mě, lásko Dotkni se mě, lásko Katarína Gillerová

Občas si přečtu tento žánr ale tohle mi moc nesedlo. Četlo se to rychle ale chovaní postav mi přišlo hodně, nedokáži najít správné slovo. Celkově mi přišlo, že chování postav je nereálné.

26.12.2019 3 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Ja nějak knihám co vyhrály cenu nemůžu přijít na chuť. Dala jsem to do 100 stánky. Jedna z knih u které nebudou další pokusy o čtení.

26.12.2019

Co tě nezabije Co tě nezabije Scott Carney

Knihu jsem četla přes rok, informace v knize jsou velice zajímavé ale nedokázala jsem udržet svojí pozornost abych je četla plynule. Asi nejsem ten pravý čtenář.

21.12.2019 3 z 5

Husitská epopej. VI, 1461-1471 - za časů Jiřího z Poděbrad Husitská epopej. VI, 1461-1471 - za časů Jiřího z Poděbrad Vlastimil Vondruška

Jako u předchozích dílů. Historické události mě vůbec nezaujaly ale chci vědět jak dopadla nová generace a musím říci, že tento díl se mi čte o trochu lépe než předchozí 3. Myslím, že tomu ublížilo množství dílů.

16.12.2019 3 z 5

Labyrint pohybu Labyrint pohybu Pavel Kolář

Velmi zajimavá kniha. Nejde hodnit hvězdičkou. Člověk se toho hodně dozví.

04.12.2019 5 z 5

To To Stephen King

Tak já patřím mezi ty, kteří říkají tahle knížka ne. Četla se rychle to je ale není to ono. Za mě od Kinga jedině série Temná Vež.

01.12.2019 3 z 5

Nějak mě ta Husitska epopej nechytla. Dočtu vše protože mám všechny díly doma a abych věděla jak rodina Prokopa dopadne. Jinak je to pro mě serie na kterou brzo zapomenu.

23.11.2019 2 z 5

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Tak to opravdu nebyl můj šálek kavy. Ani nevím proč jsem po této knížce sáhla. Přečetla jsem stránku a nepamatovala za chvilku o čem ta kniha byla. Tak to bylo pocelou knihu.

23.11.2019 1 z 5