Co tě nezabije

Co tě nezabije

Jak ledová voda, extrémní nadmořská výška a okolní podmínky obnoví naši zašlou sílu Každý rok miliony lidí zanechají cvičení ve fitkách a snaží se zocelit Boot Campy v obtížných surových podmínkách. Sdílejí ideologii, že v komfortu moderní doby jsme zeslábli a fyzickou ondici nejlépe nabydeme v původním prostředí našich předků. Věří, že lidské tělo je propojeno s okolním prostředím, takže při změně prostředí se může změnit i tělo. Nikdo o tom neví víc než holandský fitness guru Wim Hof, jehož pozoruhodná schopnost kontrolovat svou tělesnou teplotu v extrémním chladu vyvolala smršť vědeckých studií. Kniha zkoumá chování lidského těla v extrémních podmínkách. Návody na tréninky a cvičební lány....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/352042/co-te-nezabije-zM5-352042.jpg 4.412

What doesn’t kill us

Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Omega

momo01

Skvělé čtení pro ty, kteří se zajímají o možnosti a limity lidského těla. Osobně ráda čtu o lidech, kteří překračují své hranice, a navíc mně k přečtení přivedla i chuť dozvědět se něco víc o Wim Hofově metodě, k jejímuž vyzkoušení jsem se už chvíli odhodlávala.
Tato kniha sice není uceleným návodem ke specifickým metodám Wima Hofa, ale je rozhodně výborným začátkem. … A já, která odjakživa nemám ráda zimu, jsem už teď ohromená svou zvýšenou tolerancí na chlad a tím, že mi pobyt ve studené vodě dělá radost a nabíjí mě energií.

Baibarosa

Kniha se cte sama a po jejim docteni jsem se rozhodl to take zkusit. Otuzovani je vlastne prijemna vec; je to jenom o nastaveni mysli. Sranda jak mi lidi rikaj oblec se budes nemocnej kdyz beham pouze v tricku v zime. No a pak jsou doma s kasilkem a ja funguji dale. Wim Hof metoda mi ukazala jak se da pracovat s dychanim; udelat vic kliku bez dychani nez s dychanim je mazec. Stejne jako pocit; kdy mate tolik kysliku ze po 2 a pul minute porad nemate potrebu se nadechnout a to sem predtim vydrzel 20s. Pribehy jsou poucne i zabavne. Tato kniha mi otevrala mysl k hledani dalsich veci. Maximalni spokojenost.

NavoSever

Inspirativní kniha, která vás může motivovat k otužování, pohybu, zklidnění mysli a zdravějšímu životnímu stylu nebo posunout vaše hranice zase kousek dále.

Dejf_ano
23.12.2017

Pokud Vás zajímají věci jako otužování nebo dechová cvičení a jejich vliv na lidské tělo, rozhodně knížku doporučuji přečíst. Seznámíte se s několika příběhy a osudy lidí, kteří příkladem inspirují jak bojovat proti životním problémům. S využitím pouze vlastního těla a schopností, které každý může zvládnout.