Zdenda20 Zdenda20 komentáře u knih

Dotek zla Dotek zla František Niedl

Pro mě pěkný příběh. Mohu jen doporučit

24.11.2018 4 z 5

Smrt podle hvězd Smrt podle hvězd Jan Bauer

Musím přiznat, že jsem očekával pěknou zápletku a to se mi splnilo. Autor moc pěkně popisuje středověkou Prahu a děj knihy nemá chybu. Doporučuji všem čtenářům co mají rádi detektivní příběhy z historie.

05.11.2018 4 z 5

Hráč Hráč František Niedl

Docela pěkné pokračování v poválečné době hlavního hrdiny. Jen je takový James Bond, ale kniha je čtivá. Mohu za sebe jen doporučit.

03.10.2018 4 z 5

Kruté moře Kruté moře Nicholas Monsarrat

Kniha je čtivá, ale dle mého názoru až dost drsná. Je to povzbuzující pro britské námořnictvo. Kdo má rád válečné romány, tak tohle je super.

02.10.2018

Zapomenutá legie Zapomenutá legie Ben Kane

Moje první kniha od tohoto autora a podle mého názoru bezva počtení.

22.09.2018 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Dost drsný.

22.09.2018 3 z 5

Útěk do pekel Útěk do pekel František Niedl

Kniha pěkná. Pavel Vencl je asi James Bond.

22.09.2018 3 z 5

Rebelka Rebelka Jana Pronská

Je to první přečtená kniha od této autorky. Kniha by snad patřila do červené knihovny než jako historický román.

07.08.2018 3 z 5

Krvavé příběhy z hradů a zámků Krvavé příběhy z hradů a zámků Felix Krumlowský (p)

Podle mého názoru to krvavé příběhy nejsou, ale zajímavé dost. Fajn kniha.

04.06.2018 3 z 5

Jičínské pole mrtvých Jičínské pole mrtvých Vlastimil Vondruška

Opět moc pěkně napsaná kniha. Příběh má děj a zároveň je pěkně popisovaná doba intrik v našich dějinách. Postava pana Adama není James Bond, ale má víc
přitažlivosti jako vyšetřovatel královské komory. Mohu jen doporučit ostatním.

22.05.2018 5 z 5

O život princezny O život princezny Jan Bauer

Je to pěkně napsaný i když soudce Melichar je víc na útěku než jako akční hrdina. Podle mého názoru se autor víc popsat dobovou atmosféru, kde si nikdo není jist životem. Doporučuji všem co mají rádi historii.

20.04.2018 4 z 5

Krajina nočních jezdců Krajina nočních jezdců František Niedl

Velmi pěkná kniha. Ani se nechci opakovat co již zde bylo napsáno. Jen si dovolím doporučit dalším čtenářům. Věřím , že nebudou zklamáni. Už se těším na další díl Rytířů z Vřesova.

20.04.2018 5 z 5

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

Kniha je moc pěkně napsaná. Doporučuji všem co mají rádi historii a napětí. Těším se na další díl.

24.03.2018 4 z 5

Čas vlků Čas vlků František Niedl

Nechci vypisovat čím je kniha poutavá, ale příběh královského služebníka Václava IV je čtivá a plná zvratů. Doporučuji všem kteří mají rádi historii i když s nadsazeným dějem. Autor píše skvěle.

13.03.2018 4 z 5

Dračí náhrdelník Dračí náhrdelník Vlastimil Vondruška

Kniha je pěkná jako všechny s Oldřichem z Chlumu. Jen pointa mi trochu překvapila.
Mohu jen doporučit. Věřím , že většina čtenářů nebude zklamaná.

12.03.2018 4 z 5

Příliš obyčejná vražda Příliš obyčejná vražda Roman Cílek

Obyčejné detektivní příběhy a hezky psané. Odpočinková četba.

12.03.2018

Půlnoc v Bretani Půlnoc v Bretani František Uher

Kniha mi nijak nezaujala. Pořád na cestě a nic napínavého.

06.03.2018 1 z 5

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Podle mého názoru kniha je pěkně napsaná. Po celou dobu má pěkný děj a těžko porovnávat s Oldřichem z Chlumu nebo Jakubem Protivou. Tuto knihu doporučuji všem co se líbí příběhy ze středověku.

23.02.2018 4 z 5

Růže a lev Růže a lev František Niedl

Popravdě jsem tuto sérii nečetl popořadě , ale přesto se mi to moc hezky četlo. Není to jen plné krve a přesto to má děj. Doporučuji všem co mají rádi historii.

19.02.2018 4 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Kniha pěkně psaná, ale zápletka již mnohokrát opakovaná. Pravděpodobně inspirace od jiného autora. Autorka píše lepší knihy, alespoň co jsem četl a dle mého názoru.

18.02.2018 3 z 5