ZapisnikTerky ZapisnikTerky komentáře u knih

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Trochu nudné, ale rozhodně je to malý-milý doplněk. V podstatě nám chtěla asi autorka naznačit, že ještě nekončíme. Takže se těšme na další dobrodružství ze světa Dvorů... Pro víc info, koukněte do mojí recenze :)

31.01.2021 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Konec naší trilogie. Povedené, ikdyž je tam pár věcí, které se mi nelíbily - víc v mojí recenzi. Těžko se mi bude s postavami loučit.

29.01.2021 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Víte co, tohle je prostě bomba. Bylo to lepší než první díl. Nové a staronové postavy jsou prostě úžasné. A ty bojové scény, super. Jen musím říct, že mi to nepřijde zrovna vhodné pro lidi pod 15 let... Zařadila bych spíš do New adult...

25.01.2021 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Moc doporučuju. Díky knize zapomenete, že žijete v našem světě. Tohle prostě S. J. Maas umí. Že mám jít uklidit? Tak to se teď prostě neodtrhnu :D. Začínám číst druhý díl a vidím, že to bude ještě jízda.

22.01.2021 5 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Tahle knížka vám opravdu příjemně navodí vánoční atmosféru. U mě se jí to rozhodně povedlo. Moc pěkně vykreslené americké Vánoce se špetkou Itálie... více v mojí recenzi.

09.12.2020

Spící Beatrice Spící Beatrice Júlia Matulová

(SPOILER) Hlasim docteno! ???? Uz jen to, ze jsem precetla Spici Beatrice za 2 dny, vypovida o kvalite teto knizky.
Jaka knizka by se do izolace hodila vic, nez tato? ???? Rouska se mi zda, jako primerene dobry doplnek k tematu. Myslim, ze je nutne si toto obdobi uchovat v pameti a uvedomit si, co vsechno mame, kdyz jsme zdravi.
Prestoze byl pribeh trochu rozvlekly, tak se mi cetl dobre. Nutno podotknout, ze by se do knizky vesla pred zaverem jeste nejaka akce nebo zapletka ???? . Charlieho reakce pred rozuzlenim knizky mi prisla prehnana, ale nejspis primerena veku cilovky.
Libilo se mi navazovani vztahu mezi dobrovolniky a jejich postupne citove vazby ❤ . V tomto ohledu mi chybelo vysvetleni, jak se mohla Sylvie dat dohromady s Nickem, nebo soupereni mezi Nickem a Dylanem.
Celkove bych ale chtela vyzdvihnout ctivost a romantickou linku.
Mozna vam prijde, ze mam ke knizce vyhrady, ale libila se mi a doporucila bych ji vsem, kdo chce nejakou tu romantiku s davkou dramaticna s aktualni pandemickou notou.
Tesim se na dalsi knihy nadejne ceskoslovenske autorky ????.

Nejsem si jista hodnocenim, asi sahnu po nadprumeru, tedy 3/5⭐.

02.12.2020 2 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Příběh vás nadchne nejen krásnými popisy Kodaně, ale i příjemnou romantikou. Ke čtení si připravte kávu nebo horkou čokoládu, teplou deku a radši i skořicového šneka - věřte, že ho budete potřebovat - minimálně po něm budete slintat :D.
Doporučuji k přečtení :) - pro více informací si přečtěte mou recenzi.

01.12.2020 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Je mi 30 a tohle se mi fakt líbilo. Potřebujete zlepšit náladu? Tohle je to pravé. A přestože je to prostě cute románek, má tahle kniha v sobě poselství. Více v mojí recenzi...

25.11.2020

Z kouře a kamene Z kouře a kamene Alžběta Bílková

Knížka se mi celkem líbila. Věřím, že není pro každého, ale tato prvotina se mi líbila. Není to nacpané akcí, ale je to čtivé a měla jsem to hned "v sobě". Více informací v mojí recenzi :).

25.11.2020