ZapisnikTerky ZapisnikTerky komentáře u knih

Hacker Hacker M. K. Hardy

Romantika z prostředí vysoké školy. Tohle prostě chcete číst. Autorka navíc píše tak čtivě, že kniha padla opět během jednoho dne. Víc se dočtete v mojí recenzi :).

21.11.2021 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Skvělé odpočinkové čtení. Romantika, erotika a hlavně pohoda. Rozhodně doporučuji, přestože jsou tam věci, které autorka mohla víc rozvinout. Víc v mojí recenzi.

21.11.2021 4 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Kdyby se zapracovalo trochu na formě - což bude asi trochu chyba překladu, tak by tahle knížka byla i na pět hvězdiček. Obsah je vážně pecka. Doporučuji.

14.11.2021 3 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Tohle je malé milé čtení. Když v tom nebudete hledat výbuchy flirtu a peprností, tak najdete super romantiku a women power. A pak se vám to bude líbit.

09.11.2021 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Tahle série... achjo. Příběh a námět dobrý. Všechno ostatní už ale dobrý není... Víc v mojí recenzi.

05.11.2021 2 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Příjemný start do nové série. Hlavní hrdinka byla sympatická a prostředí dokonalé pro podzim/zimu. Moc se mi líbila práce au-pair zasazená do příběhu. Pro milovníky hate-love romantiky to je must have. Víc v mojí recenzi.

03.11.2021 4 z 5

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Závěr série jsem si opravdu užila. Tato autorka kvalitu knih naštěstí vzestupnou, takže čím víc od ní čtu, tím víc se mi to líbí. Nikolaj je boží a linka s Ninou je mnohem napínavější a akčnější než v minulém díle. Víc v mojí recenzi :).

03.11.2021 5 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Jedna z nejlepší knih z The Grishaverse a rozhodně must have pro lidi, kterým se jedna z předchozích knih aspoň trochu líbila. Nikolaj je prostě úžasný. Víc v mojí recenzi.

28.10.2021 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

To mate tak... Knihu jsem cetla jeste kdyz byla kniha jen v elektronicke podobe. Usedla jsem k ni s tim, ze si projdu par stranek, mozna dve kapitoly... a BUM. Byla pulnoc a ja mela docteno. Neuveritelne ctiva vec. Super pribeh, ktery oceni i starsi rocniky a krom nadherne romantiky narazime i na vaznejsi temata. Bylo to proste bozi.

28.10.2021 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Konečně jsem se dostala k Mistru Kristoffovi. A naštěstí to bylo opravdu super. Užila jsem si každou stranu a doufám, že stejně (nebo víc) nadšená budu i z dalších dílů.

17.10.2021 5 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Tak tady se velké nadšení nekoná. Ale potenciál to má. Počkáme si na druhý díl. Zatím můžete nakouknout do mojí recenze na to, co se mi líbilo a co ne. Konkrétní hodnocení 2,5 hvězdičky.

07.10.2021 2 z 5

Dcera zimy Dcera zimy Vladimíra Šebová

Skvěle vystavený svět na základech slovanské mytologie. Knihu jsem si opravdu užila. Měla jsem z ní, ale tři konkrétní obavy, které se všechny při čtení staly minulostí. Které to byly se dočtete v mojí recenzi.

28.09.2021 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Povedené, dokonce velmi. V rámci žánru je tahle kniha vysoko na mém žebříčku... Víc v mojí recenzi :).

21.09.2021 4 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Vážení, tohle byla vážně pecka! Rozhodně tuhle knížku nesmíte minout jestli vás aspoň trochu zaujalo téma nebo prostředí příběhu. Proč? To se dozvíte v mojí recenzi ;).

21.09.2021 4 z 5

Nějak mi tahle kniha nesedla. Možná to je překladem, možná ne. Ale je jasné, že budu spíš na hate-love a na bad boye :D. Zkuste juknout do mojí recenze.

15.09.2021 2 z 5

Víno a čáry Víno a čáry Luanne G. Smith

Kniha byla námětem originální a zajímavá. Role nebo profese čarodějek a vůbec způsob magie by si zasloužili více prostoru. Víno a čáry se čte moc dobře. Více v mojí recenzi :).

13.09.2021 3 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Moc povedený příběh. Nenechte se odradit anotací, pokud vás nezaujala. Mě totiž také ne. Ale kniha je vážně super. Víc v mojí recenzi.

09.09.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Super rychlé čtení. Brala bych víc stránek a mám k tomu pár připomínek, ale je to skvělá oddechovka na jeden večer. O mých připomínkách se dočtete v mojí recenzi :).

02.09.2021 4 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Zakončení Nástrojů smrti se konečně zase povedlo. Předchozí dva díly mě poněkud rozhodily, ale díky tomuhle grandioznímu finále si u mě autorka reputaci zase vylepšila. Víc v mojí recenzi :).

31.08.2021 4 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Když bych chtěla srovnávat s díly z celé této série, tak nic moc teda... každopádně ale o chlup lepší než předchozí díl. Jsem ale zvědavá na další díl. Víc v mojí recenzi.

24.08.2021 3 z 5