zapina zapina komentáře u knih

Daň z příjmů 2015 Daň z příjmů 2015 Ivan Brychta

Moc dobře napsaná kniha o problematice dani z příjmu. Je přehledná a srozumitelná. Doporučuji.

10.11.2016 5 z 5

Daňové právo na Slovensku Daňové právo na Slovensku Vladimír Babčák

Srozumitelně vysvětlené zákony, které platí na Slovensku.

10.11.2016 4 z 5

Tanga z Hamburku Tanga z Hamburku Arnošt Lustig

Jedna ze slabších knih pana Lustiga, kterého jako spisovatele mám hrozně ráda. Je tam více pasáží o sexu, lásce, cirkuse, koních a znásilnění než o prostředí, ve kterém se to odehrává. I přesto mám z této knihy mrazivý pocit.

09.11.2016 3 z 5

Fantom Opery Fantom Opery Gaston Leroux

Trochu déle mi trvalo než jsem se do knihy začetla. Na čas jsem jí i dokonce odložila. Ale když jsem se k ní vrátila, nemohla jsem se už odtrhnout.

09.11.2016 5 z 5

Makroekonomie: moderní přístup Makroekonomie: moderní přístup Tomáš Pavelka

Učebnice je hodně nepřehledná, vysvětlení látky je moc zdlouhavé, chybí zde stručné definice pojmů. Neučilo se mi z ní dobře.

28.05.2016 1 z 5

Mikroekonomie středně pokročilý kurz Mikroekonomie středně pokročilý kurz Herbert Heissler

Skvělá kniha, vše srozumitelně a hlavně přehledně vysvětlené! Učí se z ní opravdu dobře. Ostatně jako ze všech knih těchto pánů.

27.05.2016 5 z 5

Probuzená Probuzená Kristin Cast

Tuhle knihu jsem přetrpěla. Už mě nebaví nekonečný boj mezi Neferet a Zoey. Jak jí vše jen tak prochází, Evidentně nejvyšší rada není tak mocná jak se v knize píše, jinak by věděla kde je pravda. Už autorky nevědí co by a tak děj zbytečně natahují. A teď se tam zase vetře Heath? Bože.. i když zrovna forma v jaké se vrátí mě zajímá, ale jeho postavu prostě nemám ráda. Končím s touhle sérií. Kdyby série skončila už dřív tak bych nebyla tak zklamaná, že se mé oblíbené sérii knih musím otočit zády.

13.01.2015 1 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Na začátku to vypadalo slibně, ale od půlky jsem se začala nudit a některé opakující věty mi přišly už otravný.

11.12.2013 2 z 5

Karel IV. – Historie života velkého vladaře Karel IV. – Historie života velkého vladaře František Kavka

zajímavá kniha, ale svojí formou je spíše pro náročné a zdatné čtenáře...

14.11.2013 5 z 5

Autoškola? Pohodlně! 2013 Autoškola? Pohodlně! 2013 Zdeněk Schröter

Skvělá učebnice, vše dobře vysvětleno a je v ní přesně to, co je pak v testu :)

13.09.2013 5 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

to snad nemyslí vážně ne? Končím s touhle ságou.. větší slátaninu jsem snad ještě nečetla

08.08.2013 odpad!

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

tak to byl nejhorší díl z celé série.. jsem moc zklamaná

29.07.2013 1 z 5

Pořád mi pijou krev Pořád mi pijou krev Kimberly Pauley

Tenhle díl mě docela zklamal. Sice se tam konečně něco dělo, ale hlavní hrdinka se chovala jako 13letý spratek. A popis na zadní stráně knihy vubec nesedí.

26.06.2013 3 z 5

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Knížka pro náctileté, ale i tak je to dobrá oddychovka, když chcete vypnout a jen se nechat unášet fiktivní realitou :) Velmi čtivá kniha.

19.06.2013 4 z 5

Bílé břízy Bílé břízy Arnošt Lustig

Ze začátku se mi kniha četla těžce, ale pak jsem si na styl psaní zvykla a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

16.06.2013 5 z 5

Nevinné lži Nevinné lži Kerstin Gier

Úžasný čtení pro ženy.. skvělá oddychovka, při které se člověk i zasměje :) doporučuju

04.06.2013 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Hrůza! Něco tak překombinovaného jsem dlouho nečetla. Ale celou dobu jsem byla ochromená hrůzou a děsem, takže asi splnila svůj účel. Nikdy se k ní nevrátím a nikdy už nic takového nechci číst.

03.06.2013 2 z 5

Matka Matka Karel Čapek

Já nemám slov. Příběh mě neskutečně uchvátil... smutné, dojemné, ale krásné..

27.05.2013 5 z 5

Křest svatého Vladimíra Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Skvělé. Jen doporučuju...

27.05.2013 5 z 5

Host do domu Host do domu Jiří Wolker

Miluju jeho poezi! Vždy ve mě zanechá tak zvláštní pocity.. ach, byla ho škoda tak mladého.. Některé jeho výroky jsou dost nadčasové. "Lidé lidem dveře otevírají."

13.05.2013 5 z 5