zapina zapina komentáře u knih

Základní kniha o auře Základní kniha o auře Walter Lübeck

Je to takový hrubý základ ohledně aur, ale ze zkušenosti vím, že si o celé problematice člověk musí udělat názor sám..

11.05.2013 4 z 5

Zkoumání karmy a reinkarnace pomocí kyvadla Zkoumání karmy a reinkarnace pomocí kyvadla Angelika Hoefler

Velice zajímavá knížka.. ukázala mi věci, které jsem ani netušila :)

Nebreč, Lucie Nebreč, Lucie Stanislav Rudolf

Taková dívčí kniha dospívající dívky.. ale nějak jsem pořád hlavní hrdinku nechápala

Bylo nás osmnáct Bylo nás osmnáct Natalija Vsevolodovna Lojko

Četla jsem ji v pubertě a jelikož je to dost stará kniha nic moc mi neříkala, ale i tak jsem ji četla, asi ta dětská naivita :)

Pohádky z tisíce a jedné noci Pohádky z tisíce a jedné noci Alexander Halvoník

Tuhle knihu miluju! Máma mi z ní četla před spaním a ty obrázky, jsou dokonalé! :) Krásná vzpomínka na dětství

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Tahle série mě zatím ještě nezklamala, nemá tendenci s novějšími díly klesat na úrovni. Jsem jen hrozně napnutá jak to vše skončí :)

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Nevím, asi jsem divná, ale Romeo a Julie mě prostě nedostalo... děj je opravdu silný a smutný, ale čte se to hrozně špatně

11.05.2013 2 z 5

Démanty noci Démanty noci Arnošt Lustig

Tahle kniha mě opravdu dostala a určitě se k ní několikrát vrátím. Skvěle popisuje hrůzy, děsy a osudy lidí z tak hrozné doby. Celou dobu při čtení jsem jen tajila dech.

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Každý další díl je tlustější a nudnější.. na to jak v předchozích dílech se furt něco dělo, tak tady to nějak zamrzlo.. už by série asi měla skončit

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Film jsem před čtením knihy neviděla a po přečtení zvažuju jestli ho vubec vidět chci :D Mám bujnou fantazii takže jsem se u knížky dost bála :D Ale kniha jako celek je výborná.. je zde napětí, psychologie... opravdu zajímavé

Makroekonomie - Základní kurz Makroekonomie - Základní kurz Petr Mach

Super knížka k makroekonomii. Vše je dobře a srozumitelné vysvětleno. Jsou zde použity příklady k objasnění problematiky.

Podniková ekonomika Podniková ekonomika Eva Kislingerová

Byla mi doporučena učitelkou, ale její cena mě dost odrazovala, ale nyní jsem ráda, že jsem si jí koupila. Je dobře napsaná takže člověk by měl vše snadno pochopit. Určitě doporučuju.

11.05.2013 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Byla mi doporučena od kamarádky tak jsem od ní čekala docela dost a to byl ten omyl. (Nevím jak je to možné, ale ten bum s velkou propagací knihy mě nějak minul, nikdy jsem o ní neslyšela :D ) Jazyk autorky je opravdu dost strohý a omezený. Takovou knihu bych napsala i já :D Christian nebyla špatná postava, ale Anastasia byla fakt úplně vedle :D furt si hrála na to, že vubec není submisivní a jak má svojí hlavu apod, ale když člověk dokáže číst mezi řádky v jejím chování tak zjistí, že ona je uplně a zcela submisivní a vždy bude. Sexu je tam dost takže dá se říct splnila účel jaký asi měla :D Další díl rozhodně číst nebudu, utrápila bych se k smrti nad stylem psaní. "Nekousej si ten ret, ach Christian se jednou chová tak a podruhé zase jinak, já se v něm nevyznám" apod bych už nedala :D

11.05.2013 odpad!

Psychografie Psychografie Marie Machková

Zajímavá kniha :) spíše dost praktická kniha..

Parapsychologie o životě po smrti Parapsychologie o životě po smrti Milan Rýzl

Nějak ani nevím co na ní říct.. jsem z ní dost rozpačitá, nedokázala jsem ji dočíst do konce... byla na mě psaná asi až moc vědecky

11.05.2013 2 z 5

Básně Básně François Villon

Nádhera.. opravdu stojí za přečtení pokud máte rádi poezii

11.05.2013 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Přečetla jsem ji jen kvůli tomu, že jsme ji měli ve škole jako povinnou četbu a četli jsme z ní při čtení. Nechytla mě celá tahle sága Harryho Pottera, opravdu nechápu co na něm všichni vidí tak úžasného. Je plno jiných krásných knih.

26.04.2013 1 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Naprosto fascinující a zároveň děsivá kniha. Celou mě pohltila a doslova jsem jí hltala. Úžasně propracovaná. Tuhle knihu by si měl každý přečíst a zamyslet se nad ní.

26.04.2013 5 z 5

Těžká hodina Těžká hodina Jiří Wolker

Dokonalost! Miluju jeho tvorbu. Přečetla jsem ji za 2 dny :)

26.04.2013 5 z 5

Mikroekonomie - Základní kurz Mikroekonomie - Základní kurz Herbert Heissler

skvělá učebnice, vše je dobře vysvětleno, snad každý by díky ní měl pochopit mikroekonomii :)

28.12.2012 5 z 5