zapina zapina komentáře u knih

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Tenhle díl už je o něco jiný než díly předchozí. A nevím zda se mi ještě další číst chce...

14.11.2012 3 z 5

Herna Herna John Connor

Je hrozné, že tohle se na světě děje a když sem četla tuhle knížku byla jsem toho součástí. Absolutně jsem nepředvídala takový konec jaký byl a to je velké plus. Celou dobu jsem byla napnutá :)

29.11.2011 5 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Tak tahle kniha mě chytla od začátku až do konce. Hltala jsem jí do posledního písmenka. Zasmála jsem se nad ní i sem si u ní poplakala. Někomu nemusí sedět určitá absurdita až šílenost, ale bez toho by to nebylo ono :) určitě doporučuju k přečtení

29.11.2011 5 z 5

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

Tak tuto knížku sem si sehnala pač sem četla komentáře na ní a byly hodně kladná a protože mě v knihkupectví hned padla do oka a jsem moc ráda, že jsem si jí koupila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a rozplakala mě což dokáže málokterá knížka. Určitě doporučuju přečíst!

18.07.2011 5 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Autorka stále jen omílá to samé dokola. Možná má v něčem pravdu, ale forma je šílená.

17.07.2011 odpad!

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Skvěle nadčasové drama! Je to klasika všech klasik. Snad každý by toto měl mít načteno. Hlavně se mi to moc dobře četlo.

Memento Memento Radek John

Souhlasím, že tato kniha by měla být jako povinná četba a proto jsem byla děsně ráda, že jsem ji v povinné četbě měla:) Tuto knihu by si měl přečíst každý dospívající jedinec! Sice někoho může lákat tato zkušenost, ale myslím si, že konec ho přiměje k jinému závěru. Narozdíl od např. knihy My děti ze stanice Zoo tato kniha končí tak, jak by měla skončit, aby člověka donutila k správnému pohledu na věc. Zcela doporučuju.

Zasvěcování srdce Zasvěcování srdce Jiří Wolker

Co dodat k jménu Jiří Wolker? Kdo od něj nic nečetl tak o hodně přišel. Naprosto geniální knížka, která umožňuje číst sbírky Host do domu, Těžká hodina, Tuberkulóza, apod. Stojí stoprocentně za přečtení.

Směšné lásky Směšné lásky Milan Kundera

Tahle knížka mě naprosto dostala. Zcela doporučuju!