yetti74 yetti74 komentáře u knih

Dům v nebi Dům v nebi Amanda Lindhout

Zajímavé čtení, jak už zde bylo řečeno, první třetina trošku nudnější, ale pak už se od knihy neodtrhnete. Unesení prožili opravdové peklo, to bych nepřála nikomu. V každém případě další poučná kniha, čemu a jakým místům se v životě vyhýbat.

06.02.2017 4 z 5

Hezky napsaná kniha. Budiž výstrahou pro všechny, kdo by uvažovaly o vtahu s muslimem. Možná jsou výjimky, ale já osobně tomu nevěřím. Přečetla jsem již spoustu knih s touto tématikou a všechny se ve své podstatě shodují. A doposud jsem nikdy neslyšela o nikom, komu by takový vztah vyšel a nezměnil se v peklo. No, každý strůjce svého štěstí, ale v době, kdy se už toto všechno ví a bylo o tom napsáno spoustu knih, bych do toho tedy rozhodně nešla.

30.01.2017 4 z 5

Naverbovaná Naverbovaná Valérie De Boisrolin

Kniha se mi líbila. Skutečný a poučný příběh o tom, jak je možné úplně normální holce "vypláchnout" mozek. Je to tedy hrozné a bezmoc rodičů musí být hrozná. V každém případě by mě zajímalo, jak žije dívka v současnosti (zda tedy vůbec žije.) Opravdu by mě to dost zajímalo.

29.01.2017 4 z 5

S duší Japonky S duší Japonky Denisa Ogino

Jak už zde bylo napsáno, kniha Suši v duši byla mnohem lepší. Tuto jsem přečetla jen díky tomu, že mám ráda knihy o životě v Japonsku.

29.01.2017 2 z 5

Život s nepřítelem - Byla jsem ženou tyrana Život s nepřítelem - Byla jsem ženou tyrana Lenka Stránská

Slušně řečeno byl ten pán nemocný, řečeno nezaobaleně a na rovinu, byl to totální magor. Jen velká škoda, že od něj paní neodešla!!!

23.01.2017 2 z 5

Panenka Panenka Věra Kadlecová

Hezky napsané. Jsem zvědavá na pokračování, protože mi přijde, ze vše již bylo řečeno, tak si nedovedu představit o čem bude.

14.01.2017 4 z 5

Dětský domov - záchrana i prokletí Dětský domov - záchrana i prokletí Svatopluk Votruba

Velmi smutné čtení. Kéž by nikdo nemusel prožít takovéto dětství.

10.01.2017 4 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že se mi dost líbila. Hezky napsané, vtáhne do děje hned od první stránky.

23.10.2016 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Klobouk dolů, Žítkovské bohyně i Vyhnání Gerty Schnirch naprosto skvěle zpracované a napsané. Nemůžu se dočkat, až autorka vydá další knihu!!

05.10.2016 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Skvělá kniha, k tomu není víc co dodat.

05.10.2016 5 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Dobrý námět, hezky napsané, ale jak již v komentářích zaznělo, konec trochu podivný. Jako rodiči mi při čtení neustále probíhalo hlavou, jak by se člověk v takové hrozné situaci zachoval sám. Také by mě v této souvislosti zajímalo, jak se vyvíjí osud dvou stejně zaměněných holčiček před pár lety v Čechách. Jak žijí, jak se se situací srovnali rodiče, ony samy atd.

26.09.2016 4 z 5

Podlaha z trávy, strop z hvězd Podlaha z trávy, strop z hvězd Iva Tajovská

Velmi čtivé. Nutí k zamyšlení, jak se může lidský osud zvrtnout.

26.09.2016 5 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Krásně napsané.

21.08.2016 5 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Perfektní kniha, rozhodně doporučuji přečíst. O tom, jak důležité je pro děti mít rodinné zázemí a jak to ovlivňuje jejich další život. Mohlo by bavit ty, kteří čtou rádi knihy od Hayden Torey, je to hodně o psychologii dětí.

07.08.2016 5 z 5

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Podle mě je kniha přesně napsaná pro náctileté (tak jak je uvedeno v žánru: pro děti a mládež) - stylem, tématem atd. Přečetla jsem, ale přeci jen jsem již jiná věková kategorie.

26.07.2016 3 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Chytne od první stránky. Napínavá. Hezky napsaná.

20.07.2016 5 z 5

Výš než v sedmém nebi Výš než v sedmém nebi Griet Op de Beeck

Doporučuji. Hezky napsané, překvapivý závěr.

17.07.2016 5 z 5

Hra s osudem Hra s osudem Eva Štolbová

Na knize nezaujalo vůbec nic. Sice jsem dočetla až do konce, ale v podstatě jen proto, že jsem zvyklá knihy přečíst celé. Takže za mě celkově nedoporučuji.

17.07.2016 odpad!

Čtyřcestí Čtyřcestí Tommi Kinnunen

Přečteno jedním dechem během dvou dní. Hezky napsané, jeden příběh očima čtyř lidí.

13.07.2016 5 z 5