X3ON X3ON komentáře u knih

22.05.2013 4 z 5

Lhář 4 Lhář 4 Jakub Ćwiek

jupiíííí jsem prvni :D

18.04.2013

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

24. nejhorší kniha ....hohoho dobre lidi ;)

11.04.2013 odpad!

Srovnáno se zemí Srovnáno se zemí Richard Bachman (p)

tak srovnano se zemi mam docteno. Je to hodne dobre napsano, ctive a napinave. vubec jsem se u knihy nenudil a precetl jsem ji dvema dechy :D... docela jsem pochopil bartovo vnitrni silenstvi, ale porad jsem doufal ze se hodi do pucu jak vsem rikal :D, ale kdo vi jak pracuje silencova mysl:D. 5/5 diky Richarde ;)

27.03.2013 5 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

:D kezby, zatim nebyl cas na nakup. rekl bych, ze uz jen za nazev knihy musi clovek dat 5 hvezd :D, ale co jsem slysel tak je to hodne dobre ;)

14.03.2013 5 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

Ultra Super Mega hustej nářez :D

13.03.2013 5 z 5

Cynik Cynik Jiří Kulhánek

Cesty krve a Divoci a zli radim k nejlepsim scifi kniham co jsem kdy cetl. Proto se tedka chystam na Nocni klub a Cestu krve 3 Kat.

12.03.2013 5 z 5

Zabíječ draků Zabíječ draků William King

spolu se skaveny a troly asi nejlepsi dil serie ;)

05.03.2013 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

mno musim rici ze to byl narez od zacatku az do posledni strany.... Bachman nam zase predvadi zvraceny svet ve kterem se lide bavi sledovanim ciziho utrpeni. Stejne jako to bylo v Running manovi i zde muze divak sledovat reality show, kde se tentokrat 100 chlapcu postavi na startovni caru a presne v 9:00 jim zacina jejich Dlouhy pochod. Diky R. Bachmane

01.03.2013 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Miroslav Žamboch

kolibrici se mi mozna libili vice, ale kazdopadne to je paradni kniha s vybornou zapletkou a necekanymi zvraty ;), muzu jen doporucit

21.02.2013 4 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Musim rici ze tadle kniha je vyborna, ale naprosto me oba dva pribehy uchvatily. Nebudu tady popisovat o cem to bylo, jen bych vam to zbytecne pokazil. Btw je to prvni Kingova kniha ktera u nas kdy vysla, jproto sem pysny ze ji mam v knihvne ;)

13.02.2013 5 z 5

To je přece nesmysl To je přece nesmysl Jiří Kulhánek

Kniha slozena z nekolika povidek, jejichz kvalita mirne pokulhava :D, ale nektere musim vyzvednout, napriklad Svuj
zivot a Spojeni v Bohu jsou pro me top z teto sbirky. jinak 3/5

-Spojeni v Bohu, hrozne zajimava povidka, chudak Buh, nikdo ho uz pak nechtel tak se odprasknul :( :D
-Svuj zivot je povidka idealni pro arachnofobiky ;)
-Instant a Reportaz psana ve sveraci kazajce bych ohodnotil jako nudne, vubec me nezaujaly
-Tak tedy heil Hitler .... ale jo kdo ma rad muceni tak si dobre pocte

06.02.2013 3 z 5

Povídky Povídky Jiří Kulhánek

cajk ;), trojuhelnik... takovy troling :D

05.02.2013 4 z 5

Zabíjení Zabíjení Štěpán Kopřiva

wow, co na to rict sila :D, nedoporucuju pro slabsi povahy :D

05.02.2013 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Vyborne ctivy pribeh o ubohe carrie, ktera na konci vsem vytre zrak :D

02.02.2013 5 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

silena kniha a jeste silenejsi konec ;)

28.01.2013 5 z 5

Dobrák Dobrák Jiří Kulhánek

klasicky kulhanek ... postapo, zombie, ufo, upiri, sama akce a zadne tlachy, 5/5 a jde se na druhy dil ;)

24.01.2013 5 z 5

Chutná těla Chutná těla Isaac Marion

jak pise boboking, prvni pulka super, ale druha uz me nebrala, alei tak zajimave cteni ;)

10.01.2013 3 z 5

Líheň Líheň Miroslav Žamboch

heh, tydle komentare se mi vubec nelibi, budu si to muzet precit :D

08.01.2013 5 z 5

Holýma rukama Holýma rukama Miroslav Žamboch

treti baklyho kolibrik, sama akce zadna nuda takze idealni ;) ... holyma rukama ... vystizny nazev :D

04.01.2013 5 z 5