Povídky

Klasický příběh Je 7.00, pro dnešek nejvyšší čas zabít svého prvního policajta prozradí, jaké to je, když v postapokalyptické budoucnosti vstanete příliš brzy a Policie si prostě nedá pokoj. Poněkud méně klasický Trojúhelník prozradí, jaké to je, když v předapokalyptické současnosti vplujete do vod tak kalných, že si nedá pokoj Pobřežní hlídka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/8145/povidky-8145.jpg 4272
Povídky, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Klub Julese Vernea

Kniha Povídky

Marketplace
28.03.2019

Mini knížečka = mini povídka - a ještě k tomu jsou v knížce dvě... proto se děj ani nedá pořádně rozvést. Ale čtení to bylo zajímavé, škoda jen, že taková rychlovka :(

lachtan77
22.02.2019

přečteno u oběda v práci :) Já jako fanda Kulhánka jsem to chtěl a musel přečíst, ale nic světoborného nečekejte. Povídky jsou krátké bez napětí a akce na které jsme zvyklý.

tanuki
14.06.2017

Dvě krátké povídky vyšvihnuté typickým Mistrovým rukopisem.

Postapokalyptický svět zobrazený jen na pár stránkách je uvěřitelný a hned do něj bez problémů vplujete. Začnete s neohroženým hrdinou řešit jeho ožehavý problém a užíváte si jeho ironický a nadnesený pohled na svět. Má to spád a náboj.

V druhé povídce je výborně vybudovaná hustá a mazlavá atmosféra strachu a podivna, která je na Kulhánka zakončená nečekaně vtipně a odlehčeně.

Tato jednohubka určitě zpříjemní Váš den. :o)

Krtecek0505
28.11.2016

Všechny knihy od Jiřího čtu jedním dechem, dokonce mi žena nadává, co zase v té knize hledám:-)

Renhule
14.09.2016

Přečteno doslova jedním dechem. Jednak proto, že je to opět skvěle napsané ale taky proto že jsou to opravdu mini povídky a mini knížečka.

ziriant
29.06.2016

Že je to ten Kulhánek, dočetla jsem to alespoň do konce...

Giný
24.05.2015

Skvělé povídky až příliš rychle přečtené. Taková malá ochutnávka, která láká přečíst si víc od Kulhánka. :)

Terva
18.04.2015

Knížečka obsahuje dvě povídky:
"Je 7.00 - pro dnešek nejvyšší čas zabít svého prvního policajta"
a druhá se jmenuje až skoro jednoduše a krátce : "Trojúhelník"

První povídka se odehrává v postapokalyptické budoucnosti a druhá naopak v předpokalyptické současnosti.

Pokud by vám umělecké dílo na obálce knížky o rozměrech 9,5 X 8,5 centimetrů někoho připomínalo, věřte, že jej nakreslil mistr ve svém oboru Luis Royo.
Lehce nadprůměrné povídky, které jsem přečetl asi za hodinku.