witchersbitch witchersbitch komentáře u knih

Borec Borec Julie Garwood

Jednoducha, predvidatelna, kladni hrdinove jsou hodni, zaporaci zli.. presne jak jsem si to predstavovala.. kdyz si chcete ctenim odpocinout

12.09.2018 4 z 5

Polibek šarlatu Polibek šarlatu Lara Adrian (p)

Je to lepsi nez prvni dil, ale bohuzel ne pro me.. prilis najivni a bez deje, predvidatelne a obcas na hlavu padle.. timto se s touto serii loucim..

13.05.2018 3 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Tohle nebyl muj salek, ale dam sanci druhemu dilu.. jsem proste zmlsana bratrstvem a tohle je priliz slaby odvar ☺

10.05.2018 3 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Jako vážně? Upiri bojujici proti ufounum, rostrikujici se hlavy v zenskych klinech a v kazde prime reci minimalne jedno sproste slovo? Tohle fakt nekdo cte? Ano, dekuji, miluji kvalitni brak!

15.03.2018 5 z 5

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

Zatim asi nejlepsi dil.. mozna proto ze hlavni hrdina se mi libil nejvic :-) ale zapletka zatim taky asi nejzajimavejsi..trochu mi prislo ze zaver mohl byt rozvedenejsi, ze to vzhledem k zacatku bylo kvapem ukoncene.. ale jsem moc zvedava na dalsi..

02.02.2018 5 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Cekala jsem romantiku, ale tohle mi dostalo, protoze vedle meho ocekavani jsem dostala pridavkem silnou zapletku a ne jen jednu..a to pockejte na dalsi dil!

14.01.2018 5 z 5

Andělský podíl Andělský podíl J. R. Ward (p)

Nechapu slabsi hodnoceni, za me je to skvele.. precteno za dva dni, nemuzu se dockat pokracovani!

14.01.2018 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Ve zkratce-on je magor a ona je uplne blba.. bez deje, jen same opkaovani pocitu a popisu.. bohuzel velke zklamani..

25.12.2017 1 z 5

Vincent Vega Vincent Vega Miroslav Žamboch

Jsem odkojena na rodokapsech-me srdce plesalo! Az do zaverecne rezby jsem si myslela ze mi nebude stacit pocet hvezdicek,ale ta bitka na me byla moc dlouha.. takze za pet staci :-)

06.10.2017 5 z 5

Naganty a vlčí máky Naganty a vlčí máky Františka Vrbenská

myslela jsem že tomu nerozumím, protože jsem natvrdlá, ale pak jsem si přečetla komentáře tady a uklidnila jsem se - závada nebyla na mé straně..

27.09.2017 1 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

parádní, bylo tam hodně adama, takže mi to bavilo :-) a praha k tomu!

18.09.2017 5 z 5

Prokletí legendy - Dámská hra Prokletí legendy - Dámská hra Miroslav Žamboch

tohle byla naprostá pecka, zhltla jsem to nejrychleji ze všech dílů! Komtesa je drsňačka se vším všudy a Krystýna má u mně zase body do plusu (po tom co dala kopačky Frankovi to měla nahnutý) :-)

19.07.2017 5 z 5

Stín legendy Stín legendy Tomáš Němec

po jeruzalémskm nářezu a šílenej houbovce se zase vracíme do vážnější zápletky.. Mně se moc líbilo a těším se na další díl z hi-tech světa..

19.07.2017 5 z 5

Jeruzalémský masakr motorovou pilou Jeruzalémský masakr motorovou pilou Ondřej Neff

tak tohle bylo neskutečné! :-D asi zatím nejlepší díl co jsem četla

07.07.2017 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

tohle je pekelná jízda ze které se nedá vystoupit! Nespala jsem, nejedla - žrala jsem stránky jednu po druhé, nešlo se odtrhnout.. Pořád se něco děje, příběhy se prolínají, děj není tolik předvídatelný jako v předchozích dílech - hned pokračuji dalším..

09.03.2017 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

jo! myslete si co chcete, ať je to klišé jaký chce, ale je to romantika jak má být!!

08.03.2017 4 z 5

Mrazivé kousnutí Mrazivé kousnutí Chloe Neill

pro mě tohle už opravdu nebylo.. nedočetla.. teda přeskočila prostředních 200 stránek :-)

04.03.2017 2 z 5

Až do dna Až do dna Chloe Neill

tohle byl asi omyl..pravděpodobně už i konec předchozího dílu.. Mně nevadí jednoduchý příběh ba naopak proto mám tento žánr ráda - kvůli romantice s trochou prasárniček a nějakým laciným dějem aby to fakt nebylo jen o tom.. Jenže tahle kniha postrádala všechno - 230 stran nelogického příběhu a na posledních 15 stránek shrnutý velkolepý závěr, který vůbec, ale vůbec nebyl napsán velkolepě..

03.03.2017 2 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

než jsem došla na konec, tak jsem si říkala: lepší zápletka, docela mi zajímalo jak se to rozuzlí, málo romantiky na můj vkus a Meritina nejistota mi rozčilovala... Ale závěr? Cože?! To se musí nějak vysvětlit, nevěřím že je to definitivní!!!

02.03.2017 4 z 5

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

řekla bych, že se to postupně zlepšuje :-)

28.02.2017 4 z 5