wistar wistar komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Excelentní dílo, skvělé postavy, napětí, do poslední chvíle jsem netušil kdo je záporák, plán vraha je sice trošku přitažený za vlasy, ale neva.

28.09.2021 5 z 5

Red a Blue 1 Red a Blue 1 Hidenori Kusaka

Když se budete snažit o téhle manze přemýšlet seriózně tak jste pěkně v prdeli.
Je to stupidní, dětské, jednoduchý děj, ale je to úchvatné a překrásné a oddychové.

Wistar pokémony nezná a tak ho tohle velmi překvapilo.
8/10

06.11.2021 4 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Výborně napsaná, dojímavá a zábavná knížka. Vhodná pro děti, ale pobaví i dospělé. Možná by mohlo být více barevných obrázků.

17.05.2022 5 z 5

Deathlok: Počátek Deathlok: Počátek Bill Mantlo

Já jsem čekal lepší scénář. Na dialogy jsem se obrnil a to jak jsou příšerné mě nepřekvapilo. Kresba je na svojí dobu pěkná a stejně tak postaapo svět a některé nápady autorů (Deathlok samotný, má ženu a dítě) o to víc vás zklame že se to dál nerozvíjí. Je tu tolik akce, ale není příliš dobrá a je nudná. 2,5/10. Ani ten Gag není vtipný, Marvel Spotlight je snad jen zoufalý pokus zařadit Deathloka do Marvel světa. Kdyby, ale Marvel ohlásil deathlokův film tak bych se těšil jelikož základ je dobrý.

22.01.2022 1 z 5

Squirrel Girl Squirrel Girl Williamson Murray

Čekal jsem to horší. První příběh myšlen jako vtip je sice strašně naivní a hloupý, ale pokud na to přistoupíte tak najdete pár fajn hlášek a bude se to číst dobře. Další série se vyvíjí na začátku dobře, je to celkem legrační a kresba je fajn( jen ženskou nepoznáte od chlapa) jenže jakmile se objeví galactus tak to jde do kopru hlavně poslední nudný sešit. Nevím pro koho to je, všem nad 10 let se to bude zdát moct infantilní a zase je tu spousta narážek, které děti, co neznají marvel nepochopí. 5/10

22.01.2022 2 z 5

Captain Marvel: Život a smrt Captaina Marvela. Část první Captain Marvel: Život a smrt Captaina Marvela. Část první Jim Starlin

Příšerné! Neuvěřitelná nuda, naivita mi nevadí,ale tak příšerné postavy, scénáře a dialogy jsem snad neviděl. 1/10 za ucházející kresbu a že to šlo vydržet

22.01.2022 1 z 5

Když blesk udeří dvakrát Když blesk udeří dvakrát Joshua Williamson

komiks s krásnou kresbou a luxusní cenou, ale příběh nejen že je zmatený a hlavního záporáka uhádnete hned, ale místy zdlouhavý (ale některé věci jsou urychlené) a pro nové čtenáře vůbec ne přátelské

13.12.2021 2 z 5

Třetí zákon 3 a 4 Třetí zákon 3 a 4 Xavier Dorison

No tenhle komiks měl obrovský potenciál, krásnou kresbu a epické momenty, ale ve zmateném vyprávění se ztratíte, lepší než první díl.

28.09.2021 2 z 5

Cloak a Dagger Cloak a Dagger Bill Mantlo

povedený a temný komiks, který vám cloaka a dagger výborně představí. Více v mojí recenzi

23.01.2022 4 z 5

Moon Knight Moon Knight Warren Ellis

No já jsem zklamán. Ale to neznamená, že je to špatný komiks. Jen jsem čekal ucelený příběh a ne jen akční jednohubky. První příběh ze série Werewolf by night ukazuje přesně to, proč nemám rád vlkodlakovu sérii. Nápad je dobrý, ale je to podanné nezáživnými dialogy a zbytečnou retrospektivou. Nové sešity jsou každý o něčem jiném, kresba je pěkná a komiks se čte svižně a má málo dialogů. Má to i originální nápady, ale to, že v každém sešitě se ten nápad musí rozřešit jim ubírá na zajímavosti. Například poslední sešit měl dobrý nápad se záporákem, ale byl moc krátký a tedy méně uvěřitelný.
+kresba a originalní nápady
+tempo příběhu
- je to jednoduché a místy nudné
-vlkodlak nic moc
- z komiksu se toho o Moon Knightovi moc nedozvíte
7/10

23.01.2022 4 z 5

Captain Britain Captain Britain Chris Claremont

Čekal jsem to. Myslím to že je to průměr. První čísla jsou strašně ukecaná, nelogická a napojení na legendu krále artuše je nepovedené, přesto to není utrpení. Pochválil bych jen zajímavý oblek Captaina. Spiderman a Cap jsou na podobné úrovni. Pitomý scénář s ukecanými dialogy a ucházející kresbou. Souboj Capa a Petera si vycucali z prstu jen aby to bylo cool. Nové příběhy mají fajn kresbu, ale vy vůbec nevíte co se děje a není to ani moc o capovi. 4.5/10

21.01.2022 2 z 5

Wonder Man Wonder Man Roger Stern

Tohle bylo slabý. První komiks je strašně ukecaný, hloupý a nelogický. I tak se, ale budete místy bavit a emoční zakončení celkem funguje. Další tři čísla Avengers mají fajn nápady, které ale nerozvedou kvůli otřesným dialogům. Graviton je až na schopnosti dost nezajímavý. Duo s beastem je taky slabé, kresba je ok, ale příběh je dosti pitomý a místy nudný. 4.5/10

21.01.2022 2 z 5

Rychlost temnoty Rychlost temnoty Joshua Williamson

komiks s krásnou kresbou, který se velmi dobře čte, ale děj je jednoduchý a všechno působí urychleně a celkový dojem je spíš lehký nadprůměr, cením poslední sešit za to že ukázal, že padouši mají vlastní problémy a vykradou banku proto aby mohli zaplatit za rukojmí
6.5/10

13.12.2021 3 z 5

Tryskošnek Tryskošnek Dan Černý

pecka 9/10 úžasné příběhy tryskošneka vhodné i pro dospělé

21.11.2021 4 z 5

Havok Havok Roy Thomas

staré sešity jsou ukecané a dost se táhnou přesto nemůžu autorům upřít, že Living Pharaoh je narozdíl od superpadouchů nebo robotů zajímavý svěží vzduch, taky se mi líbí, že ne hned v prvním čísle udělali z havoka hrdinu, ale jen si ho připravili. Druhý příběh je špatně vybraný, věřím, že člověk, který četl předchozí díly série by si ho zřejmě užil, ale jinak člověk vůbec neví ( proč Havok a Polaris vyrazili do vesmíru, Jaký spolu mají vztah?, kdo jsou Starjammers, jaký má vztah Havok a vulcan?) prostě to je jakoby jste vzali dnešní sérii kapitána ameriky Hail Hydra a do jeho nhm dali třetí díl této série? Proč tam nedali první díl o tom jak Havok vyrazí do vesmíru? kresba je Ok

Wistar se Havoka výrazně netěšil a myslel si že to bude ok komiks, i tak ho ale první komiks překvapil svou ukecaností a druhý komiks ho překvapil tím že ho do nhm vůbec dali 4/10

06.11.2021 2 z 5

Hail Hydra Hail Hydra Nick Spencer

hodně super komiks 8/10
+ temná atmosféra
+ kresba
+ flashbacky do dětství Stevea

Wistar se na komiks těšil a ten ho nezklamal.

29.09.2021 4 z 5

Naruto Uzumaki Naruto Uzumaki Masaši Kišimoto

ech, já tuhle klasickou mangu moc nemusím :)
+ až na mimiky postav krásná kresba
+ zajímavý svět a docela dobrý příběh
- Naruto je jako Anakin Skywalker, strašný fracek a ani nechápete proč se tak chová (to že mu umřeli rodiče neznamená, že z něj vyroste namyšlený idiot , co sprejuje a nemá žádnou úctu ke starším. I tak mu, ale fandíte
- kvůli černobíle kresbě je občas nepřehledná akce, která je, ale i tak zábavná

Wistar se na mangu netěšil a myslel si, že jí zkritizuje. Když, jí začal číst tak na vše kašlal a přečetl jednu kapitolu a navíc špatně. Po několika měsících se k manza vrátil a přečetl ji tentokrát dobře a docela ho překvapila i svým příběhem a světem.

29.09.2021 3 z 5

Smrt a život Olivera Queena Smrt a život Olivera Queena Benjamin Percy

+ pěkná kresba
+ jednoduchý, ale sympatický příběh
+ dobré pro začátečníky
- nevysvětlení vztahu s Black Canary ( Oliver je playboy takže jí automaticky sbalí
7/10
Wistar se na Green Arrowa těšil a ten ho určitě nezklamal a věří, že tohle není poslední komiks s ním v jeho knihovně.

28.09.2021 3 z 5

Avengers Avengers Stan Lee

+ zajímavý retro komiks
+ shrnutí historie Avengers
+ soupiska Avengers
+ jako komiks pro začátečníky super
- příběh spíše epický než hluboký

28.09.2021 3 z 5

Deadpool versus S.H.I.E.L.D. Deadpool versus S.H.I.E.L.D. Brian Edmund Posehn

pokud je toto váš oblíbený komiks tak nečtěte tento komentář ,protože se chystám váš oblíbený komiks pořádně znásilnit.

+ úvodní retro je zajímavý vtípek
+ málo dlouhých zbytečných dialogů
+ dobrá kresba a akce
+pár vtipů
+ postava a city deadpoola
+ boj deadpoola se Shieldem je zajímavý, ale je to jen o penězích
-pořád to není vtipné jak by si zasloužilo a děj nemá až na návrat Prestounové hlubší význam

Wistar se na komiks moc netěšil a tak ho překvapilo, že není tak strašný jak čekal a díky dobrého nápadu a zajímavému retru na začátku ho komiks příjemně překvapil.

28.09.2021 2 z 5