Havok

Havok https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446464/bmid_havok-v9u-446464.jpg 3 17 4

Luigi1
21.07.2023 3 z 5

Nu Havok mě překvapil jako kdyby to nebyl ani on

Atlantis
09.07.2022 3 z 5

No, žádná hitparáda se nekoná, a to mám Havoka dost rád. Jenže on v tomhle komiksu jaksi není ve své kůži. Staré příběhy jsou relativně v pohodě, ale Havok tady prakticky ještě neexistuje. Nová story je taková přeplácaná, ale hlavně - schválně spočítejte, kolikrát tu náš hlavní hrdina použije svoje schopnosti. Pomůžu vám - dvakrát. Opravdu nešel zvolit lepší příběh? Takhle jde jen o těžký průměr.

wistar
06.11.2021 2 z 5

staré sešity jsou ukecané a dost se táhnou přesto nemůžu autorům upřít, že Living Pharaoh je narozdíl od superpadouchů nebo robotů zajímavý svěží vzduch, taky se mi líbí, že ne hned v prvním čísle udělali z havoka hrdinu, ale jen si ho připravili. Druhý příběh je špatně vybraný, věřím, že člověk, který četl předchozí díly série by si ho zřejmě užil, ale jinak člověk vůbec neví ( proč Havok a Polaris vyrazili do vesmíru, Jaký spolu mají vztah?, kdo jsou Starjammers, jaký má vztah Havok a vulcan?) prostě to je jakoby jste vzali dnešní sérii kapitána ameriky Hail Hydra a do jeho nhm dali třetí díl této série? Proč tam nedali první díl o tom jak Havok vyrazí do vesmíru? kresba je Ok

Wistar se Havoka výrazně netěšil a myslel si že to bude ok komiks, i tak ho ale první komiks překvapil svou ukecaností a druhý komiks ho překvapil tím že ho do nhm vůbec dali 4/10

hroubek
01.07.2020 3 z 5

Nic proti ničemu. Na seznámí s Havokem to stačí, ale radostí jsem do vzduchu neskákal. Starý sešity jsou fajn a nejsou špatné. Hlavní příběh Ve jménu císaře je z mého pohledu, takový nijaký. Čte se rychle, děj má spád, je tam dost akce a kresba je neurážející. Problém je v samotném příběhu, kde mi bylo všechno ukradené. Celý konflikt, spory a další věci, které byly budovány napříč desítkami sešitů mi nic moc neříkali, jelikož neznám základ to všeho. Jak říkám, je to neurážející komiks, ale žádný zázrak nečekejte.

Autoři knihy

Roy Thomas