Wonder Man

Simona Williamse, alias Wonder Mana, sžírá touha po pomstě. Je jedním z ikonických členů Avengers nejmocnějších hrdinur vůbec. My vám nyní představíme jeho debutový příběh. Dále komiks, kde spojí síly Wonder Man a Beast, aby vyrazili na oslnivou jízdu napříč marvelovskýclm vesmírem! Obsahuje: Přichází Wonder Man! Rodinná hádka V sevření stínu a bouře Soud Druhá šance Vzpomínky a noční můry Ono to žije!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370595/big_wonder-man-0QV-370595.jpg 330

Kniha Wonder Man

Atlantis

Nestává se často, aby mi retro část těchto komiksů sedla, ale tady to byl tak příjemný bizár, že jsem si čtení docela užil. Zato "moderní" záležitost byla otřesná. Neustálé a nekonečné odkazování na obskurní série, děj naprosto nesmyslný (Wonder Man narazí na hlavní záporačku náhodou na večírku, wtf?) a Beast je tady asi po trepanaci lebky. Jediná výhoda je, že jsem našel zase pár nových, pro mne neznámých, céčkových postav.
Celkově tedy tak půl na půl. 2,5*

Hwaelos
09.08.2018

Prostřední příběh s inscenovaným soudem, v němž je žalobcem Grim Reaper, je prima a upřesňuje některé komplikované události, které se pojí s originy Visiona a Wonder Mana. Oba zbývající kousky jsou spíš do počtu.

hroubek
15.02.2018

Wonder Man je typický komiks, který v této sérii vychází a nabízí nám seznámí s danou postavu. Komiks svůj účel splní, takže v tomhle problém není. Problém komiksu je pak ten, že nenabízí nic převratného a zapamatovatelného. Staré příběhy nejsou špatné a první setkání s Wonder Manem není vůbec zlé. To samé platí i o příběhu s Beastem, který se čte docela v pohodě, krom toho neustálého odkazování na stará a předešlá čísla. Jenže po dočtení jsem si uvědomil, že jsem si z komiksu nic neodnesl, a co je hlavní, vůbec mě to neláká nic dalšího s Wonder Manem číst. A to je prostě škoda. Wonder Man je prostě průměrný komiks v této sérii.