wielka wielka komentáře u knih

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Celkom pekna kniha, celkom citatelna, obcas postavy prilis dumali az vydumali. Ale uplne ina ako knihy zo serie Bozsky ci Vasnivy a na to si akosi u autoriek neviem zvyknut.

16.08.2021 3 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Akoze pekne... o chalanoch... hm, na seriu HIM to nema. Bola to moja piata kniha s touto tematikou a zrejme na velmi dlho aj posledna.

28.07.2021 3 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Cakala som na treti diel, nevedela som sa dockat. A ked konecne prisiel, nevedela som sa z neho vymotat. Neviem, ci to bolo tym predvianocnym obdobim, ale Ashov pribeh bol nekonecny. Neustale premyslal a premyslal a premyslal... jeho myslienky boli az pateticke. Cela seria bola velmi dobra, bolo to nieco ine, nove. Postavy mi boli sympaticke, dej bol zaujimavy. Ale zaroven bolo myslenie postav tak zvratene, ze seria na mna posobila vlastne nerealne. Hm, tak ako som bola na zaciatku nadsena, tak na konci to nadsenie uz nebolo.

30.12.2020 3 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Taka typicka Sandra Brown... neskacem nadsenim, ale bolo to citatelne, hoci miestami predvidatelne.

28.10.2020 3 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Nie. Dalsia kniha, ktora nevyuzila svoj potencial. Laska a tetovani bola podla mna dost nudna, bez napadu. Neprofesional by aj napad mal, ale na 200 stranach ho autor absolutne nevyuzil. Povrchne, povrchne a este raz povrchne. Ziadna pointa. Ziadny epilog.

18.09.2020 2 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

SPOILER
Celkom fajn kniha, pokracovanie Bourlivaka. Vztah medzi Tru a Jakeom sa stabilizoval a odvtedy to bolo len o nehynucej laske. Samozrejme, muselo sa to trochu skomplikovat, inak by sa to skoncilo prilis rychlo. Ale ano, bolo to krasne, sladke. Ale zaroven taaak predvidatelne. Neviem, ako vam, ale mne neeeskutocne liezlo na nervy, ako Tru Jakea vychvalovala, ako sa o nich stara - nekupil iba jednu vilu v L. A., ale aj dalsiu v Anglicku. No a preco nie, ked bol milionar...

14.09.2020 3 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Nenarocne, bez iskry, nicim neprekvapilo. Precitala som z tejto serie este Archera a Stingera a Kyland bol najslabsi. Lea citat uz nebudem.

21.08.2020 1 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Prva tretina nezazivna az no. Potom sa to vsak rozbehlo a bolo to napisane tak, ze som musela citat dalej a dalej. Take typicky severske.

22.04.2024 3 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Ked som s touto seriou zacala, tak uz teda pokracujem... Ale, hm, ako by som to, nepovazujem ju za nejaku hviezdnu. Postava Cory mi nie je prilis sympaticka, ale ako celok je to vcelku zaujimave. Trosku ma vsak rozculil koniec dielu o Romovi, pretoze podla mna vobec neskoncil :-) Jednoducho sa v zavere nieco udialo a dalej to pokracuje Nashom... (tak predpokladam, ze pribeh Cory a Roma sa uzavrie v tejto casti)

18.02.2024 3 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Prvy diel bol celkom v pohode. Tento druhy sa mi velakrat vliekol. Miesta, kde Ayden stale uvazovala a presviedcala samu seba o niecom, co niekedy ani nedavalo zmysel, boli nudne. Celkovy napad nebol zly, len som sa nevedela dockat konca.

26.01.2024 3 z 5

Královská vánoční pohádka Královská vánoční pohádka Karen Schaler

Ako vianocna romanca citana v adventnom obdobi moze byt. Ale inak bezny pribeh, uplne nerealny, ale so sympatickymi postavami, ktory v podstate neprinasa ziadne prekvapenie. Preto asi rozpravka :-)

09.12.2023 3 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Tak ja teda asi pojdem proti prudu. Nechapem tie vysoke hodnotenia. Na tuto knihu som bola zvedava, ale vobec som nedostala to, co som cakala. Namet vykradnuty, dynamika nic moc, vtip ziadny. Od zaciatku bolo jasne, ako to skonci. Pocit, ze som to uz citala, bol velmi silny, preto ma nic nenadchynalo a cakala som na koniec.

13.10.2023 2 z 5

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Namet celkom slusny, ale dalo sa na nom popracovat trochu viac. Kniha ani prilis nenadchla ani neublizila. Postavy celkom sympaticke, ale cele to bolo take vlazne.

21.09.2023 3 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Zo zaciatku pre mna jemne chaoticke, ale po par stranach ma tato knizka pohltila. Ano, bolo to miestami obohrate, ale velmi ludsky, prijemne a vtipne opisany vztah medzi postavami sposobil, ze sa kniha nedala odlozit. Mne sa to velmi pacilo.

23.06.2023 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Cerne lzi ma zaujali, pri Divke z 6E som bola celkom v rozpakoch, co si vlastne o knihe mysliet. Hrichy Hollywoodu boli ok. Ale co si chcem mysliet o Smlouve na lasku, to vlastne vobec neviem. Je to v podstate uplne, ale uplne jednoducha zapletka, ktora sa da popisat zopar vetami, natahovana na 300 stran...

17.06.2023 2 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Trochu predvidatelne, ale dobre. Nejasam uplne nadsenim, ale ani nemam co vytknut.

30.05.2023 4 z 5

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

Takze takto, autorka dokaze napisat aj lepsi kusok. Dalo sa to precitat, chybali tomu grady a cele to bolo jedno klise.

13.05.2023 2 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Autorka je dobra rozpravacka a tak to bolo aj v tejto knihe. Pribeh bol dobre postaveny, postavy dostatocne vykreslene, pribehu nechybalo stupnovanie. Bolo par miest, kde sa dej trochu vliekol, ale ako celok hodnotim knihu velmi dobre.

06.05.2023 4 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Celkom prijemna oddychovka s nie prave casto sa vyskytujucim druhom ran z minulosti, s ktorymi sa postavy musia vyrovnat. Postavy boli sympaticke, dej ubiehal, mne sa to pacilo. Mozno mi chybalo trochu viac toho kriminalneho, ale tak to je u mna bezne :-)

30.04.2023 3 z 5

Travis Travis Mia Sheridan

Taka predvidatelna, ale pekna knizocka. Mne sa to pacilo.

03.04.2023 4 z 5