WerušBeruš WerušBeruš komentáře u knih

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Kniha, která vás ´´vytáhne´´ ven. Na základě přečtení Divočiny se příští rok chystám na trek :) Sice ne na PCT, ale na Tatranskou magistrálu. Přidá se někdo :) ?

22.09.2015 5 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Knížna, která vás vtáhne do děje denního života a jeho ´´útrap´´. Nutí vás zamyslet se nad tím, kam ten svět spěje. Avšak stále u mě vede knížka předchozí - ´´Muž, který...´´, tu bych mohla číst každý den pořád dokola.

31.08.2015 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Ano je to romantika až na půdu, ano je to krapet jak 50 shades (námět chudá/bohatý s problémem), ale prostě občas je potřeba se zasnít, zamilovat se s hlavní hrdinkou a pobrčet si u konce. Doporučuju jako romantickou oddychovku, která se čte sama :)

04.11.2016 4 z 5

Sedm dopisů z Paříže Sedm dopisů z Paříže Samantha Vérant

Romantika až na půdu :)

20.07.2016 4 z 5

Knížka není špatná, ale je pro mě nejmíň zajímavá od tohoto autora.

26.10.2015 3 z 5

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Knížka o tom, ´´že v tom nejsem sama´´.

18.08.2015 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Na začátku mi ten humor přišel moc přehnaný, ale tak v půli jsem si na něj ´´zvykla´´ a i jsem se zasmála. Asi bych to doporučila lidem, co spíš mají rádi rychlé a úsměvné příběhy, ne ´´povídací beletrie´´. Přikláním se tady k jednomu komentáři, že velké plus má kniha u mě za rozmanitost postav a jejich charakter :) Tak či tak, druhý díl vynechám :/

27.03.2015 3 z 5

V každém okamžiku šik V každém okamžiku šik Tish Jett

Pokud milujete vše s tematikou Francie, Tish vás nezklame :) Mnoho beauty tipů přímo od žen a dam a je jedno, že nejsem ženou ´´v určitém věku´´ :)

04.06.2016 5 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Krásná kniha, film není tak dobrý!

26.02.2016 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Kniha pro ty, kteří hledají smysl života. Má jedinou nevýhodu, je hodně ´´hubená´´, takže ji máte hned přečtenou. Ráda bych si v ní početla dýl.

07.08.2015 4 z 5

Poslední noc v Château Marmont Poslední noc v Château Marmont Lauren Weisberger

Takový slaďáček pro odpočinek. Doporučuji pro ty, kteří mají rádi nenáročnou četbu. Je to klasická ukázka beletrie pro romantičky - těžké začátky, sláva, problémy v ráji, těžké časy a pak happy end. Knížka do busu, na cesty či na pláž.

03.08.2015 3 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Krásná melancholická kniha, je to jako pohlazení po tváři. Jsou zde krásné slovní vyjádření . Rozhodně bych si ji přečetla i podruhé :)

20.05.2015 5 z 5