werick werick komentáře u knih

Za hranicí fantazie Za hranicí fantazie Michaela Mitroci

Kniha je velmi čtivě napsaná, vzbuzuje zvědavost jak to bude všechno dál. Trochu mi to připomíná knihu než jsem Tě poznala, ale takový konec jsem nečekala.

28.01.2022 5 z 5

Terapie vínem Terapie vínem Lucie Melicharová

Pěkně napsaná kniha z reálné života. Velice dobře se četla, postavy mi byly sympatické. Za mě si zaslouží 5 hvězdiček :-)

17.01.2022 5 z 5

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Detektivky ani thrillery téměř vůbec nečtu, ale musím přiznat, že se mi kniha moc líbila a byla jsem nedočkavá jak příběh dopadne. Určitě si brzy přečtu další thriller :-)

22.11.2021 5 z 5

Povídky o manželství a o sexu Povídky o manželství a o sexu Michal Viewegh

Začátek knihy mě celkem bavil, ale pak už mi to nepřišlo zajímavé. Dočetla jsem ji jen proto, že nemám ráda nedočtené knihy.

27.10.2021 2 z 5

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Pěkná oddechová knížka k vodě :-)

18.08.2021 5 z 5

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

Musím přiznat, že jak jsem se na knihu těšila, tak jsem byla zklamaná. Nějak mi nevyhovoval způsob psaní ani vyjadřování autorky. Čekala jsem příběhy rozepsané trochu více do podrobna, takhle mi to přišlo trochu nudné, ale i tak jsem knihu dočetla.

22.04.2021 1 z 5

Kdybych tě našla Kdybych tě našla Ava Dellaira

Pěkný čtivý příběh, vyprávěný ze dvou retrospektiv matky a dcery. Čekala jsem trochu jiný konec, ale to je jen o mé fantazii

03.06.2024 5 z 5

Nevěsta na útěku Nevěsta na útěku Alexander Stainforth (p)

Příjemná oddychovka

31.12.2023 4 z 5

Normální pako Normální pako Peter Holka

Knížka mě nijak nenadchla

13.12.2023 2 z 5

Chlupatý dáreček Chlupatý dáreček Petra Schier

Mě se knížka líbila, pěkný a jednoduchý příběh, který vzbudí ve čtenáři zvědavost, určitě doporučuji nejen do dětské knihovničky :-)

21.02.2023 5 z 5

Málo času na život Málo času na život Camille Pagán

Knížka se mi celkem dobře četla, občas byla i vtipná. Taková oddechovka

09.02.2023 4 z 5

Sestry z Versailles Sestry z Versailles Sally Christie

Krásný příběh z pěkného prostředí Versailles. Pro mne odpočinková knihy s trochou snění , bez přehnané romantiky.

30.12.2022 5 z 5

Svolení Svolení Vanessa Springora

Knihu jsem dočetla, ale nijak mě nenadchla, a už bych se k ní rozhodně nevrátila. Přišla mi nechutná a pro mě nepochopitelná, hlavně z pohledu matky. Nechápu jak mohl být někým obdivovaným a úspěšným spisovatelem. Téma pedofilie mi nijak zvlášť nevadí, ale způsob, jak je kniha napsaná, mě bohužel nezaujal.

08.06.2022 4 z 5

Diagnóza: učitelka Diagnóza: učitelka Gabriela Falcová

Fajn oddechovka na jedno odpoledne, neurazí, pobaví a dobře se čte. Příhoda z aquaparku mě velice rozesmála.

15.02.2022 4 z 5

Deník šílené manželky Deník šílené manželky Irena Obermannová

To byla ale blbost. Pro mne zatím nejhorší knížka, kterou jsem četla. Vložení zápisek z deníku to trochu zachránilo. Max na 1*

11.01.2022 1 z 5

Dubajka – příběh letušky Dubajka – příběh letušky Tereza Vichtereyová

Na knihu jsem se těšila, a ze začátku se mi moc líbila. Od druhé poloviny jsem se do čtení spíše nutila. I když to bylo zajímavé téma, už mi to přišlo více méně stejné pořád dokola, hlavně ty pohledy pro přítele.

16.12.2021 4 z 5

Ciao bella Ciao bella Serena Giuliano

Popravdě mne tahle knížka nijak nezaujala, ale dočetla jsem ji. Přišlo mi to nudné a zdlouhavé.

08.10.2021 2 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Pěkná, čtivá knížka o životě v Itálii. Určitě budu číst další díl.

28.08.2021 5 z 5

Amira z harému Amira z harému Soheir Khashoggi

Knížky s touhle tématikou mám moc ráda a příběh Amiry nezklamal. Přečetla jsem jedním dechem, bylo těžké přestat číst. Tyhle příběhy vždycky ve mě zanechají hluboký dojem a smutek co některé ženy v těchto zemích musí snášet

21.04.2021 5 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Čekala jsem trochu něco jiného, konverzace mezi Emmi a Leem mi do více jak půlky knihy přišla nudná a nic neříkající. Postava Emmi trochu otravná, vtíravá ..
Moc se mi to nelíbilo

03.06.2024 2 z 5