WallopX WallopX komentáře u knih

Proč jsme se rozešli Proč jsme se rozešli Daniel Handler

Pro mě oddychová četba na celý den. Zezačátku jsem si říkala : " tak proč se rozešli ?"
Neustále jsem chtěla vědět odpověď a bála jsem se, že se to nedozvím. Naštěstí jsem se dočkala.
Četla se dobře. Bohužel mi maličko vadily ty filmy. Když se třeba rozepsal děj filmu, nevnímala jsem. Většinou.
Jinak nemám co vytknout.

07.05.2018 5 z 5

Pod maskou lži Pod maskou lži Tarun Shanker

Popravdě... maličko mě nudila. Myslím si, že je to tím, jak nemám moc náladu na tento žánr. Už asi tak u 20. strany jsem si říkala, zda ji nemám vrátit zpět do knihovny, ale dávala jsem ji víc šancí. Byla by to škoda a pak bych toho litovala.

Dle mého názoru se rozjela docela na konci :)
Líbilo se mi prostředí a mluva... i ten příběh.

Přesto stále hodnotím 4*, protože vím,že kdybych měla náladu, příběh bych si oblíbila :)

Rozhodně si ji přečtěte a posudte

07.04.2018 4 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Knížka prostě pro teenagery o první lásce.
Ukáplo pár slz, abych pravdu řekla.
Knížku jsem si užívala a krásně se četla už jen díky tomu, jak tam byl Parkův pohled a Eleanořin pohled. Navíc to nebyly sáhy dlouhé kapitoly. Což je pro mě skvělý.

Rozhodně doporučuji a těším se, až si někdy přečtu Fangirl

18.03.2018 5 z 5

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Krásně zpracovaný komiks. Na relax doporučuji :D

11.03.2018 4 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Kniha rychle utíkala ( taky jsem ji přečetla za den... kdyby jste ji četli v kuse, tak by byla přečtena za max. 3 hodiny)
Nemůžu říct, že byla špatná, ale musím podotknout, že krom té knihovny tam nebylo nic, co by stálo za to, abyste si ji přečetli. Možná mírně bez nápadů a ohrané téma stylu " Neznám tě, potkám tě, zamiluju se do tebe"
Ale na odpočinek není špatná. Uvažovala jsem mezi 3* a 4*, ale stejně ty 4* jsem ji dala i přesto, že mě moc nenadchnula.

11.03.2018 4 z 5

Magonie Magonie Maria Dahvana Headley

Velmi originální. Takovou knížku jako tuhle jsem nikdy nečetla. Četla se velmi dobře... každou chvíli mě udržovala v určitém napětí. Dalo by se říct, že jsem se na ten děj soustředila až tak moc, že se mi zasekl v hlavě a myslím si, že vážně něco nahoře je :D trošku blázen

Každopádně... Doporučuji !

01.03.2018 5 z 5

Soumrak království Soumrak království Morgan Rhodes (p)

Četla se dobře a rychle. Občas byl děj pro mě předvídatelný, ale moc mi to chuť ke čtení nezkazilo. Jen ty postavy... že začátku jsem si říkala : "Tolik postav ??".... naštěstí je tam seznam se jmény. Kdyby tam nebyl, měla bych cca 50 stránek problém

24.02.2018 5 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

V první řadě musím říct toto :
" Lidi, přečtěte si to ! "
Absolutně nepochopím, jak tato kniha může mít pouze 75 % ... vážně.
Hned, co jsem knížku otevřela, věděla jsem, že to bude emoční knížka... a ano, byla. Bylo tam tolik věcí o životě, lásce.
Jakmile jsem knížku zaklapla a byl konec, měla jsem slzy v očích. V 1:30 ráno. Nemohla jsem pochopit, že už to je vše ze života Grace a Henryho. Cenila jsem si věrnosti, kterou Grace projevovala vůči Domovy. Nadruhou stranu mi bylo líto Henryho. Až tak moc, že jsem i druhý den přemýšlela o celý knížce a Henrym. Celý den. Počítám s tím, že to bude i zítra a ještě mnoho dní po přečtení.
Doopravdy za mě WOW

12.02.2018 5 z 5

Smolná sezóna Smolná sezóna Moïra Fowley-Doyle

Kniha vskutku oddychová. Děj nebyl moc zajímavý, ale i přes negativní názory svých kamarádek jsem si ji přečetla a hlavně dočetla. Není propadák, ale ani ne nějaká knížka, ze které bych byla "paf"

07.02.2018 3 z 5

Kreslený svět podle Annie Kreslený svět podle Annie Laura Lee Gulledge

Abych pravdu řekla... tato knížka má docela mnoho hlubokých myšlenek. Líbila se mi. Velmi. Rozhodně všem doporučuji.

05.02.2018 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Jiří Žáček

Já nemám slov.
Tohle byla má první poezie od českého autora. Velmi mě překvapil. Skvělý.

29.01.2018 5 z 5

Charlie Joe Jackson radí: Jak na extra známky Charlie Joe Jackson radí: Jak na extra známky Tommy Greenwald

Knížka byla poměrně čtivá s většími písmeny.
Děj byl pro mě nudný a nezáživný. Rady taktéž.

Nebyla to sice špatná knížka, ale za mě má mnoho výtek ... hodnocení 2★

10.06.2017 2 z 5

Návrat do údolí stínů Návrat do údolí stínů Petr Kopl

Čekala jsem od mini komiksu více, ale nemůžu si stěžovat.
Jen mě zarážely ty ilustrace. Některé jsem nemohla pochopit.

Hodnotím 3*

01.06.2017 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Abych pravdu řekl.... nic lepšího jsem nikdy nečetla !! ❤ Knížka plynula rychle, vžila jsem se do hlavní hrdinky Americi a zamilovala jsem si i Maxona.

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Pro mě bylo toto pokračování o něco málo záživnější než u 1.dílu. Ale i přesto opět nemám slov. Knížka se krásně četla a proto hodnotím 5*... Podle mě by měla i má více hvězdiček ❤

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Tato pohodová psí četba se četla velmi rychle. Jen jsem se na malou chvíli nepodívala na číslo stránky a byla jsem o 10 více než minule... Pro mě kouzlo !

Jeho královna Jeho královna Irena Piloušková

Očekávala jsem od knihy spíše to, že ji bude někdo pronásledovat. Dočkala jsem se spíše kyberšikany.
Konec byl rychle odbyt. Přesto jako pohodovka jen tak, když není co číst je dobrá.

Hodnotím 3* i když by mohla mít i méně.

08.05.2017 3 z 5

Tweety s city Tweety s city Elizabeth Rudnick

Tahle pro mě celkem oddechová knížka se mi zalíbila až tak od 20.strany. Do té doby jsem se nemohla téměř začíst, ale vážně ta knížka byla pěkná. Trochu mi tam vadily ty články navíc ( blog).

Hodnotím tedy 5* i když to nebyl žádný trhák... Ale na 2 hodiny zabíjení času se knížka velmi hodila. Abych pravdu řekla, byla jsem na konci maličko omámená. :D

Přeji hezké počtení :)

04.05.2017 5 z 5

Přímo do srdce Přímo do srdce Bill Condon

No... Tahle rychle čtivá knížka se mi líbila. Očekávala jsem, že tam bude více kapitol, kde se vyskytuje Davey. Bylo to spíše o novinářství a o snaze najít si vysněnou práci.

Kniha se mi líbila, ale stejně jsem od ní očekávala více. Vlastně taková pohodová knížka na jedno dopoledne či večer u které nemusíte téměř přemýšlet.

30.04.2017 5 z 5

Tato kniha mě velmi oslovila. Podle několika méně kladných recenzí jsem se obávala, že děj bude stát témeř za nic. Mýlila jsem se.
¨
Hned jakmile bude v knihovněvolně v poličce druhý díl, tak si jej všemi deseti beru.
Tuto knihu jsem ohodnotila 5*.

29.04.2017 5 z 5