Tweety s city

Tweety s city https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111343/bmid_tweety-s-city-65f8652f39f07.jpg 3 56 16

Claire nemůže uvěřit, že si ji na Twitteru našel její vysněný kluk. Myslela si, že si jí nikdy ani nevšimne, ale jak se zdá, rozumí jí líp než kdokoliv jiný. Twittersmír je ale záhadné místo, kde se občas přátelé chovají jinak než v reálném světě. A aby toho nebylo málo, Claire si uvědomí, že je zamilovaná do úplně posledního kluka, který kdy připadal v úvahu... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Tweet Heart , 2010

Julia284
30.03.2023 4 z 5

Kniha mě bavila. Bylo to takové zpestření při čtení povinné četby. Doporučila bych to spíše mladším čtenářům.

Alethea_k
15.09.2022 3 z 5

Když člověk přistoupí na fakt, že se v celé knize stane akorát přesně těch pár vět v anotaci a že jsou takové věci jako tweetování, emaily a blogy naprosto retro, je to vlastně fajn oddechovka do MHD. Kdykoliv můžete přerušit čtení, o nic nepřijdete, ničemu to nevadí.

ArkAngel
08.09.2022 3 z 5

Tweety s city jsou knihou, která rozhodně zaujme svou formou, ale po příběhové stránce jde vlastně o obří pubertální klišé. Kluk miluje holku, jí se líbí někdo jiný a kamarád onoho kluka přijde s plánem, jak holku získat, jenže se to zvrtne. Kniha skvěle využívá sociálních sítí, ať už jde o Twitter, e-mail nebo blogy, kdy vlastně ani nemusíme vědět, kdo se skrývá na druhé straně obrazovky. Touhle formou by se určitě daly zpracovat daleko zajímavější tituly, ale bohužel se s ní zatím pracuje pouze v brakové sféře.

jsemknihomolka
23.03.2021 3 z 5

Knihu jsem četla asi pul roku zpátky ale vím že se mi moc líbila .

Knihomolka97
12.01.2021 4 z 5

Knihu jsem si chtěla přečíst z důvodu, že je psaná formou tweetů, e-mailů a blogu. Nikdy jsem nic takového nečetla a chtěla jsem to zkusit. Vyzkoušet zas něco jiného.
Chvilku mi teda trvalo, než jsem se začetla, ale pak to bylo moc příjemné, milé a vtipné. Všichni hlavní aktéři, Claire, Lottie, Will, Bennett, kteří si mezi sebou dopisují, byli super, i když každý z nich měl určitě své mouchy. Nejvíc se mi líbil Will, sarkastičtí lidi jsou zkrátka moje krevní skupina. :D
Příběh předvídatelný, jasňačka, ale ten konec byl prostě krásný. ❤

WallopX
04.05.2017 5 z 5

Tahle pro mě celkem oddechová knížka se mi zalíbila až tak od 20.strany. Do té doby jsem se nemohla téměř začíst, ale vážně ta knížka byla pěkná. Trochu mi tam vadily ty články navíc ( blog).

Hodnotím tedy 5* i když to nebyl žádný trhák... Ale na 2 hodiny zabíjení času se knížka velmi hodila. Abych pravdu řekla, byla jsem na konci maličko omámená. :D

Přeji hezké počtení :)

popeluška
23.06.2016 5 z 5

Kniha se moc krásně četla.......styl kterým je napsaná jsem četla poprvé a moc se mi to líbilo:-) rozhodně stojí za přečtení:-)

MarketaK.1
21.02.2016

Kniha se mi nelíbila. Děj byl velmi předvídatelný, styl knihy psaný v tweetech mě neoslovil, spíše se mi špatně četl. Kniha byla taková suchá, jak už u sociálních sítí bývá... Nedokázala mě vtáhnout do děje, ale pro odpočinek či četba na poslední chvíli není špatná.

Marisa
14.08.2015 3 z 5

Kniha mě zaujala svým stylem, opravdu žádnou jinou, která by byla podobně napsaná jsem neviděla a ani nečetla, takže tímto si u mě kniha získala nějaké body. Ovšem děj, to už je jiná kapitola. Nebylo to zlé, ani špatné, ale kniha je spíše pro čtenáře, kteří si potřebují odpočinout. I tak ale hodnotím kladně :)

Nagadir
21.06.2015 4 z 5

Zajímavý způsob jak podat příběh, místy sice dost předvídatelné, ale na druhou stranu i když romanťárny nemusím, tohle se dalo číst a příjemně jsem si u toho odpočinula.

Hodnocení: 7/10

klarik
10.01.2015 3 z 5

No bylo to takové, nic moc. Tenhle styl psaní mě moc neoslovil. Ale nebylo to špatné.

Evča98
04.09.2014

Kniha se mi moc nelíbila. Právě tím stylem, že je to psané formou tweetu, blogu a emailu. Někdy v polovině mě to přestalo bavit. Takže tento styl psaní pro mě ne.

Ellnesa
25.07.2014 4 z 5

Mám docela ráda formu emailů, tweetů a blogů, je to neotřelý. Ale naopak příběh neotřelý nebyl. Knížku jsem si ale vzala jako oddechovku na pláž, takže to svůj účel splnilo. Docela mě to bavilo, mám ráda letní lásky. Takže - od knížky nic nečekejte, berte ji vážně jako odreagování a možná budete překvapeni :-)

Ellkarka
15.05.2013 odpad!

No do této knížky jsem moc nadějí nevkládala už jen proto, že byla psaná formou tweetů, e-mailů a blogů. To ti příběh dokupy moc nedá a ani si tak nepočteš i když musím ocenit originalitu. Dočítala jsem jen z donucení, že se to čte tak rychle :DD Je to opravdu, ten klasický dívčí románek..Láska, láska, láska, ale musím říct, že menčí čtenářky by to možná bavilo. Zvlášť některé, které knížky moc nebaví a chtějí něco oddechového. Mě ale připadalo jako by jsem si četla cizí facebookovou (twittrovou) zeď. A to mě vůbec nebaví..

Knihoholka:'33
16.04.2013 3 z 5

Knížka mě už v polovině přestávala bavit. Mám nejradši knížky psané normálním stylem než typu tweety, emaily, a nebo deníky.:)

Lucie Calwen
06.05.2012 5 z 5

Tato knížka se mi velmi líbila. Ocenila jsem tu neobvyklost, že je to román psaný v tweetech a e-mailech.

twitter

2017  90%Kráska a zvíře – Román podle filmu
2017  74%Piráti z Karibiku - Salazarova pomsta
2016  69%Srdce z ledu
2012  60%Tweety s city

Kniha Tweety s city je v