Přímo do srdce

Přímo do srdce

Skončila škola, a to nejen na dva měsíce prázdnin, ale navždy. Tiffany a Kayla jsou volné, což je přesně to, po čem vždycky toužily. Ovšem teď je i po létě, a to znamená, že je čekají těžká životní rozhodnutí. Tiffany doufá, že její dobrovolná práce v místních novinách povede k něčemu více, ale její šéf se jí chystá dát tvrdou lekci o tom, jak se nestát sentimentálním reportérem jako on. Rodiče Tiffany nikdy nepoznala a doma se kupí problémy s jejím nemocným dědečkem. A do všeho se objeví Davey. Hraje ragby, ale taky cituje zpaměti Trumana Capoteho, a je první kluk, který ji touží opravdu poznat a porozumět její citlivé duši. Tiff je nesmírně chytrá a racionální a zřídka podlehne svým emocím, ale v jednom krátkém týdnu zjistí, že slova ne vždy dokážou vyjádřit všechny věci ukryté hluboko v srdci. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/156322/primo-do-srdce-156322.jpg 2.655

A Straight Line to My Heart (2011)

Vydáno:, CooBoo

verulik196

Obálka, název i anotace slibuje zamilovaný dívčí román, realita je ale jiná. Ve skutečnosti to je příběh o novinářské praxi, který není propracovaný tak, jak by mohl. Šlo to přečíst, ale že bych z toho bylo nějak nadšená, to ne.

WallopX

No... Tahle rychle čtivá knížka se mi líbila. Očekávala jsem, že tam bude více kapitol, kde se vyskytuje Davey. Bylo to spíše o novinářství a o snaze najít si vysněnou práci.

Kniha se mi líbila, ale stejně jsem od ní očekávala více. Vlastně taková pohodová knížka na jedno dopoledne či večer u které nemusíte téměř přemýšlet.

TerraNova

Hodnotit to nebudu, jelikož jsem knihu nedočetla, ale řeknu pár slov. Ta kniha byla nuda. Přečetla jsem asi prvních 60 stran a bylo to to nejnudnější, co jsem kdy četla. A to pardon, ale u knihy, která má kolem 200 stran a je takhle krátká, by se to už mělo rozjet. Opravdu nemám čas dávat jí šanci, že by se třeba za dalších 100 stran rozjela. Nehledě na to, že kdyby se tak stalo, po dalších pár stránkách by byl konec. :/

Attia
29.09.2016

Překvapivě kniha nebyla tak hrozná, jak jsem se podle hodnocení obávala. Sice krátká, zbytečně uťatá a co to je za mánii, že se všem knižním hrdinkám líbí Na větrné hůrce?????
Na válení k moři fajn čtení. 70%

Sabča92
21.07.2015odpad!

Jestli jsem nikdy nenazvala knihu odpadem, tady bohužel tak musím učinit. tato kniha byla pro mě obrovským zklamáním. Nečekala jsem nic velkého, ale milou oddechovku. Kde byla ta láska? ta spisovatelská činnost a vše co se psalo v anotaci? A tak strohé vyprávění, to byla autorova prvotina ze základky? Velmi se omlouvám, ale toto se mi opravdu nelíbilo. Nepochopitelné pasáže, nereálné scény, žádný děj, jen toto vám může nabídnout tato kniha. Bohužel pro mě zklamání..

eletrika03
18.06.2015

Popravdě mě to moc nenadchlo. Bylo, to moc krátké. A myslela jsem si, že to bude lepší.

Kamiliana
27.02.2015

Svižné, vtipné, krátké. Snad až příliš, spíše novela než román. Chápu, že někdo může být zklamaný z názvu či anotace, není to milostný příběh, je to o všech věcech, které vás můžou zasáhnout přímo do srdce, ať už smrt neznámé feťačky nebo někoho blízkého, splnění snu, které vás nenaplní či zjištění, že se vám líbí někdo, kdo by se vám vlastně vůbec líbit neměl.

Paja.
25.02.2015

Nevím jestli jsem četla tu samou knihu, kterou tady hodnotíte. Za mě to byla velice příjemná oddechovka, která se v podstatě četla sama. Příbej nebyl okoukaný a dá se říct, že realistický. Takový normální příbeh ze života. Mě se to líbilo :) mělo to nějaký spád a přiběh byl velice dobře napsán, takže na těch pár stránek stačilo jedno deštivé odpoledne :)

Merlinit
26.06.2014

Nedala jsem na zdejší hodnocení a dobře jsem učinila. Letní románek to vskutku není, o tom žádná. Příběh mladé dívky na rozcestí, dětství pryč, před ní nejistá budoucnost. Matku nemá, Reggie, který ji vychoval, na tom není úplně nejlépe, a kluci o ni také dvakrát nestojí, snad až na jednoho.
Příjemná knížka, solidní styl a vůbec ne hloupá. Líbila se.

sabca
11.06.2014

Knihu jsem přečetla do konce, ale nadšená jsem z ní nebyla.

venda-books
25.02.2014odpad!

Naprosto souhlasím s @luciefeix !
Kniha mě velmi zklamala a teď lituji, že jsem za ni dala ty peníze...

luciefeix
16.12.2013odpad!

anotace slibuje letni romanek ale dockame se letni praxe v novinach a absolutne pribeh o nicem , jmena velice divny , nevite jestli to je jmeno , prezdivka nebo zena ci muz .

Lily96
09.12.2013

Bohužel mě tato kniha trochu zklamala. Podle nádherné obálky (samozřejmě z nakl. CooBoo) a takového....poetického názvu jsem očekávala nějaký srdcervoucí příběh, který mě zasáhne "přímo do srdce". Bohužel, ta knížka se podobala obyčejným dívčím románům. Bez hlubší myšlenky, málo rozvinutá a lehce odhadnutelná, naprosto ničím nepřekvapující.

Ovšem za tu obálku, název a ukrácení času - dvě hvězdy.

marketka40
31.07.2013

Musím se přiznat kniha mě moc nenadchla. Čekala jsem úžasný román podle názvu Přímo do srdce, ale potká pouze 1 kluka a jednou se spolu sejdou a políbí se.

Adele02
21.05.2013

Popis je hodně zajímavý. Každopádně si ji přečtu :)