viky.rella viky.rella komentáře u knih

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Jedna jediná nevýhoda-Stala jsem se na ní závislá.
Doporučuji!!!!!!!!!!!!

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Super kniha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Začnete číst a už se nodtrhnete. Ano, tak to skutečně je. Nadpozemská je naprosto ideální na odpočinek nebo pro lidi, kteří u zdlouhavější knížky nevydrží. Samozřejmě, nemůžete čekat nic složitého. Jak už jsem napsala, jedná se o knihu odpočinkového rázu- vtáhne do děje, ale nemá kdovíjak hluboké myšlenky. Tím nechci říct, že si potrpím na složité knihy, jednoduché mi prozatím vyhovují. Mozek dostatečně namáhám ve škole. Díky příběhu Clary jsem se na chvíli povznesla nad svůj každodenní život. Držela jsem jí palce s posláním, bála se černokřídlých a naprosto se zamilovala do Tuckera. Takže ano, doporučuji.

14.07.2017 5 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Knížku jsem přečetla jedním dechem stejně jako předešlé díly. Celou dobu jsem byla napnutá, jak se to vyřeší s Arthurem a jsem ráda, že se to v podstatě dalo uhádnout. To čistě protože jsem podobně jako Mia takový Sherlock Holmes.
Překvapilo mě, že Liv a Henry vyřešili tu vě s B, čekala jsem totiž usmíření až v průběhu dílu. Každopádně jsem si nad Liv klepala na hlavu, protože ta věc s Rasmusem je vážně absurdní... (HALÓ! PROČ HENRY POŘÁD CHODÍ S LIV A NE RADŠI SE MNOU?) Jinak samozřejmě Henry a Grayson byli skvělí, jak jinak. Taky jsem ráda za Miu, držela jsem jí palce a nejvíc jsem se vžila právě do ní. Přijde mi, že se mi podobá jak věkově, tak duševně. No, a abych se přiznala, obdivuju Arthura za to, že to naprosto zvládal sám proti všem a dokonce je přiměl věřit v démona!
Nakonec poznámka: Chybí mi pan Tulínek, byl absolutně nejlepší postava.:-D

15.05.2017 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Nemohla jsem se otrhnout, četla jsem bez přestání.

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Super kniha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Možná se to schoduje se seriálem, ale s knihami skoro vůbec.

31.08.2015

Nejprotivnější holka ze školy Nejprotivnější holka ze školy Enid Blyton

Tahle série byla jedna z knih, díky kterým ráda čtu.

31.08.2015 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Je super, že štěstí najde i Azurka!!!

30.08.2015 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Já bych chtěla být DRAKIÍ!!!!!!!!!!!!!

30.08.2015 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Super kniha.

Šedá smrt Šedá smrt Brandon Mull

Nemohla jsem se odtrhnout a to jak se šedá smrt šíří je fakt děsivé.

Na křídlech Na křídlech Annie Dalton

Nemohla jsem se odtrhnout.

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Super, ale doufám, že brzy vyjde třetí.

04.06.2015

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Super kniha!!!!!!!!!!!!!!

Talisman moci Talisman moci Licia Troisi

Super kniha, škoda, že pokračování není v češtině, ale stejně by už nebylo o Nihal.

Sennarova mise Sennarova mise Licia Troisi

Super knížka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nihal ze Země větrů Nihal ze Země větrů Licia Troisi

Kniha se mi skutečně líbila. Říkejte si co chcete, ale já jsem se nemohla odtrhnout. Možná se jedná o odpočinkovější typ četby, ale nijak mi to nevadilo. Líbí se mi, že Nihal není slečinka čekající na svého prince. Má spoustu špatných i dobrých stránek, často se chová nesnesitelně,... Lepší, než kdyby byla taková paní dokonalá. Ano, některým přijde kniha až moc jednoduchá a porovnávají ji s náročnějšími knihami, to se nedá nic dělat. Já osobně ji většinou doporučuji, ale možná se lidem starším než já nemusí zamlouvat. Knihu jsem objevila v jedenácti letech a je možné, že jsem teď schovívavá.

Kroniky vynořeného světa Kroniky vynořeného světa Licia Troisi

Super kniha, jen ji skoro nikdo nečte.
Moc doporučuji.

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Kniha má silný příběh, i když se v ní vlastně nic neděje. Hraje především na pocitovou stránku člověka a mně se doopravdy líbila. Nevím, co dodat.

14.07.2017