viky.rella viky.rella komentáře u knih

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Kniha má silný příběh, i když se v ní vlastně nic neděje. Hraje především na pocitovou stránku člověka a mně se doopravdy líbila. Nevím, co dodat.

14.07.2017

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Začnete číst a už se nodtrhnete. Ano, tak to skutečně je. Nadpozemská je naprosto ideální na odpočinek nebo pro lidi, kteří u zdlouhavější knížky nevydrží. Samozřejmě, nemůžete čekat nic složitého. Jak už jsem napsala, jedná se o knihu odpočinkového rázu- vtáhne do děje, ale nemá kdovíjak hluboké myšlenky. Tím nechci říct, že si potrpím na složité knihy, jednoduché mi prozatím vyhovují. Mozek dostatečně namáhám ve škole. Díky příběhu Clary jsem se na chvíli povznesla nad svůj každodenní život. Držela jsem jí palce s posláním, bála se černokřídlých a naprosto se zamilovala do Tuckera. Takže ano, doporučuji.

14.07.2017 5 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Knížku jsem přečetla jedním dechem stejně jako předešlé díly. Celou dobu jsem byla napnutá, jak se to vyřeší s Arthurem a jsem ráda, že se to v podstatě dalo uhádnout. To čistě protože jsem podobně jako Mia takový Sherlock Holmes.
Překvapilo mě, že Liv a Henry vyřešili tu vě s B, čekala jsem totiž usmíření až v průběhu dílu. Každopádně jsem si nad Liv klepala na hlavu, protože ta věc s Rasmusem je vážně absurdní... (HALÓ! PROČ HENRY POŘÁD CHODÍ S LIV A NE RADŠI SE MNOU?) Jinak samozřejmě Henry a Grayson byli skvělí, jak jinak. Taky jsem ráda za Miu, držela jsem jí palce a nejvíc jsem se vžila právě do ní. Přijde mi, že se mi podobá jak věkově, tak duševně. No, a abych se přiznala, obdivuju Arthura za to, že to naprosto zvládal sám proti všem a dokonce je přiměl věřit v démona!
Nakonec poznámka: Chybí mi pan Tulínek, byl absolutně nejlepší postava.:-D

15.05.2017 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Četla jsem téměř bez ustání a doopravdy jsem se nenudila...ale je mi trochu líto Horta.

14.04.2016 4 z 5

První První Kiera Cass

Já mám radši Aspena, ale Maxon je super.

20.09.2015

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Možná se to schoduje se seriálem, ale s knihami skoro vůbec.

31.08.2015

Nejprotivnější holka ze školy Nejprotivnější holka ze školy Enid Blyton

Tahle série byla jedna z knih, díky kterým ráda čtu.

31.08.2015 5 z 5

Nihal ze Země větrů Nihal ze Země větrů Licia Troisi

Souhlas.

31.08.2015 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Je super, že štěstí najde i Azurka!!!

30.08.2015 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Ona je tak pitomá, štve mě že neví ,co chce a nejhůř to odnese Will:D
Kniha je ale super!!!

30.08.2015

Útěk Útěk Sophie Jordan

Jsem tak ráda za Tamru.

30.08.2015

Drakie Drakie Sophie Jordan

Já bych chtěla být DRAKIÍ!!!!!!!!!!!!!

30.08.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Super kniha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Divergence Divergence Veronica Roth

Nemohla jsem se otrhnout, četla jsem bez přestání.

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Super kniha.

Šedá smrt Šedá smrt Brandon Mull

Nemohla jsem se odtrhnout a to jak se šedá smrt šíří je fakt děsivé.

Večernice Večernice Brandon Mull

Super!!!!!!

Lesohrad Lesohrad Brandon Mull

Doporučuji!!!!!!!!!!!

Na křídlech Na křídlech Annie Dalton

Nemohla jsem se odtrhnout.

04.06.2015 5 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Super, ale doufám, že brzy vyjde třetí.

04.06.2015