Vikos Vikos komentáře u knih

03.03.2019 5 z 5

Zjevení démona Zjevení démona Taran Matharu

Bomba :D

21.02.2019 5 z 5

Obležení / Ve stínu jabloní / Dřív než půjdu spát / Napřed ženy a děti Obležení / Ve stínu jabloní / Dřív než půjdu spát / Napřed ženy a děti Simon Kernick

2/2 Dřív než půjdu spát a Napřed ženy a děti mě nebavily... možná se k nim někdy vrátím, nicméně teď ne

19.02.2019 5 z 5

Perly štěstí Perly štěstí Kat Martin

Nádherná knížka o pochopení, že láska je v životě důležitější než-li pomsta, četla se sama:)

10.02.2019 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Četlo se samo, ale hlavní postava tedy Maggie mi byla hodně nesympatická - ale jinak fajn :)

30.12.2018

01.09.2018 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

11.08.2018 5 z 5

Půjčka milionáři Půjčka milionáři Charlotte Hughes

Četla jsem ve Slovenštině a moc se mi knížka líbila :D

08.08.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi Olivia Rupprecht

Četla jsem ve Slovenštině. Nádhera :D

01.08.2018 5 z 5

Někde ještě svítí slunce Někde ještě svítí slunce Michael Gruenbaum

Tahle knížka vyvolá spoustu emocí - jako každá o 2. světové - ale jelikož tohle byla tak nějak moje první knížka o 2. světové, tak mě to udivilo. Dřív jsem hrůzy, které se za 2. světové války děly, nijak zvlášť nevnímala. Věděla jsem o nich, ale neuměla si je představit. Vezměte si, že s vámi jiní lidé - LIDÉ! - kteří by s vámi měli být rovni, zacházejí jako s odpadem a hůř, diktují vám co máte dělat a nedělat, vyhrožují vám smrtí, týrají vás. To je prostě hnus!
Knížka je moc hezky napsaná a mě se též líbila.

28.06.2018 5 z 5

Šerá hlídka Šerá hlídka Sergej Lukjaněnko

BOŽÍÍÍ

19.06.2018 5 z 5

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

Krásné :D

04.06.2018 5 z 5

Heřman Hmmm a případ černé sedmičky Heřman Hmmm a případ černé sedmičky Hilde E. Gerard

Fakt krásná! Jelikož už je mi čtrnáct, tak takovéhle krásné knížky už moc nečtu a tak musím poděkovat tetě a její rodině, od nichž jsem knížku dostala! Opravdu nádherná a snad, kdybych jí nedostala, tak bych si ji ani nepřečetla, protože bych si určitě řekla: "Tohle je pro děti, to číst nebudu." Moje hodnocení je pět hvězdiček a kdyby to šlo, dala bych i deset :)

22.05.2018 5 z 5