Navzdory času

Redemption v Nevadě 1887/1987. Keighly Barrowová nikdy nezapomněla na tu noc, kdy jako sedmiletá v babiččině nevadském domě tajně pozorovala chlapce svého věku. Viděla ho ve starodávném zrcadle tanečního sálu, obklopeného dámami nastrojenými jako do starého saloonu. Keighly postřehla, že hošík se jmenuje Darby Elder - a že žil před sto lety. O dvacet let později, už zasnoubená, před svatbou, Keighly babiččin dům zdědila. A před zrcadlem v tanečním sále se ocitla tváří v tvář pohlednému mladíkovi, jehož vzezření i výraz Keighly nenechaly chladnou. Dýchne na ni vzpomínka na Darbyho a přes bariéru, která je dělí, v ní vzplane vášnivý cit. Zprávy ze starých novin však hovoří o tom, že tento mladík zahynul v přestřelce. Keighly se cítí s Darbym spojena tak silným poutem, že se rozhodne zachránit mu život, a pokud by se historie nedala oblomit, sdílet s ním v lásce chvíle, které mu zbývají....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30719/navzdory-casu-30719.jpg 4.121

My Outlaw (1997)

Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

04.05.2017

První knížka od autorky, která mě zklamala. Příběhy, kde se mění časy mám ráda, ale tady jsem narazila. Za mě nuda.

havrmoni
07.07.2016

Nádhera. Tato autorka umí napsat knihy s touto tématikou tak,že cítím spolu s hrdiny touhu,bolest i strach skrze prostor a čas. Je to romantika se vším všudy a že je hrdinka trochu přecitlivělá mi nevadilo. Nebyla to žádná fňukna a já ocitnout se v jiné době bych na tom nebyla líp. Bála se věcí,kterých se ve své době bát nemusela a navíc nevěděla kdy a na jak dlouho zmizí apod.

Monicay
05.03.2013

Na tuhle knížku jsem se těšila, protože mám ráda romány, ve kterých hlavní hrdinové cestují časem. Bohužel však nesplnila moje očekávání, protože v podstatě neměla žádný děj a Keighlyno fňukání mě docela otravovalo. Mnohem lepším zpracováním se pyšní knihy od Jude Deveraux - Vzpomínka a moje nejoblíbenější Legenda. U knihy Navzdory času jsem poměrně často zavracela oči v sloup a přála si, aby už byl konec. Nelíbili se mi hlavní hrdinové, popsané prostředí, a to jak neustále cestovali sem a tam, bylo neuvěřitelně směšné. Nápad na příběh je to skvělý, ale zpracování trochu pokulhává.

Linda Lael Miller

Linda Lael Miller