Verpax Online Verpax komentáře u knih

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Ten konec to zkazil. Jinak to bylo hezké čtení.

16.12.2022 3 z 5

Pakáž Pakáž Monika Helfer

Příběh hezký, ale překlad takový krkolomný.

11.08.2022 4 z 5

Vy jste placebo Vy jste placebo Joe Dispenza

Zajímavé. Zkusím to aplikovat :)

10.01.2022 4 z 5

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Kniha byla taková, že jsem ji chtěla určitě doposlouchat do konce, ale byla také trochu zdlouhavá... a něco tomu chybělo...možná trochu vic rozepsany závěr.

16.06.2021 4 z 5

Saturnin zasahuje Saturnin zasahuje Miroslav Macek

Moc příjemné čtení. Lepší než předchozí Saturnin od pana Macka.

29.03.2021 5 z 5

Falešný pohřeb Falešný pohřeb Magdalena Mintová

Stále stejná legrace. Na začátku jsem si říkala, že to začíná být trochu nudné, ale zbylé dvě třetiny knihy už stálý za to. Takže zábava.

07.03.2021 4 z 5

Bezdětná Bezdětná Monika Baudišová

Kniha se přečte hodně rychle. Je krásně graficky zpracována a téma objektivně vykresleno.

09.11.2020 5 z 5

Smrt paní Westawayové Smrt paní Westawayové Ruth Ware (p)

Zajimavy a napínavý děj.

01.11.2020 5 z 5

Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích!!! Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích!!! Petra Vejvodová

Zajimava kniha. Četla jsem ji s prestavkami, ale prinesla mi přesně, co jsem od ni ocekavala. Nejpraktictejsi byla poslední čtvrtina.

28.10.2020 4 z 5

Zpověď nudné manželky Zpověď nudné manželky Marie-Renée Lavoie

Kniha přečíst šla. Úplně nudná nebyla, ale obešla bych se bez její cetby :) občas jsem se ztrácela, kdo zrovna mluví.

23.10.2020 3 z 5

Žena filmového kritika Žena filmového kritika neznámý - neuveden

Lehčí kniha, třeba na dovolenou :) jako blog na internetu je to určitě lepší než kniha. Ale autorka ma smysl pro humor, takovy příjemný, celkem inteligentni.

18.10.2020 3 z 5

Hory, peklo, ráj Hory, peklo, ráj Are Kalvø

Kniha byla zajímavá, ale mohla by se scucnout tak na 1/2. Hodně se vše opakuje. Jinak mi to, ale přišlo zajímavé. Bylo to zase něco jiného, než běžně čtu a možná by mi nevadilo nejaky čas žít v Norsku :)

30.09.2020 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Čtivé, hezky napsané, akorát ten příběh trochu moc spíše "pohádka".

23.09.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Autorku mám ráda. Píše čistě, výstižně a čtivě. Tato kniha opět super.

20.09.2020 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Moc hezká kniha. Po pár prvních kapitolách jsem si zvykla na autoruv styl a od té doby se mi to četlo moc pěkně.

16.09.2020 5 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Jsem moc ráda, že jsem knihu četla. Diky ní jsem alespoň částečně pochopila, jak těžké je začít něco dělat a zbavit se závislosti na alkoholu.

07.09.2020 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Knihu od nakladatelství Yoli, bych asi běžně nečetla, protože vydavaji spíše pro mladší čtenáře, ale zaujala mě obálka knihy :) a to, že ji čtou všechny věkové kategorie a navic jsem nic s touto tematikou ještě nečetla. Mně se osobně dobře nečetla a nic mi nepřinesla (ani zábavu) - nevidim nic kontroverzního na tom, že je někdo LGBT nebo má jinou barvu pleti (člověk jako člověk), ale samozřejmě vím, že tak to nevnimaji všichni. Takže mladým lidem bych knihu doporučila přečíst a bude je to i bavit.

02.09.2020 3 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Kniha měla celkem zajimavy příběh a rychle se cetla, ale jinak hlavní hrdinka byla chvilemi chytřejší než Scotland yard a chvílemi jako by nepremyslela vůbec (na jednu stranu ji záporný hrdina nahanel strach, už když na něj pomyslela a na druhou stranu, když byl na útěku, tak to vůbec neřešila a nebala se, i když ji úplně jasně vyhrozoval). Občas to bylo dost pritazene za vlasy. Takovy superman žena. Ale přečtené je to rychle a vtáhne vás to do děje!

24.08.2020 3 z 5

Kniha je celkově zajimava. Nejzajímavější mi prisla poslední třetina. Kniha mi všeobecně odpověděla na vše, co se týká spánku.

20.08.2020 5 z 5