veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Klasika od techto autorek. Jednohubka na destive odpoledne.

21.08.2022 3 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Pro me nejslabsi knizka J. Hillier. Namlsala jsem se Malymi tajemstvimi a Sklenici srdicek, obe dalsi - Reznik a Wonderland - me nezaujaly.

17.08.2022 2 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Davam 2*, mozna nespravedlive. Nemam rada knizky z valecnych obdobi, kdy je o zivot vsechno, co clovek udela.

16.08.2022 2 z 5

Spolu na věky Spolu na věky Shanna Miles

Prvni cca pulka se dala, dal uz to na me bylo prilis futuristicke. No a ten konec to zazdil uplne.

11.08.2022 2 z 5

Život bez tebe Život bez tebe Katie Marsh

Rozhodne mi knizka neprisla tak srdcervouci, jak ji predstavovala anotace.

07.08.2022 3 z 5

Herec k nepřežití Herec k nepřežití Albert Čuba

Za me prima oddechovka.

05.08.2022 3 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Namlsala jsem se Sklenici srdicek a Malymi tajemstvimi. Bohuzel ani Reznik, ani Pronasledovana se podle me vyse uvedenym nepriblizily.

03.08.2022 3 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

(SPOILER) Velky zklamani, vsechno vyjeveno v prvnich 30 strankach, zbytek je jen o schovavani. Uff, konecne docteno.

01.08.2022 3 z 5

O ostatních nevím nic O ostatních nevím nic Kristina Májová

Pro me dost zvlastni knizka, s hořkým podtextem. Docetla jsem s vypětím vsech sil, dalsi knizky autorky rozhodne nevyhledam.

16.07.2022 2 z 5

Dnes ještě ne Dnes ještě ne * antologie

Nektere povidky super, jine min. Muj zanr to teda uplne neni.

07.06.2022 3 z 5

Rodina pro začátečníky Rodina pro začátečníky Sarah Morgan

Mila a prijemna knizka, sladka tak akorat.

03.06.2022 4 z 5

Kamkoli půjdeš Kamkoli půjdeš Camilla Way

Zacatek pomalejsi, ale pak s kazdou dalsi strankou neni mozny prestat cist.

17.05.2022 4 z 5

Sladká droga Sladká droga Martina Fontana

Spise pro zacatecniky, psana velmi jednoduchym jazykem a nejde do prilisnych podrobnosti. Take potěšily ceske realie. Jako prvni knizka pro seznameni s tematem - proc ne. Nechapu hodnoceni 46% zde na databázi, myslim, ze knizka ma rozhodne na vic.

09.04.2022 4 z 5

Páté patro bez výtahu - Rok opuštěné matky Páté patro bez výtahu - Rok opuštěné matky Kateřina Procházková

Zajimava sonda do hlubin zivotu "slavnych". Prekvapilo me, ze prozivaji podobne veci, jako ostatni smrtelnici. Kratka a rychle ubihajici knizka, za 2*.

09.04.2022 2 z 5

Pomsta Pomsta Lee Child

klasicky reacher

27.03.2022 5 z 5

Známá neznámá Známá neznámá Táňa Kubátová

Jednohubka s od zacatku predvitelnym koncem. Na destive odpoledne, proc ne.

24.02.2022 3 z 5

Velká kniha fuckupů Velká kniha fuckupů Ivan Brezina

Velmi poucne ctivo. Nektere pribehy bych uvitala delsi a jine jsem zas přeskakovala, protoze me neoslovily.

18.02.2022 3 z 5

Tisíc východů slunce Tisíc východů slunce Sabina Zelená

(SPOILER) Zacatek knizky ctivy (byt smutny), ale jak dej postupoval, tim vic patosu a preslazenych koncu. Nic moc zazitek, musim rict.

17.02.2022 3 z 5

Matky Matky Genevieve Gannon

(SPOILER) Neuveritelne ctiva knizka. Bylo by to pet hvezd, ale konec byl preslazenej, az to hezky nebylo.

14.02.2022 4 z 5

Proč diety nefungují Proč diety nefungují Traci Mann

Na muj vkus docela kacirska kniha uvadejici, ze obezni lide nemaji zdravotni problemy z obezity vyplyvajici. Vse je naštěstí dostatecne ozdrojovane, cili každý se muze dopidit, jak byla konkretni studie postavena. Tipy z knizky na zdravejsi zivot jsou pomerne snadno aplikovatelne do života.

05.02.2022 3 z 5