Veronika.C Veronika.C komentáře u knih

Panenka Panenka Joy Fielding

Skvělá knížka, napínavá ... hodně nečekaných zvratů. Určitě se k ní ráda vrátím. Doporučuji

26.05.2014 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Super knížkna, nemohla jsem ji odložit. Už se těším na druhý díl

26.05.2014 5 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Dobrá kniha, hezký příběh ikdyž musím přiznat že ty předešlé se mi líbily o trošku víc ... ale hezké čtení jako vždy od této autorky :)

01.10.2015 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Moc hezký druhý díl. Moc se mi líbí, že se nejedná jen o erotický román ale že je zde i detektivní zápletka a určitě se těším na pokračování

03.09.2015 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Jak jinak než super. U této série jsem nejdříve viděla filmové zpracování a natolik se mi líbilo že jsem si musela přečíst i knižní předlohu a je ještě lepší než film. Kniha se mi moc líbila, četla se úplně sama a jdu hned na druhý díl. Doporučuji!

26.05.2015 5 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Poslední díl této úžasné série byl jako všechny knížky od této autorky skvělý. Její knihy zbožňuji a tato série je má oblíbená. Mám ráda i VA takže se mi moc líbilo že v posledním díle byli i Rose a Dimitrij. Konec knihy se mi líbil, Sydney a Adrian byli úžasní a je mi strašně líto že vše končí a musím se s nimi rozloučit. Vůbec by mi nevadila nějaká další série která by se s těmito všemi hrdiny proplétala. Knihu rozhodně doporučuji !

25.05.2015 5 z 5

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

Mám ráda tuto sérii a třetí díl se mi líbil i o trošku víc než předešlý ... hezké zakončení celé série :)

04.05.2015 4 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

Přesně jak jsem čekala, pro mě nejlepší díl z celé série :-) Balthazar byl pro mě nejlepší a neojblíbenější postava takže jsem ráda že byl jeden díl celý jen o něm, o jeho životě a že nakonec našel svou lásku :-)

27.04.2015 5 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Skvělé pokračování :-) Druhý díl byl rozhodně lepší než ten první a hlavně byl v tomto díle více Balthazar, můj oblíbenec takže jsem opravdu nadšená :-)

22.04.2015 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Příjemná knížka, která se velice dobře četla. Klasický příběh na motivy Krásky a zvíře zasazený do moderní doby. Jediné co mi třošku vadilo, byly vsuvky internetového chatu :-( Moc se mi nestává že by byl film lepší než kniha ale tady tomu tak je, filmové zpracování se mi líbilo trošku víc

13.04.2015 4 z 5

My Fair sukuba My Fair sukuba Jill Myles

Další výborné pokračování a Ethan byl skvělý ... Tuto sérii doporučuji a vrhám se na poslední díl protože chci vědět jak to celé dopdne :-)

16.03.2015 5 z 5

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Úžasný příběh ve kterém se spojují dva moje oblíbené žánry sci-fi a erotika. Knížka mě moc bavila a četla se sama. Doporučuji.

06.03.2015 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Super. Druhý díl je stejně dobrý jako první, opravdu se mi tato série moc líbí :-)

03.03.2015 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Konečně poslední díl, už jsem se nemohla dočkat a jak jinak bylo to úžasné zakončení celé série. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, přečetla jsem ji během chvíle. Tuto sérii mám moc ráda, hlavní hrdiny jsem si moc oblíbila a jsem ráda že ji mám doma protože si ji ráda opět přečtu.

Ráda bych věděla co se stalo s Patti a Belialem po návratu do nebe, trošku mě mrzelo že již o nich žádná zmínka nebyla. Bylo mi také trochu líto Marny ale jinak opravdu krásné zakončení příběhu :-). DOPORUČUJI

11.02.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Takhle knížka mě opravdu dostala. Stejně jako u předešlých knih této autorky, i tady jsem si pobrečela. Velice emotivní, smutný příběh, až se mi zdálo že hlavní hrdinové zažívali těch negativních věcí až moc ale život je někdy těžký. Moc se mi líbily básně, a ikdyž byl příběh smutný tak jsem se občas i zasmála a samozřejmě šťastný konec mě potěšil :-)

06.02.2015 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Samozřejmě hned od začátku je každému jasné jaký bude děj knihy a její závěr ale myslím že to vůbec nevadí. Kniha se čte hezky, je to příjemné oddychové čtení s troškou erotiky, za mě hezké pokračování jedničky

05.01.2015 4 z 5

Angel Angel Katie Price

Hezký příběh, ikdyž musím souhlasit s komentářem pode mnou, Angel se na začátku neumí ani obléct a namalovat a pár dní na to je z ní modelka a klidně se svléká pro časopisy, no nevím. Ale jako všechny ostatní knihy této autorky i tato se hezky četla a určitě se hned pustím do druhého dílu

02.01.2015 4 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Další úžasný díl, tato autorka nikdy nezklame. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a už se nemůžu dočkat na finále

02.01.2015 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Příjemné oddychové čtení ... kniha se mi líbila, ale mohla být trochu delší a děj propracovanější. Líbil se mi hrabě Conte takže se těším na druhý díl :)

04.12.2014 4 z 5

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Další úžasná kniha od tohoto auta ... nádherný příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Ke konci bylo jasné jak to dopadne ale i tak mě příběh dostal a myslela jsem na něj ještě dlouho poté :-). Doporučuji!

20.11.2014 5 z 5