veronie veronie komentáře u knih

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Nebylo to špatné, četlo se to dobře. A ať už byly hlavní postavy jakékoliv, měla jsem je vcelku ráda všechny. I s potrhlou Saskií.

08.02.2017 4 z 5

Anička a flétnička Anička a flétnička Eduard Petiška

Velmi krásné příběhy malé slečny s úžasnou fantazií. Navíc doplněno krásnými obrázky.

27.01.2017 5 z 5

Krtek a raketa Krtek a raketa Zdeněk Miler

I tento příběh je moc pěkný, jen se mi v této knížce moc nelíbily ilustrace.

27.01.2017 5 z 5

Mach a Šebestová na cestách Mach a Šebestová na cestách Miloš Macourek

Velmi povedená kniha u které se čtenář nejen pobaví, ale ještě se něco dozví. Nám se líbila :)

10.01.2017 4 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Opět mě autorka nezklamala a opět jsem se náramně bavila.

10.01.2017 4 z 5

Anička malířka Anička malířka Eduard Petiška

Tato knížka mi v dětství nějak unikla a je to škoda. Krásné vyprávění s moc hezkými ilustracemi. I tu kočku jsme si pak s dcerkou namalovali :)

10.01.2017 5 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Jedna z nejlepších knih ze série. Dnešní době vládne internet a tak bylo pro mě téma velmi zajímavé. Je fascinující jak bylo vše dokonalé, propracované a promyšlené. A tím nemám na mysli jen vrahovo počínání, ale i celkový systém sběru a uchovávání dat. Až děsivé. Co se týče autora, je to prostě borec :)

03.01.2017 5 z 5

Od pohádky k pohádce Od pohádky k pohádce Irena Kaftanová

Náherně ilustrovaná knížka plná originálních pohádek.

03.01.2017 3 z 5

Pohádková babička Pohádková babička Eduard Petiška

Bohužel knížka se mi moc nelíbila. Mám ráda jiný druh pohádek.

28.12.2016 2 z 5

Milostná strategie Milostná strategie Simona Monyová (p)

Knížka se mi líbila i přesto, že hlavní hrdinka se pro mě postupně díky svému jednání stávala čím dál méně sympatickou a její chování bylo pro mě naprosto neodpustitelné. Ale co, nakonec to dobře dopadlo...

24.12.2016 4 z 5

Jak Krtek uzdravil myšku Jak Krtek uzdravil myšku Hana Doskočilová

Opět nádhera. Všechny knihy s krtkem jsou prostě senzační.

24.12.2016 5 z 5

Cesty formana Šejtročka Cesty formana Šejtročka Václav Čtvrtek (p)

Krásně napsané pohádky a úžasné ilustrace.

24.12.2016 3 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Kniha byla čtivá, napínavá, dokonce jsem se musela bránit tomu, abych předčasně nenahlédla nakonec a nezjistila tak kdo je pachatel a jaké je dlouho skrývané tajemství Alexandry :) Určitě se pustím i do dalších dílů..

22.12.2016 5 z 5

Mach a Šebestová za školou Mach a Šebestová za školou Miloš Macourek

I tato kniha ze série se nám líbila. A bavil nás nejen Mach se Šebestovou, ale i lumpové Pažout s Horáčkem.

17.12.2016 4 z 5

Mach a Šebestová v historii Mach a Šebestová v historii Miloš Macourek

Z počátku předčítání mi trochu lezly na nervy příšerně dlouhé věty. S tečkami, které by věty oddělovaly autor šetřil. Jinak pěkné a poučné příběhy.

09.12.2016 4 z 5

Broučci Broučci Jan Karafiát

Knihu jsem četla jako malá a už si ji moc nepamatovala. Nyní jsem jí předčítala dcerce a bohužel.. Nelíbilo se mi to. Respektuji autorův názor a vztah k bohu, ale v tomto směru opravdu moc tlačil na pilu. Neustálé podsouvání modlitbiček a víry celkově.. Další co mi neskutečně vadilo bylo přílišné opakování některých vět. Připadala jsem si jako kolovrátek. Co se týče umírání postaviček během příběhu, to bych ještě brala, ale ten konec už byl vážně moc. Asi jsem cíťa, ale mě to vzalo.

05.12.2016 2 z 5

Malý špalíček pohádek Malý špalíček pohádek František Hrubín

Pohádky, které se nikdy neomrzí. Krásné.

05.12.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Opět poněkud pomalejší začátek, ale bylo to super. Drastická vražda nesympatického narcistického prasáka - pro vyšetrování policie tvrdý oříšek. Ale pro mého oblíbence Cormorana naprostá brnkačka :)
Škoda že tato série má pouze tři díly.

01.12.2016 5 z 5

Radovanovy radovánky - Jak vyzrát na motýly Radovanovy radovánky - Jak vyzrát na motýly Zdeněk Svěrák

Ani tentokrát nás Radovan nezklamal. Jen Hugovi bych ty jeho lumpačiny už zatrhla :)

16.11.2016 4 z 5

Střípky z ložnic Střípky z ložnic Simona Monyová (p)

Kniha se mi líbila. Bylo to oddychové čtení, u kterého jsem se celkem nasmála.

16.11.2016 4 z 5