Anička malířka

Anička malířka

Pohádka o šestiletém děvčátku, které se s pomocí kouzelné kočky dostává do světa svých výkresů. Půvabné povídání, plné dětské fantazie a pěkných vztahů.
Pro děti od 5 let.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31909/anicka-malirka-31909.jpg 4.670
Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub, Knižní klub

Danuta
06.09.2017

Četla jsem ji jako své první čtení a teď své dceři před spaním. Moc se jí to líbilo vč. ilustrací. Chystáme se na 2. díl. :-)

DalJa
02.08.2017

Nadčasové čtení pro holčičky 5 - 7 let (možná i pro kluky, co rádi kreslí). Daly jsme to jako pohádku na dobrou noc za dva večery :)

harena
15.07.2017

Moc hezká knížka, musím koupit další díly. Ellenka říká (2. třída), že je to její nejoblíbenější knížka. V dětství jsem ji nečetla, napravím to teď :))) Doporučuji

witiko
22.03.2017

Petiškova trojdílná série o Aničce nemá chybu!

veronie
10.01.2017

Tato knížka mi v dětství nějak unikla a je to škoda. Krásné vyprávění s moc hezkými ilustracemi. I tu kočku jsme si pak s dcerkou namalovali :)

Lucissia
27.06.2016

Nádhera. Četla jsem ještě jako malá a pak jsem mockrát v neděli kreslila s vyplazenou špičkou jazyka kočku. A doufala, že bude taky moje kamarádka. No, nestalo se. Teď jsem si ji připomněla se synem a i když on asi kočku kreslit nebude, knížka se mu moc líbila. :-)

Always a reader
06.03.2015

Moc pěkná knížečka pro děti :)

Annie G.
06.09.2014

Když sem knihu přečetla, taky sem chtěla kočku co by si se mnou povídala :D

Alisce
01.11.2013

Moje úplně první knížka, kterou jsem přečetla. Bylo to někdy v první nebo v druhé třídě a byla jsem nadšená!

Sarča
17.02.2013

Líbilo se mi, že Anička kočku nakreslila a ta potom oživla a povídala si s ní.