Mach a Šebestová v historii

Další dobrodružství dvou školáků a psa Jonatána, kteří tentokráte podniknou výlet do historie. Pro mladší děti.

Mach se Šebestovou díky kouzelnému sluchátku prožijí neuvěřitelné příhody. Zažijí Napoleonovu porážku u Waterloo, Šebestová bude pár dní francouzskou královnou, se Šemíkem se zúčastní dostihů v Chuchli...

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34132/mach-a-sebestova-v-historii-34132.jpg 4.234

Mach a Šebestová

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Mach a Šebestová v historii

mia.com
28.08.2018

Další fajn příběhy Macha a Šebestové. Tyhle jsou podle mě nejzajímavější díky cestování do historie.

Greengrass
28.02.2017

Tedy! Kouzelné sluchátko umí věcí! Příběhy dua M+Š nás naprosto uchvátily, bylo velmi těžké vracet se z historie zpět do současné reality. Synek poprvé slyšel jména jako Napoleon či Šemík. Je velmi motivován dozvědět se o historii ještě trochu více. Děkujeme, milý pane Macourku! Děkujeme, milý pane Borne!

veronie
09.12.2016

Z počátku předčítání mi trochu lezly na nervy příšerně dlouhé věty. S tečkami, které by věty oddělovaly autor šetřil. Jinak pěkné a poučné příběhy.

sosna
17.02.2014

Čtená dcerce - prvňáčkovi:-) Máme příběhy M+Š moc rádi a ilustrace Adolfa Borna jsou prostě strhující. K dnešním narozeninám dcerka dostane poslední chybějící díl M+Š za školou...Myslím, že se do něj hned pustíme.

SabinaV.
21.12.2013

Nejlepší kniha z celé série

kapllu
19.11.2012

Klasika mého dětství. No řekněte, nechtěli byste si taky občas zatelefonovat? Já tedy určitě ano!

WEIL
14.08.2011

Kouzelné sluchátko umožňuje bez problémů cestovat třeba i časem.

A tak si dva spolužáci z 3.B. pořádají výlety do minulosti.

Fantastická zvířata a kde je najít
Fantastická zvířata a kde je najít