Mach a Šebestová za školou

Mach a Šebestová za školou https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34130/mach-a-sebestova-za-skolou-34130.jpg 4 47 10

Příběhy dvou školáků, žáků 3.B, kteří získali kouzelné telefonní sluchátko. Knížka navazuje na výbor Mach a Šebestová ve škole. Mach a Šebestová naučí Jonatána a Micku vzornému chování, vysvobodí Jonatána z otroctví, ovládnou přírodní zákony, pomohou vypátrat zloděje vzácných želv, uletí jim malý Petříček, zachrání sluchátko a s ním i celou školu před Horáčkem a Pažoutem a vyrvou pana Balouna ze spárů únosců.... celý text

dájavídek
24.05.2023 5 z 5

První kapitola byla fakt vtipná! A jinak kniha výborný.

Knihomolka506
07.03.2022 5 z 5

"Z doby kamenné "
Hodnocení série a filmu: Zfilmovaná klasika pro děti o utrženém sluchátku, dvou kamarádech a jednom psovi se sousedkou.
Ok, nebudu vás napínat. Jde o dobře známou dvojici Mach a Šebestová, pes Jonatán a věčně nespokojená a brblající Kadrnošková :)
Usaďte se před obrazovky na místo mnou určené a prožíjte se sluchátkem , co je v realitě nemožné.
Cestujte časem, v historii a po světě,
Co není možné zažít najdete i na kazetě.
Nezapomenutelná dvojice všechny zdraví z cest,
Pes Jonatán z pravěku mává packou, má tu čest

Osice
13.02.2020 5 z 5

Obsahuje sedm příběhů. Bohužel šest z nich je už v knize Mach a Šebestová, pouze první příběh (O tom, jak Mach a Šebestová byli za školou) je navíc. Text je s drobnými kosmetickými úpravami. Místo soudružky učitelky už mají školáci paní učitelku:-) a obrázky jsou výraznější...

mia.com
28.08.2018 4 z 5

Další super příběhy Macha a Šebestové, ke kterým se ráda vracím i v dospělosti :)

hroneczek
30.10.2017 5 z 5

Vtipné, čtivé. Pro začínající čtenáře výborné.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásný, jedinečný příběh, který ovlivnil mé dětství.

veronie
17.12.2016 4 z 5

I tato kniha ze série se nám líbila. A bavil nás nejen Mach se Šebestovou, ale i lumpové Pažout s Horáčkem.

HannaFuchs
17.07.2016 2 z 5

Milovala jsem Macha a Šebestovou. Když začínal Večerníček a dávali Macha a Šebestovou muselo být úplné ticho. A když sem dostala knížku byla jsem nejšťastnější dítě na světě.

MirijamFrankl
21.05.2015 5 z 5

Super čtení, už se těším na M+Š na prázdninách.

WEIL
14.08.2011 4 z 5

Moc pěkné.

Horáček a Pažout mě bavili nejvíc.

Miloš Macourek
česká, 1926 - 2002