veronie veronie komentáře u knih

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Tato kniha se mi líbila ještě víc než první díl. Bylo to super. Sice jsem se na začátku trochu ztrácela v postavách a musela přemýšlet kdo ke komu vlastně patří, ale jinak nemám co vytknout. Bylo to napínavé a čtivé.

20.03.2017 5 z 5

Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni - Stázina Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni - Stázina Václav Čtvrtek (p)

Stázinu jsem měla ráda už jako malá ve formě večerníčku. Nyní jsem předčítala dcerce. Slovník pana Čtvrtka je velmi bohatý, ale nečte se zrovna nejlépe. Ale příběh je moc krásný.

Krtkův den Krtkův den Josef Brukner

Krtka máme moc rádi a tato knížka je navíc krásná tím, že krtečka můžete pohladit po jeho sametovém kožíšku.

Matky to chtěj taky Matky to chtěj taky Irena Obermannová

Zatím jsem s knihami od této autorky příliš spokojená nebyla. Tato také nepatří ke knižním pokladům, ale pro mě zatím nejlepší od autorky.

16.03.2017 3 z 5

Chytré pohádky pro malé rozumbrady Chytré pohádky pro malé rozumbrady Jiří Žáček

Krásné, originální a poučné pohádky. Moc se nám knížka líbila.

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Přiznám se, že na počátku mě moc nebavilo zdlouhavé popisování elektriky. Nicméně k příběhu to patřilo. Tentokrát byl rozjezd poněkud pomalejší, ale vše mi bylo vynahrazeno na konci. Příběh nabral spád a napětím nebylo šetřeno.

Tatínku, ta se ti povedla Tatínku, ta se ti povedla Zdeněk Svěrák

V této knize jsem soucítila s tatínkem. Také pohádky raději předčítám :) Nicméně se tatínek zhostil úkolu statečně a opravdu se mu povedla :)

Kuřátko a obilí Kuřátko a obilí František Hrubín

František Hrubín je skvělý autor a i toto leporelo se mu moc povedlo.

Jak Krtek cestoval Jak Krtek cestoval Josef Brukner

Krásné leporelo, ve kterém krtek dětem představí všechny dopravní prostředky.

Krtek a paraplíčko Krtek a paraplíčko Hana Doskočilová

Tato knížka se od zfilmované pohádky liší, ale je stejně krásná. Všechny krtčí příběhy jsou super.

20.02.2017 5 z 5

Byla jednou koťata Byla jednou koťata Ljuba Štíplová

Příběhy kočičáků jsou super. Jsou nejen vtipné, ale i poučné.

20.02.2017 5 z 5

Krtek a potopa Krtek a potopa Zdeněk Miler

Moc hezký příběh. Ukáže vám, že pokud máte dobré přátele, žádné potíže nejsou tak zlé.

Medovníček a Medulka Medovníček a Medulka Jan Lebeda

Krásné a velmi poučné pohádky. Skřítek Medovníček zábavnou formou vysvětlí dětem jak žijí zvířátka a přidá různé zajímavosti o nich. Moc pěkné.

17.02.2017 5 z 5

Pohádky pro děti, pro mámy a pro táty Pohádky pro děti, pro mámy a pro táty Hana Doskočilová

Krásné a originální pohádky. Líbily se nám všechny, ale Dědečci z Dlouhé míle byli ze všech nejlepší :)

Krtek a zajíček Krtek a zajíček Zdeněk Miler

Tentokrát je hlavním hrdinou nejen krtek, ale také jeho kamarád zajíček, který se zatoulal od maminky. Příběh je hezký, krásně ilustrovaný ( ostatně jako všechny knížky z této série ).

11.02.2017 5 z 5

Krtek jde do školy Krtek jde do školy Michal Černík

Krásné veršované leporelo s naším oblíbencem. I pohádkového krtka škola dostihla.

11.02.2017 5 z 5

Krtek a sněhulák Krtek a sněhulák Hana Doskočilová

Krásný a roztomilý příběh. Krtek je báječný kamarád.

09.02.2017 5 z 5

Kudlanka bezbožná Kudlanka bezbožná Simona Monyová (p)

Kniha se mi líbila, ač patří k těm slabším, které jsem od autorky četla. Tentokrát nesrší humorem, je hodně negativní. Ale i takový život někdy je..

09.02.2017 3 z 5

Na vlásku Na vlásku Walt Disney

Kniha je krásně ilustrovaná. Příběh pro mě trochu slabší.

08.02.2017 4 z 5

100 nejkrásnějších pohádek 100 nejkrásnějších pohádek Walt Disney

Nejsou to klasické pohádky, ale krátké příběhy, do kterých autor vměstnal známé postavičky. Knihu jsme dočetli. Hurá máme to za sebou a znovu už určitě ne..

08.02.2017 2 z 5