Krtek a zajíček

Krtek a zajíček https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43303/krtek-a-zajicek-43303.jpg 5 51 9

Leporelo pro děti s půvabnými ilustracemi Zdeňka Milera o krtkovi, zaječí rodince a jednom zvědavém, ztraceném zajíčkovi, kterému krtek pomůže najít cestu domů.

Hakate
04.09.2022 5 z 5

Kdo by neznal Krtečka a jeho příhody. A znáte někoho, kdo Krtečka nemá rád? Ani já nejsem výjimkou.

jarkaska
13.02.2022 5 z 5

Opět další z pěkných příběhu krtečka.

Medunkavera
15.08.2021 5 z 5

Dojal mě příspěvek pode mnou, který napsala EvikU. Připomělo mi to, jak děti prožívaly dobrodružství a nebo zklamání a bolest zvířátek. Také plakaly. A já s nima.

EvikU.
26.11.2019 5 z 5

Tak u téhle knihy moje nejmladší poprvé brečela. Chtěla brečícího zajíčka dát pryč.. Nebo možná jen ty slzy. Jsou jí 2 roky. Obrázky jsou fakt krásné.

Edeltruda
06.01.2019 4 z 5

Pěkný a snad i poučný příběh o vlastní vinou ztraceném zajíčkovi.

Litocha
10.08.2018 3 z 5

Spíše než Krtek a zajíček je to zajíček a Krtek - Krtek má tady (na rozdíl od večerníčkové verze, kde je za nepostradatelného záchranáře) dost malou roli. Milerovo zpracování ale jako obvykle nezklamalo.

veronie
11.02.2017 5 z 5

Tentokrát je hlavním hrdinou nejen krtek, ale také jeho kamarád zajíček, který se zatoulal od maminky. Příběh je hezký, krásně ilustrovaný ( ostatně jako všechny knížky z této série ).

jitka7
18.10.2016 5 z 5

Příběhy o Krtkovi jsou krásné.

mishulda
29.07.2014 4 z 5

Opět jen dodám: škoda, že není veršovaný. Jinak krásný příběh až na několik chyb, kdy maminka zaječice vyjmenuje víc dětí, než je na obrázku a tak..