Krtek a sněhulák

Krtek a sněhulák https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18357/krtek-a-snehulak-18357.jpg 5 123 21

Další veselé příběhy oblíbeného Krtka, tentokrát o jeho dobrodružství, která prožívá s kamarádem sněhulákem. Veselé příběhy oblíbeného Krtka, tentokrát o jeho dobrodružství, která prožívá s kamarádem sněhulákem. Kromě všech veselých skopičin se děti dozví i to, jak krtek pomůže sněhulákovi přežít jaro a léto a podzim. Ke knížce je přiložena jako dárek vystřihovánka s Krtkem a samolepky. Ilustrace: Zdeněk Miler... celý text

ivka7708
29.12.2023 5 z 5

Kniha obsahuje 2 rozprávky o krtkovi. Syn má radšej tú o snehuliakovi. Kniha je krásne ilustrovaná a príbeh sa dá voľne prerozprávať aj čiste podľa nich. Oceňujem aj vyššiu gramáž papiera, takže ju deti hneď nezničia.

Iris30
29.12.2023 5 z 5

Dáreček od Ježíška pro syna, opět vedou krásné ilustrace, nejraději mám, když mi syn popisuje, co je na obrázku.

Naďa2411
14.11.2023 5 z 5

Milý Krteček v této povídce pomáhá novému kamarádovi sněhulákovi. Další oblíbená knížka a večerníček z mého dětství. Nyní vzhledem k zimě připomenuto v aknize. Pěkný, autor nezklame.

deedulka
05.11.2023 5 z 5

Pěkný příběh o ročních obdobích a o tom, co se stane se sněhulákem, když končí zima a jak mu pomoci. Hezké ilustrace jsou už u těchto knih klasika.

Kopretina
19.02.2023 5 z 5

Moc hezký příběh.

Hakate
04.09.2022 5 z 5

Kdo by neznal Krtečka a jeho příhody. A znáte někoho, kdo Krtečka nemá rád? Ani já nejsem výjimkou.

Bustedka
31.03.2022 5 z 5

Klasický příběh Krtečka. Já tyhle knihy hodnotím hlavně z pohledu toho, jak se líbí dětem. A tady opravdu nemám co vytknout

Abukšákul
08.12.2020 5 z 5

Super, jako všichni krtci =)

Janule164
06.03.2020 4 z 5

Čteme každý večer před spaním už dva týdny a tříletého syna pořád baví. A mě neotravuje (což se při neustále opakovaném čtení dětských knih vždycky nestává).

petraj30
15.02.2020 5 z 5

Nádherný příběh a nádherné ilustrace.
Můj syn mi oznámil, že by chtěl taky takového kamaráda sněhuláka, protože Krtečka už máme a moc se těší, až s ním pojede na saních:-). Jen přemýšlím, jestli mám o pomoc požádat Elzu nebo Harryho Pottera :-):-)

jasmína
09.02.2019 5 z 5

Čtyřletá dcerka i její maminka spokojenost, Krtek je pro nás vždy záruka, že nesáhneme vedle.

veronie
09.02.2017 5 z 5

Krásný a roztomilý příběh. Krtek je báječný kamarád.

Jolina
04.02.2017 5 z 5

Krásné čtení, krásné pokoukání, dojemný příběh o kamarádství, synové i já jsme se jenom radovali:-D

majík1
06.07.2016 5 z 5

Kdo by neměl rád milého krtečka

KnihomolAnn
19.05.2016 5 z 5

Krteček je moje srdcovka! :) Jako malá jsem hltala ,,seriál" a jako větší jsem zase milovala knihy.. :) Tenhle Krtkův příběh je parádní, miluju tu část jak sněhuláčka veze na hory aby neroztál..:)

Terie
03.01.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější knížka o Krtečkovi :) jeho přátelství se sněhulákem a to, jak ho odvezl na hory, aby neroztál, to je skvělé :) Krteček je prostě parádní ;)

TaLu
22.07.2015 5 z 5

Všechny knihy o Krtkovi jsou báječné, vždyť je to postavička, která se dokázala jako plyšová dostat až na vesmírnou stanici. Já se dívám na Krtka a uvědomuji si, že jsem patriot, protože jsem hrdá, že Krtek je náš :o)
Nu a tento příběh patří ke dvěma z nejoblíbenějším. Co všechno dokáže Krtek udělat pro přítele ! Milé, krásné a výchovné a zdaleka nejen pro děti.

tyzik.cejka
11.07.2013 5 z 5

film vcelku jde ale to se rozumí že knížka má svoje kouzlo

kika 13
02.03.2013 4 z 5

Úžasné něžné a milé.

Kate.S
02.02.2013 5 z 5

Krtek je úžasná postavička, na které jsem vyrostla:)

krtek sněhuláci

Autoři knihy

Hana Doskočilová
česká, 1936 - 2019
Zdeněk Miler
česká, 1921 - 2011

Kniha Krtek a sněhulák je v