Matky to chtěj taky

Matky to chtěj taky https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/5794/matky-to-chej-taky-5794.jpg 3 115 19

Vášnivý otevřený příběh o mateřské lásce, svobodě a ženské sexualitě, o tom, že nejenom muži touží po mladých dívkách, ale že i v tomto směru se jim ženy vyrovnají. Román o tom, když se všechno vyvine poněkud jinak...

slawa.cap
04.09.2022 4 z 5

(SPOILER) Poslouchal jsem jako audioknihu.
Aneb jak Magda konečně ke štěstí přišla.
Začátek byl hodně zmatený, než se vyjasní pohnutky hlavní hrdinky, pozadí jejího života. Pak mi došlo že je to příběh jedné hrozně nešťastné ženské. Ona sama si ke štěstí nedokázala vyšlápnou a do života si tahala jen další a další problémy. A ty problémy co už měla se bála řešit. A když se vše začalo lepšit a to štěstí jí přišlo samo až domů tak si to rozhází na jiné frontě.
Celkově to nebylo špatné, jen jsem čekal nějakou opravdovou erotiku a závěr mi přišel trochu nedořešený. To jako budou přežívat někde v chatě jen o rybách?

zdenaR
29.04.2021 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale děj v podstatě žádný.
Rychle přečteno, rychle zapomenuto.

Hakl54
29.04.2021 4 z 5

Pokud by zůstal vztah matky s mladíkem pouze u představ, tak super. Ale tohle bylo na mě nějak moc. Jinak krásně napsané.

Johny_H.
01.02.2021 5 z 5

Přihlédnu-li k audioknize a tím pádem krásnému hlasu paní Hybnerové musím dát plný počet. Musím ovšem uznat, že si nejsem jist zda bych knihu bez předchozího poslechu zvládl přečíst.

Allena24
29.02.2020 3 z 5

I já měla knihu na poslech a také oceňuji krásný hlas Vandy Hybnerové. Dokonce si myslím, že jen díky ní jsem knihu doposlouchala.
Také souhlasím, že dotyčnému chlapci mohla paní autorka přidat nějaký rok. Určitě bych pak pohlížela na celý děj jinak. S větším pochopením. Což asi nebyl záměr autorky.

Anna27
06.10.2019 3 z 5

Knihu jsem mela na poslech, hlas Vandy Hybnerové výborný. Bylo to zajimavé zpracování a styl autorky mi byl sympatičtější než jsem čekala, byla to má první kniha. Sice by má fantazie uvítala, kdyby onomu chlapci bylo přece jen o něco víc než 16 let, ale jinak si určitě od autorky přečtu ještě nějaká díla. Lehká erotika mě v knihách baví, a oproti válečným knihám, které čtu nejvíce, byla tahle příjemným odlehčením.

ManitraM
06.09.2019 2 z 5

Nelíbí se mi styl psaní, respektive vyprávění příběhu. Hodně dlouho jsem chtěla knihu odložit s tím, že ji prostě nedočtu. Zvědavost sice zvítězila, ale byl to boj.

Radka1911
22.05.2019 3 z 5

Autorčin styl psaní se mi líbí, ale to je tak asi vše. Popsaný příběh mne vůbec nezaujal.

mazlak
31.03.2019 4 z 5

Zajímavý pohled na život zralé ženy. Krásně na psané, ale spíše to připadalo jako pohádka pro dospělé. Ale i pohádky patří do života a jsou samostatným literárním žánrem.

Lilly4
18.07.2018 odpad!

Dostala jsem knihu jako vánoční dárek.
Milý Ježíšku, byl to danajský dar a i když jsem se snažila, knihu jsem nebyla schopná dočíst. Putovala do místního antikvariátu jako dar (danajský, jak jinak). :-)

katerina9848
05.07.2017 2 z 5

Nenadchne, neurazí, mě osobně tento styl nezaujal. Knihu jsem dostala jako dárek k narozeninám a nejspíše ji pošlu dál, jako jednu z mála knih, které jsem kdy dostala...

Znedla
27.06.2017 3 z 5

Hra se slovy je naprosto uchvacující. Příběh prakticky o ničem. Jsem v letech hlavní hrdinky a mám 16-ti letého syna, tak mám jiný náhled. Možná, kdybych žila sama s dcerou, tak bych jí alespoň trochu pochopila, ale nevím nevím. Kdyby to napsal chlap, tak by mu to asi jen tak neprošlo :-).

veronie
16.03.2017 3 z 5

Zatím jsem s knihami od této autorky příliš spokojená nebyla. Tato také nepatří ke knižním pokladům, ale pro mě zatím nejlepší od autorky.

feex8
13.01.2016 2 z 5

Nezaujalo, nenadchlo, hlavna postava mi bola nesympaticka, pribeh sam o sebe tiez za vela nestal. Aspon ze to bolo kratke.

Moje hodnotenie: 35%

evelýny
06.11.2015 5 z 5

Souhlasím - příběh je dost naivní. Taková pohádka pro stárnoucí matky? Ale ta čeština - ta je fakt nádherná. Láska je jak látka - no pro mě super. A audiokniha v podání Vandy Hybnerové - paráda. Koš prádla jsem vyžehlila - ani nevím jak.

adelinka
04.04.2015 3 z 5

prečítala som dosť rýchlo, ale neviem čo som očakávala, ale určite niečo iného.....Hlavná hrdinka je v mojom veku, takže som súhlasila s jej myslením, ale zbaliť až o toľko rokov mladšieho - tak to neviem či mi to prišlo smiešne alebo divné.....???

svitim
03.11.2014 2 z 5

Čekala jsem něco jiného, jako povídka do časopisu by příběh uspěl, jako kniha nikoliv........

Lulla71
08.10.2013 5 z 5

Já jsem vůbec nevěděl do čeho jdu a moc se mi to líbilo... hlavně "styl psaní autorky":)

bara8686
18.09.2013 3 z 5

čekala jsem od této knihy víc,ale co se dá dělat, nelíbil se mi styl psaní autorky,dávám průměr

Irena Obermannová
česká, 1962
2011  44%Tajná kniha
2004  48%Deník šílené manželky
2021  83%Babička
2004  63%Matky to chtěj taky
2017  56%Dobré duše

Kniha Matky to chtěj taky je v