Medovníček a Medulka

Medovníček a Medulka https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293998/bmid_medovnicek-a-medulka-ToK-293998.jpg 5 37 8

Nové pohádky o oblíbeném skřítku Medovníčkovi, který opět zažívá ve svém lese spoustu příhod s včelkami, ptáčky i zvířátky. A nakonec se objeví i nová kamarádka, malá Šišinka, kterou začne mít Medovníček moc rád.

LunaL.
01.08.2022 4 z 5

První díl o Medovníčkovi, který jsme se synem četli. Syn byl nadšený, chce si půjčit další díl :) Já bych tam pár mínusů našla, ale i tak je to milá, čtivá knížka! :)

Monida
24.05.2022 2 z 5

Tento díl nepatří mezi nejpovedenější knihy o Medovníčkovi. Pohádky mi narušují Medovníčkovy věty typu: “Ty jsi hlupáček”, “Nedáš chvíli klid”, “Nech si těch slibů” atd.. Pohádku Komáří válka bych zcela vynechala v knize. Na druhou stranu pohádka o rosničkách se mi velmi líbila, zajímavá byla i pohádka o ptáčkovi Duháčkovi.
Další mínus bylo setkání Medovníčka s Medulkou a konec pohádky. Zmínka o opilém čmelákovi na konci knihy je dle mého názoru zbytečná. Medovníčkovo loučení bylo smutné a nečekané, nehodnotím to však jako zaporně a i nadále se mi líbí pohádky o skřítkovi Medovníčkovi.

Barabora
03.04.2021 5 z 5

Tenhle díl medovníčka, se mi líbil asi nejméně. Z toho důvodu, že se tam Medovníček loučí, a Medulka mi nějak nepřirostla k srdci. Ale Medulínek to vše spravil.

PéťaH.
13.11.2020 5 z 5

Kouzelná série knížek pro děti. četli jsme s pětiletou dcerou, Bavilo to ji i nás. Kouzelné a poetické pohádky, které jsou v mnohém poučné. Doporučuji...

JIVaJaH
16.03.2019 5 z 5

Další krásné povídání o přírodě. Na konci byly i slzy u mého synka....přijde ještě někdy Medovníček?

Zuzvil
11.09.2017 4 z 5

Medovníček je velice povedená knížka plná příjemných příběhů a miloučkých ilustrací, no a tento díl není výjimkou.

janik27
17.03.2017 5 z 5

Moc hezká knížka pro děti

veronie
17.02.2017 5 z 5

Krásné a velmi poučné pohádky. Skřítek Medovníček zábavnou formou vysvětlí dětem jak žijí zvířátka a přidá různé zajímavosti o nich. Moc pěkné.