Věro Věro komentáře u knih

Misery Misery Stephen King

Výborně napsaná a přeložená knížka, ale na mě je v příběhu moc krutosti a krve.

04.07.2013 4 z 5

Cit slečny Smilly pro sníh Cit slečny Smilly pro sníh Peter Høeg

Dostala se mi do ruky náhodou, ale děkuji Bohu. Už dlouho jsem nečetl tak dobrou knížku. Fakt dobrý!!!!

13.05.2013 5 z 5

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

Myslím, že tohle už stačilo. Příště sáhnu po jiném autorovi.

06.05.2013 2 z 5

Řízkaři Řízkaři Barbara Nesvadbová

Perfektní čtení do čekárny před zubní ordinací.

02.05.2013 3 z 5

Bestiář Bestiář Barbara Nesvadbová

Na dlouhou cestu vlakem nebo busem to není špatné. Ale jinak nic moc.

02.05.2013 3 z 5

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

Je to první kniha od J.G. co jsem četl a to ještě náhodou, ale překvapila mě a rád si přečtu další. Moc dobré čtení!

24.04.2013 5 z 5

Střípky pravdy Střípky pravdy Lisa Unger

Stejně dobré čtení, jako v prvním díle. Kromě napínavého děje jsou zde i velice dobře popsané myšlenky hlavní aktérky a její až filozofické úvahy o determinaci našeho chování a rozhodování z pohledu dědičnosti.

04.04.2013 5 z 5

Krásné lži Krásné lži Lisa Unger

Moc pěkné počtení...napětí i vtipné monology.

29.03.2013 5 z 5

Klub radosti a štěstí Klub radosti a štěstí Amy Tan

Zajímavé odpočinkové čtení.

25.03.2013 4 z 5

Foucaultovo kyvadlo Foucaultovo kyvadlo Umberto Eco

Tak opravdu nevím, jak to okomentovat. V žádném případě to není odpočinková četba na dovolenou. Nestává se to často, ale tato kniha mi lezla do hlavy i když jsem ji zrovna nečetl. A to je snad dobře ... knihy by měly burcovat k zamyšlení.

13.03.2013 5 z 5

Hranice zoufalství Hranice zoufalství Nicholas Evans

Opravdu pěkné čtení....napětí i překvapení.

01.02.2013 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Tento díl jsem četl jako poslední z trilogie a určitě byl nejlepší! A jestli ne nejlepší, tak určitě srovnatelný.

31.01.2013 5 z 5

Mrazivé hříchy Mrazivé hříchy Kay Hooper

Ta obálka opravdu nemá s knihou nic společného, ale kdo má rád okultismus a paranormály, tak ten si příjde na své. A dokonce je to i čtivé.

24.01.2013 4 z 5

Mráz přichází z Hradu Mráz přichází z Hradu Michal Viewegh

Jako bych četl bulvární tisk. Využití známých jmen konkrétních osob "zdá se mi poněkud nešťastné".

15.01.2013 2 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Zatím to nejlepší, co jsem v poslední době četl. Pozor! Je to kniha od které nelze jen tak odejít!

03.01.2013 5 z 5

Pravda Pravda Peter Temple

Mohla to být skvělá detektivka. Nevím, jestli je to překladem, ale zkratkovité vyjadřování mi moc nesedělo. Občas jsem se ztrácel v ději, ale jinak dobrá zápletka. Až na ten konec.

28.12.2012 3 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Dobré čtení. Napínavé i s trochou romantiky. Výborný víkendový nebo dovolenkový relax.

21.12.2012 4 z 5

Ďáblovo království Ďáblovo království Denise Ryan

Jedna z mála knih, které jsem přečetl na jeden zátah. Na můj vkus je tam až moc násilí a krutosti, ale jinak opravdu skvělé čtení.

05.12.2012 5 z 5

Solar Solar Ian McEwan

Až příliž velký intelektuální rozdíl mezi samotným příběhem a odbornými, řekl bych až vědeckými pasážemi. Nedokázel jsem se až atk soustředit na obojí. Ale jinak vcelku velmi dobrá kniha.

26.11.2012 4 z 5

Smrtelný pád Smrtelný pád Robert Liparulo

Jak je napsáno v anotaci - strhující inteligentní thriller . Opravdu tě to vtáhne do děje a neskončíš, dokud nedočteš. Na můj vkus je tam ale hodně násilí a krutostí, jenže v dnešní době to už asi není tak vyjímečné.

22.11.2012 5 z 5