Ďáblovo království

Carmel Devineové se zhroutil celý svět, když se v den jejích narozenin záhadně ztratil její manžel Sean. Nezanechal po sobě žádné stopy, nepoužívá kreditní kartu, nevzal si pas a nespatřili ho žádní svědci. Policie zpočátku zaujímá k jeho zmizení lhostejný postoj, ale vše se zásadně změní v okamžiku, kdy je nalezena mrtvola brutálně zavražděné prostitutky, a určité okolnosti naznačují, že by tento zločin mohl mít na svědomí právě Sean. Carmel se rozhodne odhalit pravdu, která se skrývá za záhadným zmizením Seana, ale kdosi s velmi krutými metodami jednání se jí v tom snaží zabránit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28363/dablovo-kralovstvi-28363.jpg 4.328

BETRAYED (2002)

Literatura světová, Horory
Vydáno:, Domino

babiočka
19.07.2017

Pěkné napínavé čtení.

Laf
19.02.2017

Kniha se mi líbila a ráda jsem se k ní vracela. Dobře se tam podařilo projmout dobrodružství s objevováním chodeb, a zároveň napětí a strach, co za zápletku bude dál. Opravdu povedená kniha, kterou můžu jen doporučit.

Marselle
21.06.2015

Krásné, napínavé od začátku až do konce....Takovéto knihy mám ráda,když to neskončí jednou vraždou na začátku a pak už nic.Moje hodnocení je 5 hvězdiček :-)

malen
03.10.2014

Napínavé čtení, v televizi bych to asi přepla, ale knížku jsem četla jedním dechem. :)

Věro
05.12.2012

Jedna z mála knih, které jsem přečetl na jeden zátah. Na můj vkus je tam až moc násilí a krutosti, ale jinak opravdu skvělé čtení.

Denise Ryan

Denise Ryan