VerczaV VerczaV komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Pro mě velmi emotivní. Musela jsem několikrát knihu odložit, protože jsem to nedávala. Příběh ve mě zůstane dlouho.

16.09.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Zase spousta gayů. Proto hvězda dolů. Jinak velmi povedená detektivka. Ve dvou pasážích jsem se i bála.

26.08.2022 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Skvělý díl, kdo ví, jak by se člověk zachoval,kdyby se mu přihodila taková tragédie jako vrahovi. A v reálném životě by určitě lidé hlasovali stejně jako v knize, tomu věřím. Smutná realita.

10.07.2022 5 z 5

Audiokniha, moc se mi líbila, ještě by mě potěšilo, kdyby jí převypravěl sám pan Mareš.

29.07.2023 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opět skvělá kniha. Nebyla místa kde bych se nudila. Vraha mi bylo líto. Nechápu, kde na to ti spisovatelé berou inspiraci. Fakt brutální.

26.12.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak si představuji knihu, žádná omáčka okolo. Každou kapitolu se něco děje. Vraha jsem nerozluštila do té doby, než byl odhalen. Za mě super čtení.

21.12.2020 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tenhle díl byl pecka. Řekla bych nejlepší díl.

15.06.2022 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Super čtení. Vraha jsem neodhalila. Hunter je dobrej, vyřeší dva případy za večer. Jde se na další díl.

13.04.2021 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Vřele doporučuji.

29.10.2023 5 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

První seznámení s autorem. Budu pokračovat v sérii. Velmi dobrá kniha. Poslouchala jsem jako audioknihu a je pěkně načtená.

24.01.2023 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Zatím nejlepší díl. Hrozila jsem se té tlusté bichle ale ona se četla opravdu lehce. Tenhle díl byl psycho a já si kolikrát říkala, to je krůta, proč se ta holka nikomu nesvěří. Byla jsem do konce napnutá jak kšandy. Jdu na 4. díl.

23.03.2021 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Tak s touhle knihou jsem se nenudila. Opravdu skvělé.

22.10.2023 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Carter má lepší díly ale i tak to bylo dobré.

22.09.2023 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Tahle kniha byla jen samá deprese. Popis přírody byl ale moc pěkný.

06.07.2023 2 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Opět jsem byla nadšená.

03.08.2022 5 z 5

Nezvestná Nezvestná Tina Frennstedt

Myslím, že si kniha zaslouží lepší hodnocení. Za mě velmi dobré.

12.03.2023 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Skvělý díl.

29.05.2022 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Po prvním dílu jsem dala sérii druhou šanci a vyplatilo se. Hvězda dolů za mnoho jmen, které se mi pletly.

01.07.2021 4 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Katie mě baví. Jsem zvědavá co bude dál. Opět super.

01.06.2021 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Měla jsem dva tipy kdo by mohl být vrah a trefa. No jinak detektivka nic moc. Konec to zachránil. Zkusím přečíst ještě jeden díl.

11.03.2021 2 z 5