Vendulis Online Vendulis komentáře u knih

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Kniha se mi libila...neni plna akce a napeti, ale i tak je čtivá a pribeh opravdu utika. Prijde mi to takova seznamovací kniha s celou serii. Jasne, jsou tam i zvraty, ale nic, co by cloveka posadilo na zidly. Urcite se mame na co tesit v dalsich dilech! Protoze ten konec...to nemuzes zustat jen tak! :D

21.02.2019 4 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Skoda, ze se autor vice nerozepsal o vetřelcich a proc se vlastně lide pri pohledu na ne zblazni. Jinak jsem si knihu fakt užila a misty me i mrazilo.

17.02.2019 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Jako vazne? Dejte mi dalsi dil a hned!

08.02.2019 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Příjemné odpočinkové čtení :)

22.11.2018 4 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Libí se mi, prostředí v jakém se kniha odehrává, kniha jako taková by taky nemusela být špatná, ale neskutečně mě nebavily hlavní postavy a znechutily mi celý požitek z knihy. Hlavně teda Diana, která se chovala jako puberťačka. Dočetla jsem jen proto, že nesnáším rozečtené knihy.

19.11.2018 2 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Kniha vas uplne pohlti a musite cist a cist. Bavilo me to vrele doporucuji. Urcite se chystam na dalsi knihy autorky

15.11.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha byla čtivá, ale zklamal mě závěr knihy. Autorka jej mohla více rozvinout a řekla bych i víc promyslet. Přišlo mi to, jako by si se závěrem nevěděla rady a tak to tak nějak ukončila, aby se neřeklo.

29.12.2017 3 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Začátek trošku nudnejsi, ale potom pribeh nabral spad. Hrdinove me taky bavili. Kazdy mel svuj zajimavy osud a nebyli to zadne princeznicky a princatka, kteri byli predurceni k tomu byt vyjimecni, ale "gangsteři ", kteri nemeli v zivote nic zadarmo.
Trosku me zarazila pasaz na konci knihy, prisla mi nerealna i za daných podminek, ktere Nina mela :D. Jinak ale originalni pribeh. Kniha se mi moc libila. :-)

15.10.2017 5 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Přečetla jsem první díl a řekla si, že tohle by nemusela být špatná knižní série, ale když jsem přečetla druhý díl, byla jsem maximálně nadšená a úplně si knihu zamilovala a "nesnáším" autorku za to, že ji tak dlouho trvá napsat třetí díl :D

15.02.2016 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Tak nějak pořád nevím, co si o téhle serii myslet :D Musím říct, že snad poprvé se mi více líbí filmové zpracování, než kniha.Takže uvidím, co přinese třetí díl, ale zatím zatím nic extra, ale zase nejhorší to taky není. A nemám ráda knižního Thomase, přijde mi strašně ubrečený :D

15.02.2016 3 z 5

Magie ničivá Magie ničivá Ilona Andrews

Prostě žůžo jako všechny díly! Už chci další díly a dozvědět se, co bude dál!:D

26.12.2015 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Doporučuji. Kniha je opravdu velmi pěkně napsaná. :) Přečetla jsem jedním dechem.

18.01.2014 5 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Určitě doporučím. Všechny knižky jsem přecetla jedním dechem! :)

04.03.2013 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Knížka se mi líbila. I když možná bych tam brala více napětí a nějaké akce. Ale i tak se knížka dobře četla, byla to taková oddechovka :)

04.03.2013 4 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Zakončení sagy Odkaz dračích jezdců se mě osobně libíl. I když pro mě tam byly otravné kapitoly tykajici se Rorana. To však nemění nic na tom že knížku jsem přečetla jedním dechem a byla jsem nadšená. Určitě si po čase přečtu všechny dily znovu :)

18.02.2013 5 z 5