Urbana Urbana komentáře u knih

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Nedala se odložit, kniha plná napětí a dramat, být možnost více * ..... nešetřila bych, tak se mně kniha líbila.

27.01.2019 5 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Přečteno na jeden zátah, mrazivý a velmi napínavý nejkrásnější den, mohu jen doporučit.

29.12.2018 5 z 5

Řez do živého Řez do živého Abraham Verghese

Mohu jen a jen souhlasit s komentářem od čtenáře "Intelektuálka"
BYL TO OPRAVDU ČTENÁŘSKÝ ZÁŽITEK .... životní příběh lásky, zrady a odpuštění stojí určitě za přečtení.

05.01.2019 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Otřesná zrůdnost ... o to otřesnější, že se jí dopouštěla vlastní matka.
" Matka " neuvěřitelné, čeho všeho byla schopná a co otec, škola, okolí, copak byli všichni slepí ? Vším, čím si musel malý Dave projít, prokazuje neskutečnou bojovnost, odvahu a sílu přežít. Kniha plná bolesti a utrpení, Vás určitě nenechá v klidu, myšlenky se stále vrací, .... hlavně, jak je něco takového vůbec možné.

24.04.2018 5 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Tak jak již bylo uvedeno v komentářích, začátek knihy má pomalejší rozjezd ... ale co následuje potom, tak to je jízda ! Pokud se nenecháte odradit, přečtení této knihy určitě stojí za to.

20.02.2018 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Za mně kniha "Dívka již jsi tu zanechal" úžasná, líbila se možná víc než kniha "Než jsem tě poznala" určitě stojí za přečtení, Moyesová nezklamala.

25.04.2016 5 z 5

Spáči Spáči Lorenzo Carcaterra

Silně emotivní, brutální, smutné čtení, tohle všechno kniha "Spáči" obsahuje.
Příběh čtyř nerozlučných kamarádu ... jedna nerozvážnost, hloupá lumpárna, která vyústila v tragédii, určitě doporučuji, je to ale náročné čtení.

03.10.2019 5 z 5

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Napětí Vás, nenechá knihu odložit ..... hodně dobrá kniha, mohu jen doporučit !

12.10.2020 5 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Hodně podařená kniha, nemohla jsem se odtrhnout, kniha plná zvratů a překvapení nakonec. Budu se těšit na další knihy autorky, tuhle mohu jen doporučit !

13.11.2018 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

První kniha od této spisovatelky .... fakt dobrá, napětí udržuje až do samého konce, moc se mně líbila.

16.11.2017 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Kniha mně zaujala zajímavým obalem, po přečtení recenzí, jsem věděla, že ji musím mít a nezklamala, naopak, překvapila mé očekávání, úžasná, dech beroucí, naprosto mně pohltila, nemohla jsem se od ní odtrhnout, příběh Clary jsem doslova hltala a potřebovala jsem vědět, jestli přece jen, se Claře podaří přesvědčit, že v psychiatrickém sanatoriu Willardu, je držená z úplně jiného důvodu, než většina. Obdivuji její vnitřní sílu, že z takového prostředí, hrůzostrašným zacházením a praktikám léčení "pro její dobro" přežila ze zdravou myslí ......
přiznávám, i slzička ukápla. Dlouho jsem nečetla nic, co by mně takhle emočně dostalo, za mně prostě PECKA, mohu jen doporučit !

19.03.2017 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Wow ... tak to bylo něco, kniha Dětské zoubky je jen slabý odvar ! Psycho jak má být, určitě doporučuji !

06.01.2021 5 z 5

Nádech do ticha Nádech do ticha Cath Staincliffe

V nesprávnou chvíli, na nesprávném místě.... smutné, drsné, přesto krásně napsáno ... v dnešní době, nic nereálného.

13.11.2019 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Kniha plná nečekaných zvratů, které vedou k napínavému konci, doporučuji.

26.01.2019 5 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Napínavé čtení, od začátku až do konce, Vás udržuje v nevědomí, co mělo být odpuštěno....
Kniha se dobře četla, určitě doporučuji.

31.12.2018 5 z 5

Naposledy se ohlédni Naposledy se ohlédni Janelle Brown

Kniha plná napětí a záhad, skvěle napsáno, určitě doporučuji.

28.11.2018 5 z 5

Manželka Manželka Alafair Burke

Originální příběh, vtáhne Vás a vede jistým směrem, kdy si myslíte, že víte, jak bude pokračovat, nenechte se zmást ......všechno je jinak, hodně překvapivý konec.

21.11.2018 5 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Autorka opět nezklamala, další skvělá kniha, která se nedala odložit, plná napětí a překvapení.

21.03.2018 5 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Krásná obálka, moc pěkně napsaný příběh, líbil se mně moc...

05.03.2018 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Velice hezky napsaná kniha, zajímavé téma, kniha plná zákrut a zvratů, Aimeeni příběh se mně moc líbil, závěr určitě překvapil .... doporučuji !

25.02.2018 5 z 5