uminaa uminaa komentáře u knih

30 nocí vášně 30 nocí vášně Christine D’Abo

Veľmi zaujímavé pokračovanie príbehu kartičiek. Dobrá kniha na čítanie, keď nefungujú radiátory ;)

Po čem touží vévoda Po čem touží vévoda Sabrina Jeffries

Kniha nebola zlá, ale už si musím dať od autorky asi pauzu.

Noc po Vánocích Noc po Vánocích Sabrina Jeffries

Pri tejto knihe mi vykĺzlo aj pár slzičiek. Kniha sa dobre čítala a príbeh bol naozaj zaujímavý.

Dáma nikdy neprohrává Dáma nikdy neprohrává Sabrina Jeffries

A je tu posledný člen rodiny Sharpovcov ;) a môj miláčik Pinter Rozuzlenie zápletky tiahnuca sa sériou bolo pre mňa naozaj prekvapivé. Celú sériu som si veľmi užila a nie je vylúčené, že sa k sérii vrátim.

Anděl smrti Anděl smrti Sabrina Jeffries

Gabriela som mala chuť párkrát prehnúť cez koleno a dať mu na zadok, ale inak bola kniha dobrá. Celkom si užívam zápletky jednotlivých párov v sérii a aj to, že sa stretávame aj s postavami z predchádzajúcich kníh série

Jak svést ostýchavou dámu Jak svést ostýchavou dámu Sabrina Jeffries

Musím povedať, že som sa veľmi tešila na Minervin príbeh, lebo som dúfala, že sa v ňom autorka viac zmieni a priblíži práve Minervinu tvorbu. Toho som sa síce nedočkala, ale aj tak ma príbeh veľmi bavil

Výtečník v jejím loži Výtečník v jejím loži Sabrina Jeffries

Dobré pokračovanie série ;)

Pravda o markýzi S. Pravda o markýzi S. Sabrina Jeffries

Prvá kniha série, ktorá sa mi naozaj veľmi páčila. Bola plná napätia, tajomstiev, náhod, humoru, a čo si budeme klamať... aj pár pekne horúcich chvíľok ;)
Rada som sa nechala vtiahnuť do deja, ktorý sa ľahko a plynulo čítal. Postavy boli sympatické od svojskej babičky Hetty, cez nie až tak konvenčného hlavného hrdinu Stonevilla, odvážnu a priamu Mariu, originálnych súrodencov Sharpových, môjho obľúbenca detektíva Pintera až po úžasne čarovného Freddyho
A čo sa mi páči na celej sérii je to, že v každej knihe nie je iba zápletka určená len a len aktuálnym hlavným hrdinom, ale aj zápletka a záhada, ktorá sa tiahne takmer celou sériu.
Je dosť možné, že časom sa ku knihám vrátim.

Temné dny Temné dny Manel Loureiro

A opäť sa jedná o veľmi dobrý príbeh!!!

"Ukážem vám strach v hrsti prachu." P.C. Elliot

28.11.2021 5 z 5

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

Výborná kniha!!! Podľa mňa práve to, že príbeh bol písaný formou denníka, dodáva knihe na autenticite. Hlavný hrdina mi bol sympatický a budem mu držať palce pri jeho ďalšom putovaní svetom ;)

28.11.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Pri tejto knihe mi napadá len jedno - prečo by preboha niekto písal pokračovanie k ukončenému príbehu...

28.11.2021 3 z 5

Sladké podlehnutí Sladké podlehnutí Opal Carew

Zaujímavé čítanie ;)

01.10.2021 3 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Táto kniha série sa mi páčila viac než prvá kniha. Autorka sa v príbehu zmieňovala o zaujímavých témach, až mi bolo ľúto, že sa o nich nerozpísala viac. Trošku ma mrzí, že autorka nenapísala viac kníh série, ktoré by lepšie a podrobnejšie vyrozprávali príbehy vedľajších postáv - Lary a Rocka, ale aj ostatných obyvateliek domu.

16.09.2021 3 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Celkom príjemné a zábavné čítanie :)

16.09.2021 3 z 5

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Myslela som si, že mojou najobľúbenejšou hrdinkou tejto série je Rowena a aj bola do doby, než som sa stretla s Catrionou. Tá mi sadla hneď a musím priznať, že mi ku koncu kvôli nej vyhŕklo pár slzičiek.
Medveď sa nezdal, ale nakoniec sa z neho vykľul naozaj rozumný a romantický partner.
Boli chvíle, kedy by som Ranulfovi a Arranovi najradšej strelila a moje sympatie voči nim naozaj dosť klesli.
Našťastie všetko dobre dopadlo a ja sa môžem vrhnúť na ďalší príbeh

Návrat na Vysočinu Návrat na Vysočinu Suzanne Enoch

Tak na túto knihu série som sa veľmi tešila. Rowena mi síce v prvej knihe zo začiatku najskôr prišla naivná a trošku "mladá", ale ku koncu knihy som ju už mala rada a pri druhej knihe som si to len potvrdila.
Čo sa týka Lachlana, tak mi trošku napínal nervy, ale našťastie to vydržali a on si kúpil trochu mojich sympatií, keď pomohol Rowene z poriadnej šlamastiky
Naopak, Ranulf mi v tejto knihe ešte viac dvíhal tlak než v predchádzajúcej knihe :(

Nezkrotný horal Nezkrotný horal Suzanne Enoch

Koniec už som vedela hneď na začiatku, ale veľmi som sa tešila na výpravu s Arranom a Mary. Išlo o príbeh Romea a Júlie vo vresovej farbe, ale našťastie nie s tragickým koncom. Veľmi som im samozrejme fandila a preklínala oba rody, že sa stavali proti ich láske a Ranulf ma pekne vytočil svojím správaním, našťastie to na konci napravil. A ešte na margo - Maryina teta a strýko si získali moje srdce

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

Už od začiatku som vedela o čo pôjde a vôbec mi to nevadilo. Charlotte bola naozaj gurážna a to mi bolo na nej sympatické. Nad Ranulfom som občas pokrútila hlavou, ale inak sa kniha čítala dobre. Páčilo sa mi, že som sa v knihe stretla hneď s celou Ranulfovou rodinou, ktorá má navnadila na ďalšie knihy série :)

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Milá, nežná jednohubka napísaná s vtipom, kedy už vlastne hneď po prečítaní nadpisu viete, o čom kniha bude, ale vďaka hlavnej hrdinke sa na čítanie dáte :) Prudence ma naozaj bavila a bola veľmi milou a zábavnou spoločníčkou pri čítaní.

09.08.2021 4 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

U Vi Keelandovej idem vždy na istotu - oddýchnem si, zabavím sa, občas mi vyhŕkne aj slzička. Jej knihy mi pomáhajú nakopnúť moju vlastnú predstavivosť, čo na knihách milujem. Jednoducho jej tvorbu mám rada a ani pri tejto knihe si nemôžem (a ani nebudem ) sťažovať

08.08.2021 4 z 5