tyzik.cejka tyzik.cejka komentáře u knih

Hry Osvobozeného divadla Hry Osvobozeného divadla Jan Werich

skvělá spolupráce 80 procent

19.07.2013 4 z 5

Mýtus zvaný Stínadla Mýtus zvaný Stínadla Miloš Dvorský

pro milovníky Foglara povinost ale teda moc jsem se toho nedozvěděl slabších 5 hvězd

17.07.2013 5 z 5

Rýmovačky naší Kačky Rýmovačky naší Kačky Ferdinand Krch

krásná knížečka pro děti milé

16.07.2013

O kohoutkovi a slepičce O kohoutkovi a slepičce Zdeněk Miler

i když je Krtek Milerovo nej i přesto se další knihy která namaloval vždy povedou

11.07.2013 3 z 5

Krtek a sněhulák Krtek a sněhulák Hana Doskočilová

film vcelku jde ale to se rozumí že knížka má svoje kouzlo

11.07.2013 5 z 5

Krtek ve městě Krtek ve městě J. A. Novotný

Krtek se dočká všeho zítra ho přejede autobus pohádka už sice nemá to jako třeba Krtek a autíčko ale dá se to číst ale film je o 100 procent lepší

11.07.2013 3 z 5

Dobrodružství v Zemi nikoho Dobrodružství v Zemi nikoho Jaroslav Foglar

knihu jsem si hodně přál a když jsem jí viděl v jednom obchodě koupil jsem si jí a sní jsem si koupil Tajemnou Řásnovku a svorné sedmy kniha mi přišla dost těžká a tak jsem si jí schoval po roce jsem si řek že si jí už konečně přečtu měl jsem vydání z roku 1969 jak už zmínil Dera tak je fakt že se od ostatních knih Foglara trochu liší navíc je kniha ze šedesátých let a tu dobu měl F. knihy které byly všude o klubech a tak bylo dobrá změna hezká knížka opravdu moc a moc mě bavila Ontario mě tam náramně sedlo Pedro byl taky super táta Vladi byl poděs a pak ještě a pak ještě ta fotka

07.07.2013 5 z 5

Ploužáky neberu Ploužáky neberu Kristina Dunker

náhodou je to do dobrej tanec

06.07.2013 odpad!

Asterix z Galie Asterix z Galie René Goscinny

první díl asterixe náš hrdina je z Gálie zfilmované to bylo taky

06.07.2013 5 z 5

Asterix v Helvetii Asterix v Helvetii René Goscinny

krááááááááááááááááásné

06.07.2013 5 z 5

Mikulášovy prázdniny Mikulášovy prázdniny René Goscinny

první stránky knihy u moře jsou docela nuda Mikuláš na táboře je lepší přesto je to na tři hvězdy nejhorší díl

06.07.2013

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

další kniha od Davida moc mě bavila

28.06.2013 4 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

ne všechny babičky sedí doma i když tato babička¨na první pohled vypadá jako nuda světa konec knihy je opravdu smutnej ale je tady spoustu knih se zlým koncem tak co přístav volá taky neskončilo dobře a nikdo to tady taky stokrát nekritizuje

28.06.2013 4 z 5

Pohádky Elišky Krásnohorské Pohádky Elišky Krásnohorské Eliška Krásnohorská

moc se mi tyto pohádky líbí rád je čtu

24.06.2013

Pohádky naší babičky Pohádky naší babičky Eliška Krásnohorská

moc hezké pohádky pro děti dokonce i poučnné v každé kapitole někdo někomu pomáhá není tam žádné násilí a když se na stránky knihy soustředíte máte jí dočtenou za 90 minut stačí se do pohádek vžít a knihu otevřít čtenáři

24.06.2013 5 z 5

Alšovy pohádky (15 pohádek) Alšovy pohádky (15 pohádek) Karel Jaromír Erben

musím z toho něco vybrat a všechny pohádky nejsou dokonalé

24.06.2013 2 z 5

Zlatá kniha pohádek Zlatá kniha pohádek Karel Jaromír Erben

mam pohádky pana Erbena rád jsou hodně podobné Boženě němcové řekl bych muž-žena

24.06.2013

Jabloňová panna Jabloňová panna Karel Jaromír Erben

další horor přesto se mi pohádka moc líbí děkuju p. Erbene

24.06.2013 5 z 5

Sněhurka a sedm trpaslíků Sněhurka a sedm trpaslíků Walt Disney

celkem pěkné ale ty obrázky ty nesnášim

23.06.2013 2 z 5

Ferda Mravenec ničí škůdce přírody Ferda Mravenec ničí škůdce přírody Ondřej Sekora

kniha je vcelku kritika kapitalismu ale na tu dobu co to je napsané to celkem té době odpovídá a nic špatného to není dal bych i pět hvězd neudělám tak za pár komunistických chvilek

18.06.2013 5 z 5