tyzik.cejka tyzik.cejka komentáře u knih

Manka Manka Václav Čtvrtek (p)

druhý díl skvělý bohužel jenom on i film trojky nuda hrozivá nuda

06.06.2013 odpad!

Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni - Stázina Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni - Stázina Václav Čtvrtek (p)

nuda nuda nuda jednu hvězdu za výborný film

06.06.2013 1 z 5

Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni - Kuba Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni - Kuba Václav Čtvrtek (p)

tato kniha je lehká a je to prostě takový Čtvrtek a jeho styl film lepší

06.06.2013 3 z 5

Veselé pohádky z muzikantské zahrádky Veselé pohádky z muzikantské zahrádky Marie Kubátová

Tohle bylo tu dobu kdy jsem s touto autorkou nechtěl už nic mít už ne už ne říkal jsem si ale svět má svoje náhody a není o ně a náhoda to byla že se ke mne dostala dalšíb s tím i tedy další odpad

05.06.2013 odpad!

Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku Marie Kubátová

zfilmovaná verze LEPŠÍ

Krkonošské pohádky Krkonošské pohádky Marie Kubátová

toto dílo mam rád ale daleko více zfilmované

05.06.2013 3 z 5

Legenda o Bílé paní, Matka kopce Legenda o Bílé paní, Matka kopce Marie Kubátová

autorka si neví radi nechá pohádky a dá se do románu

05.06.2013 odpad!

Co si hračky vyprávěly Co si hračky vyprávěly Mária Ďuríčková (p)

kniha celkem nuda a ono je to fakt pro ty dost melé děti nejhorší bylo když jsem se ptal ve škole skoro v deseti letech spolužačky co čte a ona včera jsem četla něco z co si hračky povíídají a já se jí zeptám co tam četla a o čem to bylo a ona mi řekne já vůbec nevim o čem čtu tak to je jedno o čem jsem četla já jsem jí teda tu dobu nechápal a tak jsem si knihu přečetl a zas říkám že ono je to jenom pro ty malé děti kdybych si měl udělat na tohle parodii řekl bych na to že děcka už mají brutál víte jak to myslim

05.06.2013 2 z 5

Zpátky do Afriky! Zpátky do Afriky! Jiří Dvořák

Moc hezky napsaná kniha o zvířatech

Děvčátka, na slovíčko... Děvčátka, na slovíčko... Jiřina Strmeňová

nejsem dívka ale je to dobře retro tak dávám 3 hvězdy

Stínadla se bouří (komiks) Stínadla se bouří (komiks) Jaroslav Foglar

i když kniha je dost dobrá s bublinami je taky povedená

Záhada hlavolamu (komiks) Záhada hlavolamu (komiks) Jaroslav Foglar

originál podle originál knihy k tomu se prostě nemá co dodat

Jak to bylo dál Jak to bylo dál Ivona Březinová

opravdu dobré pokračovaní ale bohužel Zlatovláska a její osud je docela nuda

05.06.2013 4 z 5

Rychlé šípy (souborná série) #03 Rychlé šípy (souborná série) #03 Jaroslav Foglar

v tomto dílu série jsou příhody někdy až moc drsné a proto hodně napínavé

05.06.2013

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

navíc se hrozně magická a napínavá

04.06.2013 5 z 5

Boj o první místo Boj o první místo Jaroslav Foglar

po Rychlých Šípech moje první Foglar kniha je dost zábavná až se pak se to začne točit kolem skautů a to se stává kniha hodně slabá přesto dobré počtení pro děti jako všechny Foglarovky tak od 10 let dívky dejte to radši klukům

04.06.2013

Bořek stavitel Bořek stavitel Brenda Apsley

ta kniha je skvělá a taky je od mého oblíbeného autora takže moje hodnocení je jisté

Poklad černého delfína Poklad černého delfína Jaroslav Foglar

kniha hezká ale je taky fakt že kdo není skaut a je to třeba jeho první kniha Foglar tak ho to přece jenom nudí ale doufám že ne moc

Půďáci ze staré školy Půďáci ze staré školy Milan Valenta

hezká kniha a ty obrázky

Ferda v mraveništi Ferda v mraveništi Ondřej Sekora

autor použil do knihy všecko co tam mohlo být i nemohlo a to mi právě vadí

01.06.2013