Ferda v mraveništi

Veselé a vtipné vyprávění o příhodách uličnického mravence Ferdy a jeho přátel. Samostatné vydání třetí části "Knížky Ferdy Mravence". Pro mladší děti. Ferda se v přestrojení za rytíře vrací do mraveniště, kde ho čeká nejen spousta kamarádů, ale také další dobrodružství: stonožce na nohy přiváže kartáče a ta vyčistí celé mraveniště, hraje mravenčím dětem pohádku o zlé ježibabě, zjistí, jak se vlastně rodí mravenčí mimina, loví mravenčí krávy - zelené mšice. Ještě spousta dalších příhod čeká na veselého chlapíka s puntíkovaným šátkem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33977/ferda-v-mravenisti-33977.jpg 4.557

Ferda mravenec

19.07.2018

Krásná dětská kniha.

Hotovson
28.05.2018

Shodou okolností babi řešila mšice na růžích :)

Tak jsem jí poradil slunéčko sedmitečné (tu mrchu nevděčnou) a že mravenci si je pěstujou - ty mšice. Tak snad růže vykvetou, mravence tam nemáme.

Briv
10.01.2016

Musím přiznat, že tuto knížku jsem měla moc ráda a to i přesto, že jsem jako malá neměla ráda hmyz - ale ty ilustrace mě dostaly a dokázaly mě vtáhnout do příběhu. Krásná kniha pro děti.

fantomas 2003
04.02.2014

Líbili se mi všechny díly ferdy mravence, protože tam jsou srandičky.

Viol
04.02.2014

líbili se mi škvrńata a mrnata.

tyzik.cejka
01.06.2013

autor použil do knihy všecko co tam mohlo být i nemohlo a to mi právě vadí

kika 13
11.02.2013

Já opět všem doporučuji.

WEIL
22.06.2011

2. vydání této knihy.

Čte se snadno, pro děti je to zážitek, navíc jim rozvíjí představivost a rozšiřuje jejich slovní zásobu.