tyzik.cejka tyzik.cejka komentáře u knih

Simpsonovi: Zuby jektající děsiál Simpsonovi: Zuby jektající děsiál Matt Groening

no nejhorší díl z celýma vraždama

01.06.2013 1 z 5

Simpsonovi vrací úder! Simpsonovi vrací úder! Matt Groening

toto dokáže prostě rozesmát nejlepší jak jsou udělaný žluté houby

01.06.2013 5 z 5

Simpsonovi komiks - Čarodějnický speciál - Srandy plný strašfest Simpsonovi komiks - Čarodějnický speciál - Srandy plný strašfest Matt Groening

tyto brutální díly mě šokujou

01.06.2013 2 z 5

Simpsonovi komiks - Promenáda Simpsonovi komiks - Promenáda Matt Groening

skvělé čtení pro všechny věky od 9 let

Futurama-o-Rama Futurama-o-Rama Matt Groening

Futurama je hrozná blbina kterou já prostě nesnesu

01.06.2013 odpad!

Simpsonovi: Komiksové extrabuřty Simpsonovi: Komiksové extrabuřty Bill Morrison

stojí za přečtení

Simpsonovi: Simpsoráma Simpsonovi: Simpsoráma Bill Morrison

já si myslím že tady to všechno výborně funguje

01.06.2013 5 z 5

Simpsonovi: Čarodějnický speciál - Nervy v kýblu bublin Simpsonovi: Čarodějnický speciál - Nervy v kýblu bublin Bill Morrison

asi se musí souhlasit že v tomto díle nikdy není čas na vtip a pořád se něco hrozného a brutálního děje a to sem nepatří

01.06.2013 2 z 5

Kozí pohádky Kozí pohádky Ivona Březinová

Tato kniha je hrozně nudná už tím jak je napsaná já se bojím ale já já dávám odpad

01.06.2013 odpad!

Tábor smůly Tábor smůly Jaroslav Foglar

humor se opravdu nezná tak jak ho p. Foglar v této knize naznačil ale zas se taky koukáme do prostředí které si Foglar sám prožil takže se koukáme zas do jeho historie která mě baví kdyby ho poslali do ruska to by bylo

01.06.2013 5 z 5

Kreslené seriály Jaroslava Foglara Kreslené seriály Jaroslava Foglara Jaroslav Foglar

hodně dobrých věcí tam sice je ale na mne to je všechno moc na jedno brdo takže dávám jenom tři

01.06.2013 3 z 5

Ošklivá pravda Ošklivá pravda Jeff Kinney (p)

sice mi už příjde že se díly rovnaj do stejných řádků a děj už je pořád stejný tak se mi to líbilo a zas jsem se dusil hmm pardon dusil smíchy

30.05.2013 4 z 5

Rodrick je šéf Rodrick je šéf Jeff Kinney (p)

taky dobrý díl ale takového bráchu bych nechtěl mít brr

30.05.2013 4 z 5

Posledná kvapka Posledná kvapka Jeffrey Patrick Kinney

Tak tento díl me bavil stejně jak první nejlepší byl ten konec jaako u prvního dílu a stále si říkám že první díl a třetí jsou nejlepší

30.05.2013

O autech – Pohádky na čtyřech kolech O autech – Pohádky na čtyřech kolech Jiří Kahoun

asi nenám co dodat miluji to

30.05.2013 5 z 5

Pohádky do postýlky Pohádky do postýlky Marek Šolmes Srazil

dobré pohádky na dobrou noc který mají 5 kapitol

30.05.2013 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

film se mi líbí je tragický a a pořád se v něm něco hejbe co třeba i nečekáte navíc si lidi taky musí uvědomovat že je z roku 1984 a je na to dobrý až mam na klávesnici chloupky dvojka z roku 1989 je taky dobrá a taky tam pořád něco lítá a triky tam jsou jedna radost trojka z roku 1994 je taky dobrá no ale z celé série nejhorší ale tato kniha ach ta se mi líbí moc a co nejlepší je hezky dlouhá a já nemam rád když se mi kniha líbí a pink blink už je konec takže co prostě magie a sranda

29.05.2013

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

s Ema jsem měl i trochu strach ovšem jak se brzo ukázalo Em není

29.05.2013 5 z 5

Krtek a raketa Krtek a raketa Zdeněk Miler

ze všech krtků my přišel tenhle nejslabší ale film jako večerda kterého nám přinaší dost často českátelevize je pěkný

29.05.2013

Krtek a kalhotky Krtek a kalhotky Eduard Petiška

asi nejroztomilejší nejmilejší a nejpochpitelnější krtek a jěště jedno heslo nejrozmilejší a vlastně i nejroztomilejší

29.05.2013 5 z 5