Simpsonovi komiks - Čarodějnický speciál - Srandy plný strašfest

Simpsonovi komiks - Čarodějnický speciál - Srandy plný strašfest https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90486/simpsonovi-komiks-carodejnicky-special-srandy-plny-strasfest-90486.jpg 4 34 6

Další várka "hororových" Simpsonů, ve kterých dojde i na vetřelce, příšeru v ledu, Lisu v zemi Oz, opravdu pekelný halloween, děsivé androidy a jiná monstra. A to všechno v podání komiksových legend jako je Garth Ennis, Stan Sakai, Scott Morse, John McCrea, případně Mark "Luke Skywalker" Hamill a Jim Mahfood.

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Crew

The Simpsons Treehouse of Horror: Fun-Filled Frightfest , 2003

Vincenzoci
Vincenzoci
28.01.2018 3 z 5

Nebylo to špatné, ale není to prostě ono. Člověk se pobavil, jen ty trochu divné ilustrace to kazily. Normální Simpsonovi jsou lepší, seriál je TOP! :-)

Viki0
Viki0
17.01.2018 3 z 5

Toto je jeden z mála komiksů, které jsem četla, moc komiksy nemusím. Ovšem tento nebyl špatný. Ostatní díly jsem nečetla, takže nemohu oproti nim porovnat, ale ilustrace se mi líbily. Příběhy mě moc nezaujaly, byly krátké a takové o ničem, ale v dobu, kdy jsem komiks četla, se mi to líbilo.

niki-chan
niki-chan
01.02.2017 3 z 5

Tenhle díl mi přišel oproti jiným čarodějnickým slabší, jak kresbou tak i příběhy

Argony
Argony
21.02.2014 2 z 5

No jo, holt jsem odkojená Čtyřlístkem a spol. Takové 200 let staré syrečky, to je lepší sranda. Proti seriálu i nějaké divné ilustrace. Dětem se to ovšem líbí.

tyzik.cejka
tyzik.cejka
01.06.2013 2 z 5

tyto brutální díly mě šokujou

Daxie L. Jesus
Daxie L. Jesus
23.03.2013 5 z 5

A já moc nechápu, co mají čarodějnice s tímhle společného.

Kniha Simpsonovi komiks - Čarodějnický speciál - Srandy plný strašfest je v