Krtek a kalhotky

Krtek a jeho kamarádi - zajíček, medvěd, myška a žabka, prožívají velká dobrodružství v lese, na louce a ve vodě. Krtek si navíc ušije s pomocí dalších zvířátek nádherné kalhotky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136057/krtek-a-kalhotky-136057.jpg 4.8148

Kniha Krtek a kalhotky

Kontryhelka

Miláček krteček a jeho přátelé. Kdo by tuto krásnou českou klasiku neměl rád?

Luigi1
26.06.2020

Jsem moc rád,že krtek boduje i u mých vnoučat v této počítačové době.

Briv
06.05.2020

* Koupila jsem ji před časem synovi, zatím na prohlížení, protože v roce ještě nevydrží odposlouchat celou pohádku. Krtečka přece musí mít:). Zatím ho ale vůbec nezaujal, až nedávno si ji donesl sám a s takovou radostí si ji začal prohlížet, až to bylo dojemné. Zatím mu říkám zvuky zvířátek, co v knížce jsou i to, co dělají. Nejvíc ho baví namalovaná malá moucha :). I když osobně krtečka moc nemusím, tak si myslím, že rozhodně patří k jádru dětské literatury.

Venda32
12.01.2020

Krásná kniha pro nejmenšího čtenáře. Z mého pohledu mohl být text malinko kratší, čteme knihu před spaním. Ale to je můj subjektivní pohled.

Radka1911
24.04.2019

Krásná klasika, u nás oblíbená napříč generacemi

Messilina
22.04.2019

Super. Krtek byl vždycky moje nejoblíbenější pohádková postavička.

jana0378
19.02.2018

Klasika s krásnými ilustracemi, asi ani není co dodat, má to rozumný příběh, dost se tam opakuje, co krtek dělá, takže pro menší děti super.

Hanačka1976
18.11.2017